Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupie flippera 3-6k
#76
Tylko pytam dla oszczędności czasu.
Nie twierdzę,że F14 Mezika jest zły,tylko chciałem zapytać czy 800pln drożej wiele zmienia.

Patrząc na koszty napraw,serwisu i części to nie jest dużo.
Być może tylko ładnie wygląda ale od strony technicznej "padaka"?

Może ktoś z forum zna tego sprzedawcę?
Odpowiedz
#77
Ja bym Mezikowego bral Smile
Odpowiedz
#78
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie. Zarobiony jestem Smile
Nie wiem jak inni fachowcy ale mnie powiem szczerze za wymycie wszystkich plastikow, wymycie playfieldu, wymiane przy okazji zatowek i gumek za mniej niz 500 zl to w ogole nie chce mi sie podchodzic do tematu. A wiadomo niestety ze podczas takiego przegladu wychodza zawsze inne sprawy ktore trzeba ogarnac extra. Do tego dochodzi ogladniecie sprawdzenie przelutowanie wrazliwych elementow, wyregulowanie wszystkich switchow wprawdzenie wyczyszczenie wszystkich mechanicznych elementow zeby dzialaly gladkoni sprawnie i robi sie kwota 1000 (przynajmniej u mnie, moze inni sa tansi, nie wiem) do tego dochodza czesci do wymiany plus przesylka kilka stowek. I w ten sposob jak sam nienogarniasz maszynki i kupujesz ja za 3000-4000 w pelni sprawna musisz dolazyc z transportem pewnie jakies 1500 (tylko po to zeby byla sprawna i czysta) i w ten sposob masz maszynke juz w pelni sprawna gotowa ktora powinna kosztowac 5500 zebys wyszedl na 0.
Zreszta wiekszosc i tak o tym wie.
Kupilem tommyego w pelni sprawny. Zajal mi jakis tydzien (pelny wymiar pracy) zeby faktycznie taki byl.
Mezik
Odpowiedz
#79
Skonczy sie zdaje sie tak ze zapakuje na palete i wysle.
Mezik
Odpowiedz
#80
pakord napisał(a):Tylko pytam dla oszczędności czasu.
Nie twierdzę,że F14 Mezika jest zły,tylko chciałem zapytać czy 800pln drożej wiele zmienia.

Patrząc na koszty napraw,serwisu i części to nie jest dużo.
Być może tylko ładnie wygląda ale od strony technicznej "padaka"?

Może ktoś z forum zna tego sprzedawcę?


Zobacz to będziesz miał porównanie co kupujesz

http://www.pubchmiel.eu/lista-flipperow


Przypuszczam ,że ten F14 też tak dopieszczony jak pozostałe zabawki Mezika
Odpowiedz
#81
Dopieszczenie dopieszczeniem, jedyne rzeczy ktore moge zagwarantowac to rzeczy ktore sam przy maszynie zrobilem. Zawsze to mowilem i powiem jeszcze raz ze niestety nie umiem i nawet nie probuje sie za to zabierac a mianowicie za restaurowanie palyfieldu.
Moge umyc uzupelnic naprawic ale gdzies byl przetarty to przetarty pozostanie.
Mezik
Odpowiedz
#82
Restaurowanie playfieldy ciężka sprawa, a u nas mało osób (o ile ktokolwiek) się tym zajmuje. Mówiąc krótko - każdy orze jak może.
Odpowiedz
#83
Bo to droga zabawa i nie zwróci sie przy sprzedaży na lokalnym rynku.
Odpowiedz
#84
clearcoating PinBota i Cactus Canyon to jedna kasa... ale żeby wyjąć trzeba włożyć ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#85
Sugerujesz ze sprzedalbym f-14 z odrestaurowanym i clearcoatem na playfieldzie za 6-7 tys?
Niektore tytuly i egzempalrze mozna robic i sa potem warte swojej ceny a inne niedtety jie i musza sluzyc jakos fajna zabawka do grania i tyle Smile moj f-14 jest wlasnie fajna zabawka a nie tematem na oplacalny projekt renowacyjny
Mezik
Odpowiedz
#86
Jarnie napisał(a):clearcoating PinBota i Cactus Canyon to jedna kasa... ale żeby wyjąć trzeba włożyć ;-)
bez przesady :lol:
Odpowiedz
#87
mezik napisał(a):Sugerujesz ze sprzedalbym f-14 z odrestaurowanym i clearcoatem na playfieldzie za 6-7 tys?

mało "sugeruję"... jestem tego pewien™ :!:

™- nie w PL
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#88
Za 1700 EUR do Rajchu by poszło, potwierdzone info.
Odpowiedz
#89
Nie Smile
Odpowiedz
#90
Tak :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości