Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spontaniczne resety w systemach WPC.
#16
Miło mi, ale może pytania zmobilizowały mnie do głębszych analiz. A może głębiej nie potrzeba? Sam nie wiem.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#17
Pinball Wizard napisał(a):A nie mówiłem, że będzie krótko? Właśnie dopisałem ostatnie akapity i teraz udaję się na zasłużony odpoczynek.

BTW jaki miał być następny temat?

Ja poproszę teorię lamp matrix i switch matrix...

Jeśli można 😀
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#18
OK. Sugestia ląduje w pliku "to do". Pasi?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#19
Przeczytałem cały opis. Ostatnio miałem klienta który narzekał na resety. Teraz dopiero przypomniało mi się że wyświetlacz nie był w najlepszym stanie. Jutro jadę zamontować nowy wyświetlacz, mam nadzieję że pomoże.
Po raz kolejny, dzięki za radę!
Odpowiedz
#20
U mnie dzisiaj odkrylem ze za resety odpowiada chyba slabo osadzony procesor... Jak popukam poslutkam to smiga. Mozliwe to?
Mezik
Odpowiedz
#21
hudyglowa napisał(a):Przeczytałem cały opis. Ostatnio miałem klienta który narzekał na resety. Teraz dopiero przypomniało mi się że wyświetlacz nie był w najlepszym stanie. Jutro jadę zamontować nowy wyświetlacz, mam nadzieję że pomoże.
Po raz kolejny, dzięki za radę!
Wiesz, co kliknąć :->
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#22
mezik napisał(a):U mnie dzisiaj odkrylem ze za resety odpowiada chyba slabo osadzony procesor... Jak popukam poslutkam to smiga. Mozliwe to?
Owszem, nawet bardzo.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#23
ty zaczales temat wiec nie da sie kliknac pomogl Sad a mi pomogl bardzo, wspaniala lektura, wiele rzeczy mi naswietlila/wyjasnila. Dzieki!
Mezik
Odpowiedz
#24
NEX! Zrobisz coś z tym?! Cry
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#25
Pinball Wizard napisał(a):NEX! Zrobisz coś z tym?! Cry
Niestety pomimo chęci nic nie mogę zrobić. Moduł "pomógł" jest tak skonstruowany że tylko autor tematu może przyznawać punkty osobom które w tym temacie wypowiedziały się. I nie ma tu żadnych możliwość konfiguracji tego inaczej.
Będę myślał jak inaczej to rozwiązać - gdyby ktoś miał jakieś sugestie/pomysły to prośba o info.
Odpowiedz
#26
Podbij Pinball Wizardowi statsy na bazie Wink
Odpowiedz
#27
Poza tym wspomniany moduł działa chyba jedynie w dziale Awaria! bo nie widzę takiego przycisku mimo, ze założyłem ten wątek.

EDIT
Jednak starcze oczy są mało spostrzegawcze, przycisk oczywiście jest, tylko nie tam, gdzie go szukałem :oops:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#28
Pinball Wizard napisał(a):A nie mówiłem, że będzie krótko? Właśnie dopisałem ostatnie akapity i teraz udaję się na zasłużony odpoczynek.

BTW jaki miał być następny temat?


Panie Czarodzieju coś się dzieje w następnym temacie ????? :roll:
Odpowiedz
#29
Proszę mnie nie popędzać. Cierpliwości. :-x
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#30
Pinball Wizard napisał(a):Proszę mnie nie popędzać. Cierpliwości. :-x

SORKI

:oops: :oops: :oops:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości