Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki osprzęt
#16
Co do imbusów to już w drodze. Ciagle nad lutownicą za to myślę.
Odpowiedz
#17
Zwykła lutownica wystraczy . Przecież nie bedziesz wymieniał scalakow na płytach a jedynie drobne usterki
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#18
Jarnie napisał(a):
szeryfisch napisał(a):
Jarnie napisał(a):
dyleck napisał(a):- Przydają się też ampule calowe.

bezwzględnie konieczne :!:

przy Data East stoisz z robotą jak ich nie masz

Ja uzywam torxów jak nie moge znalesc imbusów calowych Smile

ja bym się tym nie chwalił... Undecided


eee tam, pasują idealnie i odkrecaja co trzeba.
Odpowiedz
#19
Ja kupiłem ZD-917 zawsze chciałem mieć takie cacko i przynajmniej mam teraz wytłumaczenie a odsysacz jak dla mnie bomba ponieważ gdy zaciapie za duzo cyny on raruje sytuacje.
Ja wiem że dobry pilot to i na drzwiach od stodoły poleci dlatego wierze, że PinballWizard lepiej kolbą polutuje niż ja stacja za 10k Wink ale co tam mam frajde i to sie dla mnie liczy.
U mnie swietnie sie sprawdza również lampka led na giętkim pałąku zakończona klipsem z pianka ktora nie niszczy burt flipera i backboxu.
Hmm calowe imbusy to już wiem dlaczego nie szlo mi zwyklymi :mrgreen: .
Odpowiedz
#20
Radsson napisał(a):Ja kupiłem ZD-917 zawsze chciałem mieć takie cacko i przynajmniej mam teraz wytłumaczenie a odsysacz jak dla mnie bomba ponieważ gdy zaciapie za duzo cyny on raruje sytuacje.
Ja wiem że dobry pilot to i na drzwiach od stodoły poleci dlatego wierze, że PinballWizard lepiej kolbą polutuje niż ja stacja za 10k Wink ale co tam mam frajde i to sie dla mnie liczy.
U mnie swietnie sie sprawdza również lampka led na giętkim pałąku zakończona klipsem z pianka ktora nie niszczy burt flipera i backboxu.
Hmm calowe imbusy to już wiem dlaczego nie szlo mi zwyklymi :mrgreen: .
Oprócz transformatorówki mam też ZD 912, ale nie użyłem jej ani razu do naprawy flipera. Jest za to nieodzowna przy naprawie elektroniki SMD (elementy montowane powierzchniowo) i lutowaniu długotrwałym, np. montaż płytek drukowanych.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#21
[Obrazek: 201612211_anqqenx.jpg]

Czasem warto i taki kluczyk mieć na składzie.
Odpowiedz
#22
Używanie nieodpowiednich narzedzi grozi trwałym uszkodzeniem sprzętu lub trwałym kalectwem
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#23
dyleck napisał(a):- Przydają się też ampule calowe.

Cześć, możecie ocenić czy warto zwrócić uwagę na poniższy zestaw? Pytam bo dopiero zaczynam przygodę i od czegoś muszę zacząć.
Z góry dziękuję!

https://allegro.pl/oferta/zestaw-kluczy-...7611005283
Odpowiedz
#24
Bardzo dobry zestaw. Do niektórych detali potrzeba nasadek przedłużonych ale większość prac tym "obskoczysz".
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#25
Doszedł do mnie kilka dni temu ten zestaw, zupełnie niezły jak za taką cenę Wink
Odpowiedz
#26
fixxxer1 napisał(a):Doszedł do mnie kilka dni temu ten zestaw, zupełnie niezły jak za taką cenę Wink

Do mnie też już doszedł. Niezły, tylko mam nadzieję że jakość nie jest adekwatna do ceny Smile
Odpowiedz
#27
Mam prośbę: możecie polecić jakiś konkretny model miernika który jest wart uwagi? Rozumiem, że wynalazki z marketu za 12,95 nie wchodzą w grę. A czy można przyjąć, że za 80 zł to już każde urządzenie spełni swoje zadania?
Odpowiedz
#28
Nie cena o tym decyduje, ale zakresy pomiarowe. Do pinballi wystarczy miernik z marketu o ile nie zamierzasz sam naprawiać płytek z elektroniką.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości