Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT
#76
Nie gniewaj sie ale szczerze mówiąc podzielam powyższą opinie Wink
Odpowiedz
#77
Będzie bardziej ponętna :mrgreen: :mrgreen: CPR mają playfield tylko czas oczekiwania 12-18 miesięcy, no myślałem, że ich wyśmieję...

Dla zaniepokojonych mówię tylko, że z tym nude-version to żartowałem ;-)
Odpowiedz
#78
Ja tam jestem za, nie sluchaj zgredow Wink
Odpowiedz
#79
a, co z naklejaniem wydruku na playfield ??
Odpowiedz
#80
Kur... niech naprawią to logowanie bo się rozpisałem i jak zawsze "zaloguj się aby blablabla"... Strzałka w tył też nie działa.

Skan playfieldu, który znalazłem, jest w rozdzielczości 72dpi. To się nadaje co najwyżej na plakat. Zrobiłem nowy plik w rozdzielczości 300dpi (takiej, w jakiej powinien być) i teraz maluję cały playfield cyfrowo. Porównanie:

[Obrazek: Zrzut_ekranu_2015_03_27_godz_14_40_18.png]

Jak skończę, a myślę, że potrwa to tydzień albo półtora, to ślę naklejkę do druku i naklejam. Ogarnąłem, że nie ma co malować bo to zbyt czasochłonne i pojawią się niedopracowania (zwłaszcza na tym playfieldzie, jak są te gradienty popartowe...). Już lepiej cyfrowo się z tym cackać. Naklejki do insertów też mam jakieś dziwne - jakość super, nie ma co się czepiać do niczego, ale te naklejki są większe niż insert (w sensie, że mają też rysunki z playfieldu na niektórych) także spokojnie mogę lecieć z tą naklejką na playfield. Trwalsze rozwiązanie wg mnie, potem i tak mogę playfield lakierem machnąć bo drukowane laserowo.
Odpowiedz
#81
Gość z PinSide podrzucił mi skan wektorowy playfieldu w 300dpi :lol: Poprawiłem parę kolorów z mojego skanu i cacy, jutro znowu dymam na Okęcie do drukarni...
Odpowiedz
#82
Chetnie takiego skana bym sobie wydrukowal jako dekoracje. Przykleil do deski i udawal ze mam playfield. Mozesz jakos plik podrzucic?
Mezik
Odpowiedz
#83
Chcesz oryginalny czy ten po moich zmianach koloru?
Odpowiedz
#84
Najlepiej oba Smile jesli to nie problem.
Mezik
Odpowiedz
#85
ja też poproszę do celów dekoracyjnych ;-)
Odpowiedz
#86
Udekorowałem sobie biurko :mrgreen:

[Obrazek: image.jpg]
Odpowiedz
#87
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#88
Ile taki wydruk kosztuje?
Mezik
Odpowiedz
#89
98,40zł
Odpowiedz
#90
[Obrazek: image.jpg]

Liczyłem, że będzie 150dpi ale przy tych 100 jest ideolo, nie widać żadnego pikselowania. Idę kleić... Confusedhock: Cry

@Edit Inserty chyba wytnę po naklejeniu bo naklejki i tak będą nachodziły. Wygląda na to, że na górę będzie jednak mylar heh :-|
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości