Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Williams The Machine - Bride of Pinbot
#16
Ile Mezik byś dał za taką maszynkę? Big Grin
Odpowiedz
#17
Jaro napisał(a):
Jarnie napisał(a):
Mirro napisał(a):Witam Was Smile

Dolny wyświetlacz jest uszkodzony pewnie taśma.

Na milion % taśma..... :mrgreen: :lol: :-D

Jarku,

Jak nie taśma to pewnie bezpiecznik. Innego wyjścia nie ma. :lol: :lol: :lol:
No nie ma :lol:
Odpowiedz
#18
1500
Mezik
Odpowiedz
#19
Skąpiec
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#20
1500 z transportem pod drzwi oczywiscie
Mezik
Odpowiedz
#21
mezik napisał(a):1500 z transportem pod drzwi oczywiscie

Nie skapiec tylko realista.. W tej cenie(4000) to mozna maszynke w idealnym stanie, z odnowionym playfieldem, serwisowana i na ledach nabyc ,a nie taką zaniedbany sztuke.. wszyscy na tym forum sa pasjonatami ale chyba nie frajerami.. tak sobie tylko glosno mysle Wink
Odpowiedz
#22
Dobra czytam i czytam Miło was poznać tak na marginesie Smile

a tak teraz zapytam ile jest takich w Polsce? zarejestrowanych widziałem z moją 3
8100 szt tylko i wyłącznie wyprodukowano. Pole gry jest troszkę wytarte ale osoba która się tym zajmuje doprowadzi do stanu idealnego. Najważniejsze że można nadal grać jak na tyle lat i z tego co patrzyłem na mechanizmy wszystkie wyglądają na oryginalne.

p.s. widziałem maszyny w stanie idealnym i nowe nie za 4 tylko za 10 tys. jak masz za 4 nową z chęcią kupie.
Odpowiedz
#23
Fakt, że na forum jest trochę mitomania tanich flipperów w dobrym stanie, która pryska jak człowiek próbuje dany tytuł kupić. Ale to druga strona medalu, a pierwsza jest taka, że Twój flipper nie ma pola gry "troszkę wytartego". Przecież on jest zjechany na maksa. Odnawianie takiego playfieldu jest chyba na granicy opłacalności Smile

Życzę powodzenia, ale nie sądzę, żebyś choćby i 3k za to dostał.
Odpowiedz
#24
8100 to dosc solidna ilosc i nie jest to zaden rarytas. Ponizej 1000 no 1500 to jest low production. Odnowienie pola gry z 1000€. Z flipperami to tak jak z autami troszke. Ladny egzemplarz jakistam powiedzmy 10000 kosztuje ty masz taki sam i chcesz za niego 5. Jest zardzewialy ma porysowany lakier rozdarta tapicerke ale przeciez da sie nim jezdzic! Remont takiego czegos moze kosztowac na przyklad (zeby doprowadzic do stanu tej sztuki za 10k) 9k a nawet 11k. Wniosek jest taki. Ten egzemplarz nie jest do ra baza do projektu restaurowania. A za 1000 zl to na czesci. Jedyne rozwiazania to:
Wcisnac frajerowi za duza kase (ale teraz jesli juz wiesz jaka wartosc a wcisniesz za wieksza to troszke nieladnie Smile ) albo na czesci albo puscic po malych pieniadzach komus zeby se gral na takim jak jest i z kazda gra coraz bardziej doprowadzal playfield do stanu surowej sklejki.
Mezik
Odpowiedz
#25
Moim skromnym zdaniem cena 4k za maszynę z takim playfieldem to faktycznie stanowczo za wysoko ale z tym 1k PLN to z kolei trochę przesada w druga stronę (pewnie z taką ceną ogłoszenie na Allegro wisiałoby minutę). Jeśli wszystko - tak jak zapewnia sprzedawca - działa to dlaczego maszyna miałaby pójść na części.

btw Wątek dotyczący regeneracji playfieldu (i nie tylko) BoP: http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1626
Odpowiedz
#26
Dzięki NEX poczytam i może za jakiś czas wystawie w lepszym stanie Wink

tak czy tak są 3 takie zarejestrowane. da ktoś 3k wysyłam.
Odpowiedz
#27
Na allegro i olx podobny stan maszyn jest w cenie 3k i z tego co widze nie idą od dłuższego czasu. Rynek sam weryfikuje cenę. Można sprzedać albo sprzedawać, zależy co kto lubi. Kolega chyba będzie sprzedawał ;-)
Getaway HighSpeed II
Odpowiedz
#28
Mirro napisał(a):tak czy tak są 3 takie zarejestrowane. da ktoś 3k wysyłam.
W przypadku gdy nie ma obowiazku rejestrowania flippera oznacza to.... zupelnie nic.
Daj znac jak zejdziesz z tych 3k do rozsadnej ceny. Z checia przyjme jeszcze jedna sztuke Smile
Odpowiedz
#29
pizmakus napisał(a):
Mirro napisał(a):tak czy tak są 3 takie zarejestrowane. da ktoś 3k wysyłam.
W przypadku gdy nie ma obowiazku rejestrowania flippera oznacza to.... zupelnie nic.
Daj znac jak zejdziesz z tych 3k do rozsadnej ceny. Z checia przyjme jeszcze jedna sztuke Smile

jaka dla Ciebie to rozsądna cena?
Odpowiedz
#30
Za taki flipper to 1500zł. i nic wiecej :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości