Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja wydzielona z tematu "Przywitaj się"
#1
Cena doooobra, on ma tę kozacką rampę. :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Berud napisał(a):
bac_csa napisał(a):Witam,

Do zakupu zbierałem sie od dłuzszego czasu - podobnie jak moi przedmówcy, zatęskniłem za "młodzieńczymi latami", gdzie człowiek na automatach połykał kolejne gryWink.
W chwili obecnej poszukuję dla siebie flipera do domu - numerem jeden jest DRACULA, choć równie fajnie grało się na Batmanie. Zobaczymy co pojawi sie na rynkuWink.

3majcie się
wreszcie ktoś z Wrocławia! Batman jest we Wrocławiu, na allegro ale cena zaporowa.
Do pogrania jest dostępna Metallica w kręgielni tyg.

Byłem wczoraj z córka na urodzinach w TGG i utonąłem w Metallice na 2 godziny.
Smile)).

Przy okazji znacie człowieka z Kluczborka, który handluje flipperami?. Czy jest godny zaufania?. Ma sporo sprzętu, a w szczególności Draculę, którą chce kupić.
Odpowiedz
#3
Berud napisał(a):
bac_csa napisał(a):Witam,

Do zakupu zbierałem sie od dłuzszego czasu - podobnie jak moi przedmówcy, zatęskniłem za "młodzieńczymi latami", gdzie człowiek na automatach połykał kolejne gryWink.
W chwili obecnej poszukuję dla siebie flipera do domu - numerem jeden jest DRACULA, choć równie fajnie grało się na Batmanie. Zobaczymy co pojawi sie na rynkuWink.

3majcie się
wreszcie ktoś z Wrocławia! Batman jest we Wrocławiu, na allegro ale cena zaporowa.
Do pogrania jest dostępna Metallica w kręgielni tyg.

Byłem wczoraj z córka na urodzinach w TGG i utonąłem w Metallice na 2 godziny.
Smile)).

Przy okazji znacie człowieka z Kluczborka, który handluje flipperami?. Czy jest godny zaufania?. Ma sporo sprzętu, a w szczególności Draculę, którą chce kupić.
Odpowiedz
#4
Niezle, jakis rekord padl Tongue ?
Odpowiedz
#5
Mocno męczyłem i raz udało się osiągnąć 10 mln. Smile)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości