Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupie w stanie idealnym Cirqus Voltaire CV
#16
A ludzie narzekają że 6000 zł za maszynę to za drogo...

Gratuluję zakupu i odwagi kupna za taką cenę Wink
Odpowiedz
#17
Dziekuje!

Za 6000zl to mozna kupic flipera oczywiscie ale nie topowego i w Bardzo slabym stanie. Jak sie chce cos pozadnego to nie ma po taniemu. Kupujesz tanio kupujesz 2 razy!

Tu nie ma ryzyka wydajac taka kwote! z dnia na dzien sa drozsze te poszukiwane a tylko takie posiadam w kolekcji

Pozdrawiam

Gwynbleidd napisał(a):A ludzie narzekają że 6000 zł za maszynę to za drogo...

Gratuluję zakupu i odwagi kupna za taką cenę Wink
Odpowiedz
#18
Zgadza się. Trzeba kupować dobre a dobre nie jest tanie. 4000-5000 ojro ogólnie rzecz biorąc. Bo potem są niespodzianki jak tanioszka, wiem dobrze po tym co w Elvirze jest do roboty.
Odpowiedz
#19
Najpierw trzeba zadać sobie podstawowe pytanie. Mieć czy grać???

Niech każdy odpowie sobie sam. Chyba Mezik już coś o tym pisał wcześniej.
Odpowiedz
#20
Na PS4 w CV łupie namiętnie, mega stół, zdecydowanie inny niż wszystkie. Cena za jaką go kupiłeś jest godna podziwu, mi póki co zostaje granie na PS4. Gratuluję i życzę miłej zabawy.
Odpowiedz
#21
Ja nie czuje CV, kto mnie przekona?
Odpowiedz
#22
Mnie tez ta maszyna nie przypadla nigdy do gustu. Nie lubie stolow w ktorym tlucze sie w jedno miejsce.
Odpowiedz
#23
IMHO dopiero jak łączysz multiballe masz konkretne jackpoty za duże punkty, wcale nie musisz grac tylko na ringmastera....

....ale to tylko IMHO 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#24
IMHO to mi to DMD nie pasuje, ale gra typowy Popadiuk.
Odpowiedz
#25
Z tego co pamietam to najwieksze punkty byly za 4 czy 5 krotne pokonanie RM ale moze sie myle ); Tak czy siak na turniejach jak dobrze pamietam wszyscy tlukli w jedno miejsce...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości