Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 WiFi - problem
#1
Może ktoś mi doradzi, bo już mnie szlak trafia.
Parę dni temu kupiłem nowy komputer (stacjonarny) mam zainstalowany Win10, mam bezprzewodową kartę WiFi USB TP-LINK TL-WN422G, i jest problem z internetem, szybkość jest max 0,3mb, na starym kompie z winXP miałem pełną szybkość, a tu jakaś masakra.
Znalazłem parę poradników co zrobić, ale nic nie pomaga :evil:
Odpowiedz
#2
Przejdź na Linuksa :roll:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#3
mucha napisał(a):Może ktoś mi doradzi, bo już mnie szlak trafia.
Parę dni temu kupiłem nowy komputer (stacjonarny) mam zainstalowany Win10, mam bezprzewodową kartę WiFi USB TP-LINK TL-WN422G, i jest problem z internetem, szybkość jest max 0,3mb, na starym kompie z winXP miałem pełną szybkość, a tu jakaś masakra.
Znalazłem parę poradników co zrobić, ale nic nie pomaga :evil:



Spróbuj może ściągnąć aktualne sterowniki dla twojego systemu operacyjnego.
Odpowiedz
#4
na bieżąco cały sprzęt aktualizowany Undecided
Odpowiedz
#5
Wg mnie to sterownik, którego nie znajdziesz, bo TP-LINK nie supportuje już tego od Win8. Jest długa lista urządzeń, do których dopiero coś robią pod Win10, ale tej karty nie ma :-(
http://www.tp-link.com/en/article-15587.html
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#6
Miałem podobnie z donglem access point Edimax. Niestety raczej musisz kupić coś kompatyblnego.
Ja kupiłem TP-Link TL-WA701ND i działa jak trzeba.
Odpowiedz
#7
ok tak zrobię, dzięki
Odpowiedz
#8
Radsson napisał(a):Miałem podobnie z donglem access point Edimax. Niestety raczej musisz kupić coś kompatyblnego.
Ja kupiłem TP-Link TL-WA701ND i działa jak trzeba.

Dzięki Radsson, właśnie podłączyłem to urządzenie, skonfigurowałem jako tryb klient czyli działa jak karta bezprzewodowa i na razie jest git :mrgreen:
Odpowiedz
#9
8-) :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości