Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie Fanów Flipperów zostało zarejestrowane!
#1
Stowarzyszenie Fanów Flipperów zostało zarejestrowane! Smile
http://krs-pobierz.pl/stowarzyszenie-fan...w-i5869527
#2
Taaaa... I co z tego wynika dla nas?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#3
Jeaaah. No to jutro fiesta, ide kleic piniate Smile
#4
Pinball Wizard napisał(a):Taaaa... I co z tego wynika dla nas?

Dla Nas, czyli kogo? Członków stowarzyszenia, użytkowników forum, posiadaczy flipperów, miłośników flipperów, przypadkowych ludzi z ulicy?
Dla każdego coś miłego.
#5
Jaro napisał(a):
Pinball Wizard napisał(a):Taaaa... I co z tego wynika dla nas?

Dla Nas, czyli kogo? Członków stowarzyszenia, użytkowników forum, posiadaczy flipperów, miłośników flipperów, przypadkowych ludzi z ulicy?
Dla każdego coś miłego.
No, to weźmy na przykład mnie. Co dla mnie miłego wynika? Żaden ze mnie członek (choć niektórzy tak o mnie myślą, ale nieco wulgarniej ;-) ) ani posiadacz. No, może trochę miłośnik. Więc co?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#6
Jak już wcześniej było to kilka razy podkreślane, pierwszym głównym celem stowarzyszenia będzie pozyskanie lokalu gdzie będzie można się spotkać, pograć czy pogadać o flipperach.
Więc każdy kto odwiedzi stolicę naszego pięknego kraju, to będzie mógł odwiedzić takie miejsce. Sądzę, że dla prawdziwych miłośników flipperów będzie to miejsce wręcz obowiązkowe podczas wizyty w Warszawie.
#7
Pinball Wizard napisał(a):
Jaro napisał(a):
Pinball Wizard napisał(a):Taaaa... I co z tego wynika dla nas?

Dla Nas, czyli kogo? Członków stowarzyszenia, użytkowników forum, posiadaczy flipperów, miłośników flipperów, przypadkowych ludzi z ulicy?
Dla każdego coś miłego.
No, to weźmy na przykład mnie. Co dla mnie miłego wynika? Żaden ze mnie członek (choć niektórzy tak o mnie myślą, ale nieco wulgarniej ;-) ) ani posiadacz. No, może trochę miłośnik. Więc co?

Skuteczniejsza promocja fliperów oznacza więcej wygrzebanych z kurnika maszyn do naprawy a czy to coś miłego dla Ciebie , tego już nie wiem Smile
#8
Pinball Wizard napisał(a):No, to weźmy na przykład mnie. Co dla mnie miłego wynika? Żaden ze mnie członek (choć niektórzy tak o mnie myślą, ale nieco wulgarniej ;-) ) ani posiadacz. No, może trochę miłośnik. Więc co?
Dzięki SFF do środowiska fliperowego na pewno dołącza nowi ludzie, Ci ludzie zakupią kolejne flippery, zaczną jeździć na turnieje, odwiedzać forum.
Chyba fajnie że będzie nas coraz więcej prawda?

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy na początku chcemy skupić się na uruchomieniu dużej fliperowej miejscówki w Warszawie ale to nie wszystko. Mamy także kilka innych pomysłów, niektóre z nich dotyczą także turniejów w innych miastach.

Ludzie którzy założyli SFF to ludzie bardzo aktywni w temacie fliperów, aktywni od wielu lat.
#9
Jaro napisał(a):Więc każdy kto odwiedzi stolicę naszego pięknego kraju, to będzie mógł odwiedzić takie miejsce. Sądzę, że dla prawdziwych miłośników flipperów będzie to miejsce wręcz obowiązkowe podczas wizyty w Warszawie.

Będzie to jak pielgrzymka do Ziemi Świętej Wink

A na poważnie , to bardzo się cieszę się w końcu udało i czekam z zniecierpliwieniem na otwarcie rzeczowego lokalu. Jak znam życie to pewnie nie będę miał aż tyle czasu by często się tam pojawiać ( tak jak w tym roku na turniejach ) Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości