Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupie flippera 3-6k
#61
Diablo napisał(a):Za 4500 sprzedam star treka , wymyty sprawny tylko grać .
Data East? Smile
Odpowiedz
#62
Diablo... a ile za Twój No Fear?
Odpowiedz
#63
leszek golon napisał(a):
snowvictim napisał(a):
Diablo napisał(a):Za 4500 sprzedam star treka , wymyty sprawny tylko grać .

Euro? :mrgreen:

Nie :evil:

O kurde to niech mi te aukcje pójdą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#64
Star trek. 4500 zł , STTNG 9000 zł
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#65
Diablo napisał(a):Star trek. 4500 zł , STTNG 9000 zł
Na stronce Pinball Owners przy No Fear, Terminatorze 2 , Kreaturze i Adamsach w rubryce na sprzedaż widnieje "maybe", Whirlwind ma nawet "Yes"' może rzucisz od razu cenami i ktoś z Polski coś przytuli... no bądź patryjotą ;-)
Odpowiedz
#66
Nie mam Whirlwind tylko Hurricane. Taka mała różnica , patryjotycznie sprzedałem Addamsów , rodzinka pojechała do Siedlec , Mogłem sprzedać do Kłodzko ale za kaźdym razem wychodziło mi UK .
Widze ze przytuliłeś Czarną Bandrę ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#67
Nie mam Whirlwind tylko Hurricane. Taka mała różnica , patryjotycznie sprzedałem Addamsów , rodzinka pojechała do Siedlec , Mogłem sprzedać do Kłodzko ale za kaźdym razem wychodziło mi UK .
Widze ze przytuliłeś Czarną Bandrę ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#68
Diablo napisał(a):Nie mam Whirlwind tylko Hurricane. Taka mała różnica
Właśnie, Hurricane, o tym myślałem... ostatni dodali Cyclone do TPA i nawet mi podszedł, byłem ciekaw czy 3 część "trylogii" daje radę, ma dmd i to wirujące koło w "głowie"" ( swoją drogą, działa w Twoim egzemplarzu?) - bila wydaje się trochę długo wędrować po tej prawej, zakręconej rampie - grałem raz na turniejowej "desce" w Dźwirzynie, ale niewiele pamiętam - to ile sobie życzysz za ten Twój Hurricane?

Diablo napisał(a):...patryjotycznie sprzedałem Addamsów...
Postawa godna pochwały... jak skołuję parę złoty to może za tydzień z okładem wyrwę z niemieckiej niewoli Frankensteina Segi, nie żebym przepadał za tym stołem, ale ten 5 czy 6 kulkowy multi mnie nęci - no i stan wydaje się nie najgorszy - 1500 € - chociaż sam nie wiem czy to dużo za ten stół - za podobne pieniądze wystawiał Mr Spruch na allegro, ale rampy były jakieś pordzewiałe no i nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na kilka pytań odnośnie stanu technicznego od właściciela.

Diablo napisał(a):Widze ze przytuliłeś Czarną Bandrę ?

Tak, od Marcina z Kołobrzegu (Dziękuję Mistrzu;-)), zadbany playfield, dmd bez skazy, tylko wjazd na rampę nad Davey Jones Locker trochę nadpęknięty (a z moimi uzdolnieniami technicznymi dałem radę tylko podmienić kilka żarówek) - no i szyba przed translite trochę za mała, ma centymetrowe luzy po bokach - no i bez tego plastiku do wyjmowania jej z "głowy". Bardzo lubię ten stół, szkoda tylko, że działko bez względu na regulację ciągle z ktorejś strony wystaje - mogli zamocować je w czterech punktach - no i nie ma jakiegoś wizzard mode a multi jest stopniowe - ale zatapianie kolejnych statków jakoś mi się nie nudzi ;-)
Odpowiedz
#69
Masz w domu czy gdzieś wstawiasz na wrzutki? Wink
Odpowiedz
#70
theadam napisał(a):Masz w domu czy gdzieś wstawiasz na wrzutki? Wink

W domu ale z tego co kojarze to bywasz w Szczecinie, jak masz chec to zapraszam, kazdy chetny moze smialo grac, w koncu po to są ;-) - wystarczy sie wczesniej ustawic.
Odpowiedz
#71
Ha, jestem w Sz-nie do wtorku Wink To się odezwe na priv.
Odpowiedz
#72
Stoi w koncie i czeka na czyszczenie .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#73
Czy ktoś z was oglądał na żywo F14 TOMCAT z Tarnowa? A może ktoś z forumowiczów serwisował ten sprzęt?Podobno cena jest betonowa- gość przywiózł sprzęty a jego sąsiad serwisuje PIN-y.
Będę wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
#74
pakord napisał(a):Czy ktoś z was oglądał na żywo F14 TOMCAT z Tarnowa? A może ktoś z forumowiczów serwisował ten sprzęt?Podobno cena jest betonowa- gość przywiózł sprzęty a jego sąsiad serwisuje PIN-y.
Będę wdzięczny za pomoc.

A ten temat widziałeś?
http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1824
2700 PLN
Odpowiedz
#75
Szczerze to sam chetnie bym porownal te dwa egzemplarze Smile czy faktycznie ten za 3500 to takie "cudo" a moj takie "próchno" Big Grin
Wszyscy szukaja zlotego grala maszyny 200% sprawnej (prawdziwie sprawnej) a jak sie pojawi cos to nikt nie bierze Sad. No coz 11.04 bedzie mozna pograc na 2x F-14.
Nie chce maszynki wcisnac komus kto bedzie potem tylko biadolil i narzekal. Chcialbym zeby kupil go ktos kto go doceni i bedzie sie z niego cieszyl!
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości