Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupie Terminatora
#1
Kupie TERMINATORA !!!oferty na priva
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#2
ja pierwszy dałem ten temat ! Smile
Odpowiedz
#3
Terminatorki w zajebistym stanie sa w DE - zapraszam na ebaya tam jest co chwila jakis i za fajne ceny 600 ojro itp.

ALe stan o wiele lepszy niz w PL
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#4
Z tym 600 euro to przesadziles, sledze wszystkie aukcje flipperowe na EBAYU DE i od wrzesnia do teraz bylo 5 terminatorow dokaldnie, z czego najtanszy dokaldnie za 906 a najdrozszy za 1200 eur poszedl.

Stan faktycznie Niemieckich flipperow a naszych niebo a ziemia, z tad te ceny na naszym allegro bo wszyscy sie na EBAYU naogladali Smile ale zapomnieli ze Polskie flippery są tak zajechane jak 10 letnia taksowka z Berlina i zeby go doprowadzic do niemieckiego stanu to trzeba wszystkie elementy ktore sie moga zluzyc wymienic, do tego boki wyblakle, blat wytarty, plyta glowna wypalona, wyswietlacz padaczka itp. (wiadomo sa wyjatki), koszty napraw tego co mozna jeszcze uratowac, czesci i robocizna to polowa wartosci flippera.
Odpowiedz
#5
marcinkg napisał(a):Z tym 600 euro to przesadziles...

Dokładnie, od 600uero to się zaczynała aukcja,


marcinkg napisał(a):... z tad te ceny na naszym allegro bo wszyscy sie na EBAYU naogladali Smile ale zapomnieli ze Polskie flippery są tak zajechane jak 10 letnia taksowka z Berlina


hehe, nic dodać nic ująć :mrgreen:
Odpowiedz
#6
może faktycznie nie zwróciłem uwagi, czy to było Kup teraz czy aukcja - ale i tak się opłaca, jeżeli jest w takim fajnym stanie jak opisywali.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#7
przez chwilę była okazja na allegro za 2300 jak pisał sprzedający w dobrym stanie,
handlarz łyknął czy ktoś stąd ?? :-)
Odpowiedz
#8
2300 dobra cena ale zobacz co ma miedzy flipperami, pod spodem pewnie spore wytarcie a gory naklejona tylko niebieska folia
Odpowiedz
#9
mucha napisał(a):przez chwilę była okazja na allegro za 2300 jak pisał sprzedający w dobrym stanie,
handlarz łyknął czy ktoś stąd ?? :-)

chyba ktos stad Big Grin
Odpowiedz
#10
marcinkg napisał(a):2300 dobra cena ale zobacz co ma miedzy flipperami, pod spodem pewnie spore wytarcie a gory naklejona tylko niebieska folia

a co znasz tą maszynę ??
Odpowiedz
#11
to ze wytarty widac na zdjeciu ale sprzedajacy o tym nie wspomnial bo po co by ktos naklejal inny kolor folii (wiadomo ze ciezko dopasowac) jakby tam wszystko pod spodem bylo jak trzeba
Odpowiedz
#12
a nie wpatrywałem się tak dokładnie :-)



JAM napisał(a):
mucha napisał(a):przez chwilę była okazja na allegro za 2300 jak pisał sprzedający w dobrym stanie,
handlarz łyknął czy ktoś stąd ?? :-)

chyba ktos stad Big Grin

to dobrze :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Ile dla was warty wytarty lekko nad lapkami a ile z dobrym blatem terminator ? bo mam jednego z wytartym (nad lapkami zamiast niebieskiego koloru wytarte na bialo) i mysle czy sie go nie pozbyc, ktos chetny ? sprawny w 100% do gry ale jak ktos patrzy mocno na wyglad to nie da sie ukryc ze wytarty
Odpowiedz
#14
to ja pod wpływem impulsu kupiłem tą maszynę Smile po rozmowie telefonicznej ze sprzedającym okazało się że jeszcze jest wytarty w kilku miejscach!!! Sprzedający nie chciał nawet wysłać lepszych zdjęć ! Zrezygnowałem....
Odpowiedz
#15
zastanów się jeszcze nad Fish Tales :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości