Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam F14
#31
Zaden uklad. Stoi u mnie w chmielu
I jest na sprzedaz.
Mezik
Odpowiedz
#32
[quote="snowvictim"] Ja to uważam, że to plus. Denerwujący ten dźwięk jest :-P /quote]
No coś ty, ten dźwięk to coś pięknego, u mnie "rypie" przy ekstraballach i nieodmiennie przywoluje uśmiech na mojej zakazanej mordzie, może nie tak szeroki jak kiedyś wylosowanie końcówki gdzieś w "budzie", ale jednak ten dźwięk jest mega pozytywny :-P ;-) Mam nadzieję, że jest też w jednym z najlepszych fliperów świata, na którym położyłeś Swoje łapki - TOTAN
Odpowiedz
#33
Parafoksalnie flipper na zdjeciach (moim zdaniem) wyglada gorzej niz w rzeczywistosci. Ale jak juz pisalrm trzeba wpasc ogladnac zagrac...
Mezik
Odpowiedz
#34
barbul napisał(a):
snowvictim napisał(a):Ja to uważam, że to plus. Denerwujący ten dźwięk jest :-P
Mam nadzieję, że jest też w jednym z najlepszych fliperów świata, na którym położyłeś Swoje łapki - TOTAN

No pewnie, że jest w Totanku knocker. Nie mógłbym go tak oszpecić. Miałem zamiar dokleić do tego kawałka metalu jakaś gumę żeby trochę stłumić to pierdzielnięcie, ale nie wiem czy chcę się bawić w takie modyfikacje. Już jakoś przeżyję.
Odpowiedz
#35
Wylacz koncowki usraw replay na jakas nieodiagalna wartosc albonpo prostu graj jak noga to stukac nie bedzie. Albo ponprostu go odlacz Smile dla mnie ten stuk to informacja: dobra robota!

A to zdjecie z poczatkow czyszczenia wszyschich mechanizmow itd.
[Obrazek: yM1ZKHA.jpg]
Mezik
Odpowiedz
#36
Ktos chetny? Za 2700 oddam i nawet pomoge wyciagnac z piwnicy. Po krakowie to nawet dowioze (ale potrzebuje kogos do pomocy). Brac grac bawic sie a nie narzekac ze posucha na rynku Smile
Mezik
Odpowiedz
#37
Aaaa wzialbym ale daleko Wink
Odpowiedz
#38
mezik napisał(a):Ktos chetny? Za 2700 oddam i nawet pomoge wyciagnac z piwnicy. Po krakowie to nawet dowioze (ale potrzebuje kogos do pomocy). Brac grac bawic sie a nie narzekac ze posucha na rynku Smile


a co to pan, panie ??
Odpowiedz
#39
Kurde moze to z powodu tylko jednej kawy dzisiaj ale nie tozumiem Twojego konentarza Mucha :-?
mam dwa egzemplarze jak juz bylem na wegrzech to przywiozlem bo cena byla przystepna i stwierdzilem ze powinna sie znalezc w polsce. przywiozlem umylem naprawilem i po kosztach chetnie odsprzedam zeby ktos sie bawil. jestem prawie pewien ze jak ktos wezmei flippera to sobie na nim pogra meisiac rok moze a jak sie znudzi to w takich samych pieniadzach go odsprzeda.
Mezik
Odpowiedz
#40
Hehe zakręcony dzisiaj jestem, tematy mi się pomyliły, teraz dopiero zobaczyłem że chodzi o F14, sorry ;-)
Odpowiedz
#41
....a NEX nic na to :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#42
Mezik napisz do mnie na priva, mam nadzieję że się dogadamy w sprawie F-14Smile
Odpowiedz
#43
Chwilowo akcja sprzedazy F-14 zostaje zawieszona. Po turnieju pojawily sie usterki ktore musze usunac.
Mezik
Odpowiedz
#44
To musiał być gruuby turniej Smile
Odpowiedz
#45
Pęknięta szyba, wnęki na playfieldzie, połamane plastiki, urwane słupki? :-D :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości