Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam F14
#16
No dobra, wrzuć na allegro, dodaj koszty wysyłki na palecie i wysyłaj do mnie do roboty, bo w domu miejsca mało - BR i jakaś komputerowa proteza zajmują już pół pokoju...
Odpowiedz
#17
nie chce mi sie na allegro wrzucac Big Grin predzej na OLX wrzuce. Wolalbym zeby ktos przyjechal ogladnal i wiedzial co bierze zeby potem ewentualnych pretensji uniknac. a jeszcze w transporcie sie cos zepsuje i bedzie na mnei ze sprzedalem niesprawny... jak nie bedzie chetnych z okolicy to moge sie rozgladnac za paleta.
Mezik
Odpowiedz
#18
No a ja :?:
Odpowiedz
#19
RAFAL napisał(a):No a ja :?:

Masz 2x bliżej, na Twoim miejscu, mając samochód, już bym po niego jechał Wink Taki speed killer od Steve'a (z lat 80, jedyny jaki z chęcią bym przytulił - chyba jako pierwsza decha miał kick'a a nawet jakąś prenatalną wersję save balla, poza tym szybki i super oświetlony), do tego przetestowany przez Mezika, przyszłego oligarchę flipperów, do tego niedrogo, nie ma się co zastanawiać, tylko brać Wink
Odpowiedz
#20
mezik napisał(a):... jak nie bedzie chetnych z okolicy to moge sie rozgladnac za paleta.

Obawiam sie, że nikłe szanse, zdziwię się jak zabawi u Ciebie dlużej niż kilka dni (swoją drogą - jeszcze bardziej się zdumiałem, czytając, że chcesz się pozbyć takiego rodzynka - nawet jeżeli brak Ci już miejsca, to na pewno możesz "wypchnąć" jakąś mniej interesującą dechę... wiem, wiem... nie masz słabszych maszyn w Swojej kolekcji Wink)
Odpowiedz
#21
Ale ja chce łyknąć tylko za tydzień mogę odebrać.
Mam jechać jutro jak za tydzień będę miał po drodze???
Odpowiedz
#22
RAFAL napisał(a):Ale ja chce łyknąć tylko za tydzień mogę odebrać.
Mam jechać jutro jak za tydzień będę miał po drodze???
Tik-Tak :-)
Odpowiedz
#23
Sprzedaje go bo mam 2 sztuki.
Mezik
Odpowiedz
#24
barbul napisał(a):...
przetestowany przez Mezika, przyszłego oligarchę flipperów
...
Oligarcha flipperów - to brzmi nieźle!
Odpowiedz
#25
tutaj wrzucone foty i jakis filmik powinno dzialac
http://we.tl/SYqBv97cq4

i jeszcze zdjecie lockbaru


widze jeszcze ze brakuje stukacza (od replaya) jest koszyczek i tulejka cewka sie ktos poczestowal. pewnei cewke taka bym znalazl tylko dokupic srodek
nie ma tez gruszki od tiltu[Obrazek: 11051097_10153150119129824_818194117_n.j...620d966a3c]
Mezik
Odpowiedz
#26
Tik-tak?
co to znaczy?
Odpowiedz
#27
RAFAL napisał(a):Tik-tak?
co to znaczy?
Taki niesmaczny żarcik... Samo "tak" było odpowiedzią na Twoje pytanie (tak masz jechać ;-)), a "tik" to mam taki jak widzę godną uwagi deskę, którą bym chętnie przytulił tylko miejsca w bloku brak (powieka zaczyna mi tańczyć na oku jak szalona, te zaś krew zalewa i inne takie tam straszności...) Tik-tak (cykanie cebuli - spiesz się - życie ucieka a czasu coraz mniej... mój sssskarbbb)
BTW. Przepraszam jeśli uraziłem ;-) Ja Ci go nie ukradnę, ale jak się nie spodoba maszynka a nikt inny jej nie podkupi, dopiero wtedy poproszę ładnie Mezika o paletę i wysyłkę do krainy paprykarza
Pozdrowienia ze śledźlandii...

PS Myślałem że te nogi jakieś antyczne będą, z dębu jakowegoś albo co - a tu proszę - zacne, czarnawe i mroczne jak w DE albo u Sterna jakiego... knockera jednak żal :-(
Odpowiedz
#28
knocker to pewnie jakies 6 eurosow bo brakuje w sumei tylko bolca co stuka Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#29
Barbul nie bardzo kumam o co Ci chodzi...?
Mezik czy F-14 jest do spzedania czy to jest jakiś układ ;-)
Odpowiedz
#30
mezik napisał(a):knocker to pewnie jakies 6 eurosow bo brakuje w sumei tylko bolca co stuka Big Grin

Ja to uważam, że to plus. Denerwujący ten dźwięk jest :-P w Cirqus Voltaire tylko się da znieść bo nie ma knockera samego z siebie tylko jest dźwięk nagrany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości