Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polish Pinball Open 2016
#31
Ciepły na pewno chętnie Cię przygarnie. Wink
#32
Mam kiepską wiadomość dla tych którzy nastawili się na testowanie maszyny The Big Lebowski. Dutch Pinball mimo wstępnej deklaracji nie pojawią się jednak w tym roku na PPO. Chłopaki tłumaczą się wzmożonymi pracami nad TBL (produkcją wysyłką etc) Undecided
#33
A Lord of The Rings bedzie ?
#34
Przygotowania trwają. Poniżej kilka fotek przesłanych przez Bartka z miejsca w którym za tydzień rozpocznie się PPO Smile

(aby powiększyć trzeba kliknąć na fotkę)

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 8.JPG]

[Obrazek: 5.JPG]

[Obrazek: 6.JPG]

[Obrazek: 7.JPG]
#35
Nowa miejscówka? super.
#36
Nowa, jeszcze większa i jeszcze lepsza Smile
Jest bezpośrednie wejście (na patio) gdzie są ogródki (widoczne jest to zdjęciach). Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał udać się do części handlowych coś zjeść czy kupić to wystarczy wejść (lub wjechać) piętro wyżej Smile

I kolejne dwie fotki z Łodzi:

[Obrazek: 9.JPG]

[Obrazek: 10.JPG]
Przypominam że tylko do dziś obowiązuje niższa opłata.

Cytat:PPO 2016 - 120 PLN (płatne do 29.05.2016 r.)
PPO 2016 dla członków Stowarzyszenia, którzy opłacili składkę za cały 2016 rok - 90 PLN (płatne do dnia 29.05.2016 r.)
PPO 2016 - 150 PLN (płatne po dniu 29.05.2016 lub na miejscu)
#37
Na stronie jest inna informacja:

"
Za jedną cenę 120.00 zł* weźmiesz udział w aż 3 turniejach!
*Dla członków SFF z opłaconymi składkami cena udziału to 90.00 zł. Przy opłacie po 01.06.2015 lub na miejscu, cena udziału wynosi 150.00 zł"
#38
Przed chwilą potwierdziłem kwestię opłat. Na stronie rejestracyjnej wkradł się błąd ale skoro pojawiła się data 1 czerwca to taka będzie obowiązywać.
#39
Na stronie rejestracyjnej jest sporo TBD lub TO DO Smile Ja konkretnie zainteresowany jestem szczegółami turnieju dziecięcego bo młody nie wie czy jechać do Legolandu czy na turniej Smile Na jakich maszynach, godziny, zasady.
Andrew
#40
Zaplacone :-D
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
#41
Jeszcze kilka zdjęć:

[Obrazek: 147a9c87cf748.jpg]
[Obrazek: 3a8c2c69169ef.jpg]
[Obrazek: 096f54b296d18.jpg]
[Obrazek: 48198adf36899.jpg]
[Obrazek: b08e723e0d62e.jpg]
#42
Andrew napisał(a):Na stronie rejestracyjnej jest sporo TBD lub TO DO Smile Ja konkretnie zainteresowany jestem szczegółami turnieju dziecięcego bo młody nie wie czy jechać do Legolandu czy na turniej Smile Na jakich maszynach, godziny, zasady.
Tak wygląda strefa Kids Tournament. Działać będzie w niedzielę od godziny 12:00 do 15:00.


Załączone pliki Miniatury
   
#43
+ BOP 2.0 TEST GAME

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5RLm8GUUI18[/youtube]
#44
W związku z pewnymi zawirowaniami poszukuję 2 os. do turnieju drużynowego... :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#45
Jedną osobę :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości