Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupie flippera 3-6k
#16
Alez mnie zaciekawiles ta nowa planowana do zakupu maszynka. A tak serio to skoro nie mozna na nich pograc zwyklemu smiertelnikowi to po kiego grzyba robisz z tego taka tajemnice Smile no moze sa na forum ludzie ktorzy teraz beda sledzic co tez nowego sobie snow kupi Smilewiem wiem wstalem lewa noga i wszystko mnie dzis wkur... Z gory prosze o wybaczenie.
Mezik
Odpowiedz
#17
No znalazłem takie cudeńko zagranicą, no i jeszcze z tym bardzo sympatycznym panem ugadałem $1000 zniżkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Edit Jak tylko będzie już u mnie to wgram zdjęcia, ale póki co to zamykam gębę na kłódkę (ten... w sensie palce).
Odpowiedz
#18
No to nak utargowales 1000 to moge sobie wyobrazic cene Smile
Mezik
Odpowiedz
#19
Maciek ja wiem co to jest jak stawiasz jeden wieczór grania gratis to Ci wypaplam :mrgreen:
Odpowiedz
#20
Hmm skoro nie moge na tym ppgrac u siebie w miescie to szczerze mowiac wali mnie to Smile .rownie dobrze moge wejsc na pinballowners czy pinsida i jarac sie ze gdzies u kogos stoi cos.
Mezik
Odpowiedz
#21
U mnie będzie cycuś glancuś, zmodyfikuję go bardziej niż samochody w Szybkich i Wściekłych :mrgreen:

mezik, co do ceny to i tak nie było tragedii, zważywszy na to po ile chodzą normalnie. Podesłał mi zdjęcia, i zaczęliśmy gadać. Powiedział, że może zmienić wyświetlacz DMD na stary ale super sprawny i zejdzie z ceny o $200, to zaczęliśmy tam przycinać co się da (oczywiście tak żeby maszyny nie oszpecić). Przycięliśmy tu i tam jeszcze $100, spytałem czy mogę IBANem zapłacić bo on chciał na początku PayPalem a tam jest procent od sprzedaży, to też poszło w dół. Urodzony kombinator 8-)

Może Radsson będzie się chciał wymienić za POTO :lol:
Odpowiedz
#22
Ciężko się nie zgodzić z Mezikiem, co to za skrót grc?
Odpowiedz
#23
Berud napisał(a):Ciężko się nie zgodzić z Mezikiem, co to za skrót grc?

Game Room Collectibles? Undecided Super kanał mają, dobre porady.

@Edit Tak, Game Room Collectibles. To i TNT Amusements wg mnie dwa najlepsze kanały pinballowe na YT.
Odpowiedz
#24
W życiu bym nie zgadl, nie każdy siedzi na YouTube Smile
Odpowiedz
#25
Generalnie wpisujesz nazwę maszyny dodajesz GRC i masz.
Odpowiedz
#26
mezik napisał(a):Hmm skoro nie moge na tym ppgrac u siebie w miescie to szczerze mowiac wali mnie to Smile
Niekoniecznie Smile
Idąc tym tokiem rozumowania każdy kto nie mieszka w Krakowie nie powinien interesować się tym co dzieje się w Chmielu a jednak jest inaczej.
Mnie osobiście cieszy (może dlatego że wstałem dziś prawą nogą :mrgreen: ) info o każdej nowej maszynie jaką tam wstawiasz choć z Warszawy do Krakowa jest kawałek. Dlaczego? Po pierwsze raz/dwa razy na rok pewnie tam zajrzę ale - co ważniejsze - cieszy mnie także że gdzieś w PL jest miejsce w którym flippery sa nie mniej popularne niż było to w latach 80/90.
Odpowiedz
#27
snowvictim, ale naprawdę nie zdradzisz? Bo zbudowałeś już takie napięcie że normalnie Hitchcock Confusedhock:
Połowa ludzi na forum nie będzie mogła spać ;-)

Albo chociaż podaj termin kiedy powiesz...
Odpowiedz
#28
W sumie z "w moim miescie" przesadzilem. Raczej chodzilo mi ze mozna poprostu zagrac bez wpraszania sie komus do domu Smile
Mezik
Odpowiedz
#29
Radsson napisał(a):Tutaj masz listę top 100
https://pinside.com/pinball/top-100
która pozwoli Ci mniej więcej wyrobić sobie jakąś orientację w temacie choć wiadomo, że ostatecznie wybór zależy od indywidualnych upodobań.
Upodobania do flipperów to sprawa bardzo mocno indywidualna. W przypadku starszych maszyn w dużej mierze zależy to od sentymentów czyli jeśli ktoś lubił grywać na jakiejś maszynie 20 lat temu to dziś będzie ona dla niego jedną z najbardziej pożądanych.
Ja osobiście zupełnie nie podzielam fascynacji wielu osób MM czy TZ. Myślę że to poniekąd jest tak że MM po prostu "wypada lubić". Ja osobiście 100x większa frajdę z gry mam na ST TNG i jeśli miałbym wstawić sobie w domu jedna i tylko jedna maszynę a miałbym całkowita dowolność w wyborze tytułu to na pewno nie byłby to MM czy TZ a na 99% właśnie ST TNG.
Odpowiedz
#30
Nie zdradzę, nie zdradzę, no na pewno nie dziś. Może w poniedziałek wyjawię ten sekret ;-) Tylko nie chcę też robić takiej furory jakbym kupował remake Medieval Madness od Planetary Pinball, nic z tych rzeczy. Maszyna naprawdę godna podziwu, przynajmniej wg mnie. Napaliłem się na nią jak świnka na koryto.

Zgadzam się z NEXem, dla mnie też każda nowa maszyna u nas to powód do radości. Może podświadomie dlatego kupuję z zagranicy? Nie wiem. Zwłaszcza kiedy jest to w takich miejscach jak piwiarnia mezika gdzie można przyjść i pograć. Dołują mnie dzisiejsze dzieci i moje pokolenie... nie potrafią docenić cudu technicznego jakim jest flipper. Nie żebym miał coś do tych ich CSów i innych gier, ale nie potrafię zrozumieć fenomenu gier komputerowych. Pinball to jest to co uwielbiam. Można się i czegoś nauczyć i świetnie bawić. W ogóle ja to jakiś hipsterowy jestem :roll:

NEX czemu TZ nie lubisz? Cry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości