Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Game of Thrones / Gra o tron
#1
Widziałem, że już niektórzy z Was grali wczoraj w Łodzi w nowe cacko od Sterna.
Dajcie znać jak wrażenia?

Ja ze swojej strony dodam, że dodatkowy Playfield w lewym górnym rogu w wersji LE - robi robotę i jest o niebo lepszy niż ten w AC DC - przynajmniej służy do czegoś konkretnego - prowadzi do Castle Multiball po zaliczeniu wszystkich leveli - co nie jest proste.

Oczywiście Stern dał lekko ciała i nie działa lewy loop (w wersji LE)- bo bila o coś tam zahacza Smile Na dniach mają ten problem rozwiązać i dać oficjalny fix Smile

Poza tym znów soft robi robotę - świetnie się gra i kolekcjonuje złoto, bo to, aby potem podejmować risk/award decyzję - no i taran - tak ja dzwon daje mnożniki - fajna sprawa. Ilość strategii znów przebija poprzedni hit Star Treka LE.

Dajcie znać jak tam Wasze wrażenia, zapewne playfiled Wam się nie podoba, tak jak i mi, ale na szczęście Ledy robią robotę i za każdym razem w zależności od domu - mają inne kolory.

Aha i zagrajcie w GOT o północy Smile Czeka na Was niespodzianka!

tutaj krótki filmik -- > https://www.youtube.com/watch?v=APa1oRpy1Rc
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#2
Mi sie osobiście playfield nie podoba, ale muzyka jest pierwsza klasa !
Grałem tylko na wersji pro, ale mini playfield mam w family guy i z tego co mówisz, działa w ten sam sposób. Jak zaliczysz wszystkie targety-odpala sie multiball.

Ogólnie maszyna na plus, jednak nie podoba mi sie nowy spike system.
Pracuje jak komputer, jak coś sie zepsuje to bedzie trudniej naprawić Undecided
I włącznik pod backboxem to w ogóle jakas parodia. Trzeba sie wyciągać zeby odpalić gre.
Odpowiedz
#3
Szczerze mówiąc po obejrzeniu materiałów w sieci nie byłem nastawiony zbyt pozytywnie do tej maszyny jednak zostałem całkiem pozytywnie zaskoczony. Stół jak na kastrata (wersja PRO) całkiem ciekawy.
Zasad za wiele nie poznałem (w zasadzie tyle co nic) - za krótko grałem (chyba 3 czy 4 razy) ale na turniejach i chyba i tak grać się będzie pewnie tylko Blackwater Multiball Wink
Odpowiedz
#4
Co do zasad gry znalazłem coś takiego: Zasady może się komuś przyda?

Wersja tekstowa tutaj: Rulesheets

Do KISSa też są.

Trochę jest tego czytania... lepiej "w boju" poznawać tę maszynkę.
Odpowiedz
#5
Nex Smile Więcej zrobisz na combosach i mnożnikach tarana niż BlackWater
Lub jedna sprytnie odpalona misja i masz 100 baniek po minucie gry.

Oczywiście odpalenie BlackWatera plus taran i mnożniki i jest jazda.

To co jest genialne, że jest cała masa strategii i można przeciwnika zrobić nieźle w bambuko, jak obierzesz fajną strategię, ale oczywiście do tego potrzeba niezłego skilla.
W wersji LE - na dodatkowym playfiledzie dochodzą extra combosy - to nie jest taki sam Playfield jak w Shreku czy Family Guy - tu masz o wiele więcej możliwości - chociażby w dobijaniu punktów w misjach
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#6
Squall napisał(a):Nex Smile Więcej zrobisz na combosach i mnożnikach tarana niż BlackWater
Lub jedna sprytnie odpalona misja i masz 100 baniek po minucie gry.
Grając tylko na Multiballa i Super Jackpoty utłukłem prawie 800 mln. Była to dopiero moja trzecia czy czwarta gra na tej maszynie więc nie było szans na poznanie misji Wink
Zdążyłem jednak zauważyć, że faktycznie opcji jest tam sporo chociaż podejrzewam, że na turniejach i tak ludzie będą starali się grac tylko na MB - zwłaszcza, że MB jest banalnie prosta do odpalenia Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości