Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery w Poznaniu
#16
Podejrzewam, ze co najwyzej RZadziej Wink
No nie spodziewam sie kokosow, jezeli wliczajac koszty serwisu wyjde na jakis maly plus to bedzie ok. To taka, powiedzmy, poboczna dzialalnosc misyjna bardziej niz zarobkowa. Nie ukrywam jednak ze troche mnie zmartwiles, myslalem ze skoro wstawiasz tego az tyle, to nie jest tak zle. W koncu moglbys miec tam wiecej stolikow Smile

Tak czy inaczej robie przez miesiac codzienne statystyki, jak uznam ze jest nadzieja to bede rozwijal baze stolow.
Odpowiedz
#17
6 maszyn przynosi taki sam zysk jak 20. A jak ktos pisal 2-3 najbardziej sie oplaca. Ja die za bardzo o swoje DZIECI boje i njechcialbym ich gdziekolwiek wstawiac i spuszczac z oka. Bedzie dobrze Smile jak kupiles maszyny w rynkowej cenie to w razie czego je sprzedaz po tej samej cenie lub z niewielka strata. Czyli wiele nie ryzykujesz
Mezik
Odpowiedz
#18
mezik napisał(a):6 maszyn przynosi taki sam zysk jak 20. A jak ktos pisal 2-3 najbardziej sie oplaca.

Ale to mówisz o jednym lokalu. W Raju niespecjalnie jest miejsce na więcej stołów. Kompletnie na siłę można by dostawić jeszcze 2, więc akurat w ramach limitu Wink Tam latem jest multum ludzi, więc doskonała okazja do poszerzania (chociaż raczej przypominania) wiedzy o flipperach. Rzecz w tym, że najlepiej żeby stał na zewnątrz na wózku. Jest taka mini wiata, może można by ją rozciągnąć, ale na wieczór musiałby lądować w środku.

Miał ktoś doświadczenie z takimi operacjami? Myślałem, że może wózek flipperowy by się nadał: http://www.flippery.pl/produkt/akcesoria...2-szt.html ale on chyba nie ma blokady kółek? No i przy nudge'ach źle to mogłoby się skończyć.

A o poszerzaniu bazy maszyn miałem bardziej na myśli szukanie dodatkowych miejscówek - w kontekście popularyzacji to jednak lepsze rozwiązanie, a i finansowo też się pewnie lepiej sprawdzi. W kontekście potencjalnej sprzedaży stołów później - właśnie dlatego zdecydowałem się na start na tańsze używki a nie na nowego Sterna w leasingu (chociaż chodzi za mną ta Metallica!)
Odpowiedz
#19
[quote="theadam"]



Miał ktoś doświadczenie z takimi operacjami? Myślałem, że może wózek flipperowy by się nadał: http://www.flippery.pl/produkt/akcesoria...2-szt.html ale on chyba nie ma blokady kółek? No i przy nudge'ach źle to mogłoby się skończyć.

Adam twoje "Fish Tales "chyba już mają doświadczenie w podróżowaniu na plaże :-P chyba ,że Marcin miał więcej tych maszyn :lol:


http://www.flippery.org.pl/wp-content/up...ty0076.jpg
Odpowiedz
#20
Marcin mowil, ze to wlasnie ten egzemplarz Big Grin
Odpowiedz
#21
Cześć wszystkim
Jeżeli inicjatywa wciąż jest rozwijana, i nie przeszkadza wam świeżak w szeregach, to jestem zainteresowany spotkaniami w Poznaniu. Ostatnio złapałem bakcyla w temacie, i chciałbym poznać trochę lepiej tą dziedzinę rozrywki Smile
Pozdrowienia
Odpowiedz
#22
Cybuch napisał(a):Cześć wszystkim
Jeżeli inicjatywa wciąż jest rozwijana, i nie przeszkadza wam świeżak w szeregach, to jestem zainteresowany spotkaniami w Poznaniu. Ostatnio złapałem bakcyla w temacie, i chciałbym poznać trochę lepiej tą dziedzinę rozrywki Smile
Pozdrowienia
Bo flipery mają to do siebie że jak na nie zachorujesz to z nich się nie wyleczysz ;-)
Pinball EM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości