Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery w Poznaniu
#1
No fajnie było się spotkać. Czy w Poznaniu grywa ktoś jeszcze? Mam dostępne trzy stoły, mam nadzieję, że niedługo dojdzie kolejny.

Jeżeli stół ustawiony na wrzutki sprawdzi się finansowo na tyle, żebym mógł założyć jakąś chociaż długoterminową inwestycję to jestem w stanie dokupić jeszcze 2-3 maszynki w tym może nawet nowego Sterna albo jakiś high-end Williamsa (Whitewater, Scared Stiff, Monster Bash, Adams Family).

Pisze o tym w tym kontekście, że fajnie byłoby zbudować jakąś społeczność flipperową w Poznaniu. Myślałem o jakimś mini lub wręcz pseudoturnieju Smile Żeby spotkać się i pograć. Na forum jesteśmy w sumie aktywni tylko my, odzywały się czasem jeszcze jakieś osoby (np. na temat pinballi w zakręconej).

Na turniej nie ma co się spodziewać gości spoza Poznania - Warszawa i południe Polski turniejów i lokali z toną stołów mają pod dostatkiem. Ja na pewno znajomych kilku zgarnę na turniej jeżeli wpisowe będzie w granicy 15 - 20 PLN. Jeden kolega zresztą już został zarażony i Space Jam wędruje właśnie do niego. Niestety prawdopodobnie razem z nim wywędruje do Wrocławia.
Odpowiedz
#2
@Nex - kurde znowu nie mam edycji (a już była) przy poście. Ten wpis można skasować a powyższy myślałem że możnabu przenieść do działu "Społeczność". Coś w stylu - Flippery w Poznaniu Smile
Odpowiedz
#3
Zrobione Smile

theadam napisał(a):Na turniej nie ma co się spodziewać gości spoza Poznania - Warszawa i południe Polski turniejów i lokali z toną stołów mają pod dostatkiem. Ja na pewno znajomych kilku zgarnę na turniej jeżeli wpisowe będzie w granicy 15 - 20 PLN. .
Hmmmm, niekoniecznie Smile Turniej to turniej i jeśli coś zorganizujesz i dasz znać odpowiednio wcześnie to możesz być zaskoczony frekwencją Wink
Z Warszawy do Poznania jedzie się dosyć szybko....
Odpowiedz
#4
oo Fajnie ! Poznań się otwiera na flippery, kto następny?
Odpowiedz
#5
Jak na razie otworzylo sie kilka osob, ale zobaczymy co da sie zrobic. Poznaacy podobno oszczedni (jestem przyjezdny), Salon w Poznan Plaza nie wytrzymal i sie zwineli Big Grin
Odpowiedz
#6
theadam napisał(a):Jak na razie otworzylo sie kilka osob, ale zobaczymy co da sie zrobic. Poznaacy podobno oszczedni (jestem przyjezdny), Salon w Poznan Plaza nie wytrzymal i sie zwineli Big Grin



Adam nie wiem,czy znasz to powiedzenie ale "Pyrusy" to Szkoci wygnani z Ojczyzny za rozrzutność :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#7
leszek golon napisał(a):... "Pyrusy" to Szkoci wygnani z Ojczyzny za rozrzutność :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A mój świętej pamięci ojciec (nota bene poznaniak) mawiał, że to krakowiacy wygnani z Krakowa z podobnego powodu.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#8
Ja znam taką wersje ale być może masz racje nie obrażając Krakowiaków :roll:
Odpowiedz
#9
[quote="theadam"]No fajnie było się spotkać. Czy w Poznaniu grywa ktoś jeszcze?



Adam jak odpuścisz dzisiaj "Rybkom" i zechcesz zagrać na "LW-3",to ja się pisze na pare partyjek.
Odpowiedz
#10
W jakich godzinach możesz grać? Dzisiaj pracuje do poznego wieczora i nie wiem czy to wypali. Moze jutro?
Odpowiedz
#11
theadam napisał(a):W jakich godzinach możesz grać? Dzisiaj pracuje do poznego wieczora i nie wiem czy to wypali. Moze jutro?


OK może być jutro ok 17


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#12
Nawet nie wiesz na co sie porywasz Smile ale zycze mnostwo szczescia i rozwoju flipperowego.
Mezik
Odpowiedz
#13
Mówisz mezik o turnieju? Ja nie planuje niczego wielkiego. Ot dowiózłbym drugi stół, ustawił oba na turniejowo. W cenie piwko i pykamy. Bez większej spiny z prostym regulaminem.

Robiłem trzydniowe konferencje na 600 osób, to myślę że z tym też dam radę Wink
Najgorsze co się może wydarzyć to że się nie uda. Wyjdzie ch*wo, to ludzie na forum napiszą, że za 30 zł to oi się spodziewali lepszej organizacji i że więcej się nie pojawią Big Grin

@leszek - to będziesz dzisiaj?
Odpowiedz
#14
Będe za ok 30 min
Odpowiedz
#15
Nie myslalem o turnieju tylkono wstawieniu flipperow do knajp. Ale jak masz tani dobry serwis to moze sie udac. No i okaze sie ile osob tak naprawde bedzie zainteresowanych graniem w dluzszym okresie czasu. W krakowie regularnych graczy jest moze 15 ktorzy przychodza raz na miesiac albo zadziej Smile
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości