Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupie flippera 3-6k
Miodzio powiadasz..
Odpowiedz
A no miodzio, decale w ładnym stanie, trochę uszczerbek na backboxie ale to drobsnotka. PF w ładnym stanie, w środku czystko. Widać, że było przy nim robione.
Odpowiedz
Sęk w tym, że to aukcja i zobaczymy jak będzie finiszowała he.
Odpowiedz
Zadzwoń i się umów na przegląd to też pogadacie o cenie. Nigdy nie kupuj w ciemno ze stron aukcyjnych (tj. od osób prywatnych). ;-) Mógł się trochę przecenić.
Odpowiedz
JacekP napisał(a):Sęk w tym, że to aukcja i zobaczymy jak będzie finiszowała he.

Spokojnie, to żadna okazja (cenowo - bo sam stół całkiem fajny - zaprojektował go Mark Ritchie, tuż przed swoim chyba największym hiciorem - Indiana Jones TPA), więc raczej nikt Cię nie ubiegnie (chyba ze 3 miesiące temu widziałem ten sam tytuł na tablicy za ok 3 - 3,5k - i to była okazja - przynajmniej jak dla mnie) - jak masz ciśnienie na ten tytuł to skontaktuj się ze sprzedawcą i spróbuj się potargować, poza tym wskazane jest, żebyś ten stół zobaczył na żywo, dokładnie obejrzał, no i wcześniej chociaż trochę na nim pograł.
Poszukaj na forum, ostatnio ktoś chciał sprzedać zarówno Fish Tales jak i Getaway'a (ta sama osoba) pojechałbyś, pograł - porównał i coś sobie wybrał. Ponadto szczęśliwie mieszkasz w Warszawie, sprawdź na stronce pinballowners osoby ze stolicy (z tego co pamiętam to obrodziło w Twoim mieście w kolekcjonerów), pewnie mają na stanie coś na sprzedaż, nawiąż kontak, może znajdą trochę czasu - pograsz, pooglądasz i może coś nawet przygarniesz.
Odpowiedz
JacekP napisał(a):Sęk w tym, że to aukcja i zobaczymy jak będzie finiszowała he.
Z taką ceną to raczej będzie finiszowala z zerową liczbą ofert ;-)
Odpowiedz
No Fish Tales za sześć koła to trochę się gość wygłupił. :-P
Odpowiedz
Ale slicznie wymyty jak stan idealny to wiesz w niemcach z pocalowaniem reki wezma
Mezik
Odpowiedz
Nie sprzedawajcie takich rarytasów do Rajchu :-( Oni już tam tego wystarczająco mają.

Powinniśmy się bardziej zająć importem :mrgreen:
Odpowiedz
tak jest kupowac flipepry po 8000 zl i sprzedawac w polsce po 4 bo ludzi piniondzow neimaja. to ja od razu poprosze kilka sztuk oczywiscie z polskeigo rynku po 4k.
Mezik
Odpowiedz
Ni mają? Zobacz sobie kolekcje niektórych wariatów i jakie tam tytuły są ;-)
Odpowiedz
Witam.

Temat osoby, która chciała sprzedać Fish Tales i Geteway już nieaktualny, korespondowałem dni temu kilka i już ktoś się nimi cieszy :-) . Odnośnie miasta, w którym się urodziłem, to już zorientowałem się po postach, że mieszka tu sporo fascynatów, ale wiadomo duże miasto to i odsetek duży.
Wiem, że jest pinbalowners, ale nie chce być malkontentem i na własną rękę poszukam, choć nie wiem czy nie za bardzo się spinam. he
Owszem też pomyślałem, że FiSh wystawiony za tą kwotę jest drogi ale czy za drogi to nie wiem, bo nie mam odnośnika, czy też porównywarki ;-) Teraz już wiem, po przeczytaniu powyższych komentarzy.
Budżet mam jak w temacie kolegi otwierającego ten wątek. Owszem jak bym miał suuper okazję, to i budżet bym rozdmuchał, ale w świecie allegro i olx nie ma okazji, bo większość, to handlowcy lub rzetelni rzemieślnicy ceniący swoje umiejętności, ale oni rzadko tam trafiają.
Nie chce przesadzić i na początek kupić Space Station, bo jest oldschool, Playboy bo jest niegrzeczny, Fish tales, bo się dzieje ,Tomcat bo jest no sam nie wiem szybki, Indiana Jones bo za małolata uwielbiałem chodzić do Moskwy na te filmy, Dracula bo to klimat, że hej.

Kurcze jest tych automatów wiele i tak de facto co pierwsze, w lepszym stanie i z zadowalającą strony kwotę wpadnie w moje łapska, to będzie mnie cieszyć.. Tak, już chyba wiem czego szukam.

Z czasem i żonka polubi mój wybór :-) i wtedy ciach następny i następny.

Warunkiem jest jego idealny ( no wiadomo ) stan, co by się nie denerwowała, że nic tylko dłubanie i że takie drogie i nie działa, a z chłopakami na dwór to nie ma kto wyjść. I że Ona miała rację, a tego nie zdzierżę. :-D
Odpowiedz
Skontaktuj się z Marcinem z Kołobrzegu (na tym forum marcinkg), jest pewnie jak zawsze zaganiany, ale czasami wypożycza stoły, może przy okazji jak, akurat będzie w Twoich stronach, podrzuci Ci jakiś flipper (wniesie, pomoże ustawić) - pograsz sobie na spokojnie, dowiesz się czy Ci dany stół pasuje, czy nie przeszkadza żonie, dzieciom czy sąsiadom, jak się komponuje w miejscówce, czy nie zajmuje za dużo miejsca etc...
Czasami miewa też coś na sprzedaż, a wszystkie jego flippery, które widziałem, mimo swojego wieku były sprawne i należycie odpicowane (zapewne zasługa Pinball Wizarda) - playfieldy na ten przykład nie jednokrotnie wyglądały i co najważniejsze działały jakby nie dawno opuściły linię produkcyjną.
Odpowiedz
Jak chcesz "idealny stan" to bierz ze sklepu. W razie czego masz zwrot.
Odpowiedz
Dzięki za tę radę, ktoś jeszcze podrwi ?

Co do maszyn i ich ustawienia to nie ma z tym problemu, będą stały w miejscu w którym pracuje, więc podejrzewam, że pograją też pracownicy jak i goście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości