Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chmiel Mezika - dzięki
#16
Bylem, gralem, pilem, polecam. Idea
Moze znow sie uda.
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
Odpowiedz
#17
Wielka prosba do wszystkich forumowych (i nie tylko) klientow Chmielowych Flipperow.
Cena za mozliwosc grania na 15-20 maszynach wynosi
15zl -1h
20zl - 2h
30zl - caly dzien
Uwaga!
NIE!, nie mozna zaplacic za jedna osobe bo sie bede z nia zmienial,
Wedlug statystyk z flipperow jedna gra trwa okolo 4 minut co przy intensywnym graniu daje 15 gier na godzine (slabsi gracze 20 gier/h) przy i tak niskiej stawce za kredyt 2zl daje to 15gier x 2zl = 30 zl za godzine...
Juz mi sie zygac chce jak slysze a mozna by tak... a mozna by srak... A moze by zrobic rak zeby... to hest nieuczciwe...
Rynek flipperowy prawie umarl. Nie zebrajcie o znizke bo cena jest juz i tak smiezna. Nie macie po 10 lat i pieniadze z kieszonkowego od rodzicow wierze ze jak jestescie fanami flipperow to raz na miesiac nie wygrzebiecie 30zl.
Nie chcesz grac bo uwazasz ze moja oferta jest zdzierstwem to NIE GRAJ! Pojedz sobie fo Bytomia w wolna sobote albo nad morze w sezonie i tam graj.
Mezik
Odpowiedz
#18
Jeszcze tylko dodam:
Uszanuj to co robie, moja prace i moje zasady. Nie badz jak imigrant, ktory przychodzi w gosci i narzuca swoje zasady . A jesli chodzi o garsc "zlotych rad" tonproponuje zalyc wlasny biznes i prowadzic go wedlug wlasnych zasad.
Mezik
Odpowiedz
#19
Który Ci tak podniósł ciśnienie ? :-)

https://www.youtube.com/watch?v=kyPrkOmDJQ8
Odpowiedz
#20
A, bo kupił parę satrych gratów i chce się dorobić...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#21
No Panowie, taka cena za flippery to jest mega taniość. Wydaje mi się Mezik, że Ci ludzie o których piszesz, to mają mentalnie po 10 lat. Gdybym mieszkał w Krakowie to z pewnością wspierałbym Chmiela bardzo często i zawsze bym wychodził z uśmiecham na gębie.

MEZIK NA PREZYDENTA!!!!
Odpowiedz
#22
So tej pory bylem mily i sympatyczny ale skonczylo sie! Teraz rzady twardej reki. Ciekawe czy ci ludzie co mnienodwiwdzaja jak ida do awuaparku czy na inny basen to dyskutuja z obsluga na temat ceny...
Dla wszystkich zainteresowanych jestem niemilym typem generalnie kawal ze mnie ch... i bu..
Mezik
Odpowiedz
#23
To w takim razie nie zagłosuję na twoją prezydenturę. :-)
Odpowiedz
#24
Wiesz, Dyleck, co się mówi o krakusach? Choćby Mezik dawał grać za darmo, to jeszcze znalazłby się taki, któremu trzeba by dopłacić, żeby czuł komfort...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#25
Pinball Wizard napisał(a):Wiesz, Dyleck, co się mówi o krakusach? Choćby Mezik dawał grać za darmo, to jeszcze znalazłby się taki, któremu trzeba by dopłacić, żeby czuł komfort...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#26
Byłem kilka razy w Chmielu pozaturniejowo w tygodniu, i powiem szczerze poza Angolami, Francuzami i innymi, nikogo miejscowego praktycznie nie widziałem.

A tu jeszcze takie kwiatki, jak Mezik zamknie bude to do Bydgoszczu bedzieta jeździć grać...
Odpowiedz
#27
Lokal Mezika to jest ewenement, duzo flipperów za półdarmo. No ale tak już bywa, że niektóry to i by za 5 złociszy przez godzinę nie pograł. Na Pixel Heaven słyszałem rozmowę dwóch gości, że na początku to myśleli że trzeba 2zł wrzucić to nawet nie podchodzili bo (dosłowny cytat!): "to przecież bez sensu", no ale jak na free play to spoko.
Odpowiedz
#28
Gdyby taki lokal jak Chmiel - z taką ilością maszyn, takim klimatem oraz z takimi cenami (a nawet 50% wyższymi) był w Warszawie to mogę z całą pewnością powiedzieć, że byłby to lokal do którego chodziłbym najczęściej.
Dla porównania:
"Cuda na Kiju": 2 maszyny, 1 gra 2 PLN, cena piwa od 10/12 PLN w górę (w drugiej części lokalu 1 gatunek piwa 10 PLN za szklankę 0.4L ), tłok jak cholera, po 18-ej nie ma praktycznie szans na stolik.


Tak wiec zamiast narzekać cieszcie się mieszkańcy Krakowa że macie takiego Mezika!
Odpowiedz
#29
mezik napisał(a):So tej pory bylem mily i sympatyczny
Coś przegapiłem? ;-)
Odpowiedz
#30
tak, przegapiles " " Big Grin
Mezik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości