Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat wydzielony z działu Turnieje
#1
marcinkg napisał(a):To jest obiektywne stwierdzenie bo wpisowe 190zl jest chyba najwyższe jak dotychczas na turniej flipperowy w PL.
Eeee chyba nie. W Bytomiu koszt najdroższego turnieju wynosi jak dobrze kojarzę 50 euro a wiec drożej - nawet po obecnym kursie euro.
Odpowiedz
#2
NEX napisał(a):
marcinkg napisał(a):To jest obiektywne stwierdzenie bo wpisowe 190zl jest chyba najwyższe jak dotychczas na turniej flipperowy w PL.
Eeee chyba nie. W Bytomiu koszt najdroższego turnieju wynosi jak dobrze kojarzę 50 euro a wiec drożej - nawet po obecnym kursie euro.
W Bytomiu nie ma takich cen. Najdroższą będzie PPC'15 za 35€ z nagrodami za ok. 1k€. Tak więc w Dźwirzynie i tu będzie "bity" kolejny rekord... :-|
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#3
DAL.CG napisał(a):W Bytomiu nie ma takich cen. Najdroższą będzie PPC'15 za 35€ z nagrodami za ok. 1k€. Tak więc w Dźwirzynie i tu będzie "bity" kolejny rekord... :-|
Czarek, jesteś w błędzie.

Cytat:The fee will increase by Eur 5,00 for those registered in February, March and April or later (Feb: Eur 40,00; Mar: Eur 45,00; Aprl+: Eur 50,00).

W Bytomiu zapisując się ponad 4 miesiące przed turniejem musisz płacić 50 euro, w Dźwirzynie zapisując się w dniu turnieju płacisz 190 PLN. Kurs euro zmienia się ale cały czas 190 PLN jest mniejszą kwotą niż 50 euro. Najdroższym turniejem w PL pozostaje Bytom.
Odpowiedz
#4
Źle rozumujesz drogi Nexie, jak ktoś kupił bilet maksymalnie w styczniu to płacił 35€, każdy kolejny miesiąc podnosi cenę o 5€. Prosty zabieg w celu zachęcenia do szybszego zgłaszania się do turnieju Wink

Dodatkowo w Bytomiu są spore nagrody dla zwycięzców, co też rekompensuje wysoki koszt wpisowego.
Odpowiedz
#5
forest_guru napisał(a):Źle rozumujesz drogi Nexie, jak ktoś kupił bilet maksymalnie w styczniu to płacił 35€
Doskonale rozumiałem ale dla mnie opłata na 9 miesięcy przed imprezą to kompletny bezsens. Zresztą wtedy też jakoś dramatycznie tanio nie było bo po styczniowym kursie euro ponad 150 PLN.
Na 5 miesięcy przed imprezą (to także bardzo długi okres) - opłata ponad 200 PLN.
forest_guru napisał(a):Dodatkowo w Bytomiu są spore nagrody dla zwycięzców, co też rekompensuje wysoki koszt wpisowego.
Hmmm komu rekompensuje? :mrgreen: Co najwyżej 2-3 osobom które staną na podium...
Odpowiedz
#6
Z tego co wiadomo ilość miejsc i uczestników w Bytomiu jest ograniczona wielkością lokalu,więc wczesna rezerwacja jest logiczna i super pomyślana ;-)
Odpowiedz
#7
NEX napisał(a):Hmmm komu rekompensuje? Co najwyżej 2-3 osobom które staną na podium...

Oj nie. Emocje podnosi już każdemu od początku.
Odpowiedz
#8
I proszę przenieść dyskusje o Bytomiu do spamu, bo tam z Kołobrzegu daleko.
Odpowiedz
#9
NEX napisał(a):
forest_guru napisał(a):Źle rozumujesz drogi Nexie, jak ktoś kupił bilet maksymalnie w styczniu to płacił 35€
Doskonale rozumiałem ale dla mnie opłata na 9 miesięcy przed imprezą to kompletny bezsens. Zresztą wtedy też jakoś dramatycznie tanio nie było bo po styczniowym kursie euro ponad 150 PLN.
Na 5 miesięcy przed imprezą (to także bardzo długi okres) - opłata ponad 200 PLN.
forest_guru napisał(a):Dodatkowo w Bytomiu są spore nagrody dla zwycięzców, co też rekompensuje wysoki koszt wpisowego.
Hmmm komu rekompensuje? :mrgreen: Co najwyżej 2-3 osobom które staną na podium...
Oj, Nex, czepiasz się :roll: Jak chcesz mieć tanio samolot to kupujesz wcześniej lub czekasz, ale wybór masz. A o ile wcześniej i czy to ma sens, to już subiektywna ocena.
Zgoda z Dylkiem, że to nie miejsce na tą dyskusję ale i temat już nieaktualny, bo Marcin przedstawił nową propozycję choć wcześniej liczyłem w duchu na to, że info pojawi się już w styczniu z wpisowym 99zł. ;-) bo czym wcześniej, tym taniej... :-P
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#10
OK Dyleck, DAL macie rację - temat wydzielam do działu OT aby nie śmiecić w wątku PPPP.

Co do długich przedpłat. Oczywiście organizator może zbierać sobie przedpłaty nawet i 3 lata przez datą turnieju - jego prawo. Dla mnie jednak nie ma to sensu ponieważ nie jestem w stanie w styczniu zaplanować wrześniowego weekendu - dlatego takie turnieje odpuszczam - moje prawo Smile A jak widać po frekwencji nie tylko ja tak myślę Wink

A co do wysokości nagród to u mnie nie podnosi to jakoś dramatycznie emocji (być może gdybyśmy grali o jakieś faktycznie bajeczne nagrody.... ale takich na turniejach fliperowych raczej nie ma i nie będzie).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości