Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Europy 2016 w Polsce ?? Mozliwe ??
#1
Witam ,tak sobie tylko glosno mysle,bo jak wiadomo w tym roku nie bedzie Mistrzostw Europy bo niestety nikt sie nie podjal wyzwania,a i malo gdzie jest lokal zdolny pomiescic 200-250 ludzi.Moze w PL ?? czasu jest jeszcze troche Smile moze ktos ma ochote i mozliwosci ??

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#2
skyline napisał(a):malo gdzie jest lokal zdolny pomiescic 200-250 ludzi.Moze w PL ??
Co do lokalu to jak mniemam w Porcie Łódź impreza na 250 ludzi chyba byłaby do zrobienia. Gorzej z zapewnieniem odpowiedniej ilości maszyn. To wymagałoby zorganizowania i ściągnięcia maszyn z różnych części kraju a to są koszty związane z wypożyczeniem i transportem, bardzo duże koszty. Nie raz o tym rozmawialiśmy, może kiedyś Smile
W CDQ była impreza na prawie 100 osób, w ostatnim PPO wliczając wszystkie turnieje wzięło udział coś około 80 osób a przez strefę free play przewinęło się pewnie z kilka razy więcej. Cóż, powtórzę to co napisałem wczesniej - może kiedys Wink
#3
Szkoda ,mialem tylko taka cicha nadzieje,sam wiem jaka to jest ogromna sprawa logistyczna,ale koszty moze mozna by bylo pokryc z biletow wstepu, powiedzmy 50-70 euro za osobe ,250 ludzi to jest 17.500 euro,tylko zeby ludzie zaplacili te 70 dyszek to system kwalifikacji musial by byc dobry,nawet bardzo dobry ,a nie tak jak w niektorych przypadkach juz sie zdarzylo 6 gier i joker i po wszystkim, no coz Sad moze kiedys Smile

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#4
50 euro przy 250 daje jakieś 50-55k PLN. Większe wpisowe raczej zniechęciłoby ludzi do udziału. Pytanie brzmi czy przyjechałoby te 250 osób. Takiej gwarancji nie ma a koszty (największym jest wypożyczenie maszyn i ich transport) trzeba byłoby ponieść. Nie raz o tym rozmailiśmy i pewnie jeszcze nie raz pogadamy.
Cóż, może kiedyś Smile
#5
Reki naturalnie sobie nie dam uciac, ale jestem pewny ze 200 osob to jest minimum ktore by chcialy grac,samych Niemcow jest juz przeszlo 30 osob, cisnienie na Mistrzostwa Europy jest ogromne !!!! sami pewnie juz widzieliscie jak bylo z zameldowaniem na Belgie w zeszlym roku,w ciagu godziny bylo cos kolo 190 osob !! kazdy chce grac na tak duzej imprezie,tylko tutaj jest problem bo nigdzie nie ma takiego lokalu ktory pomiesci taka mase graczy,i dlatego tez z tego powodu nie bedzie w tym roku niestety tej imprezy :/ a szkoda, a moze by tak bezinteresownnie sprobowac otworzyc liste z zameldowaniem i zobaczyc jakie jest zainteresowanie,i wtedy przy odpowiedniej ilosci grczy,a jestem pewny ze bedzie to 200 plus.. moze jednak cos zorganizowac,nawet jak by to byl Listopad albo Grudzien,i druga sprawa system kwalifikacyjny musi byc ciekawy i dosyc duzo gier, i wtedy sukces gwarantowany !! mowie Ci Smile znaczy tak sobie tylko glosno mysle,ale to moze sie udac Smile

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#6
Potwierdzam, lokal jest i chętnie Mistrzostwa Europy przyjmie ale maszyn w Łodzi sie nie wyczaruje - trzeba je zwieźć. Jedno co jest pewne, ze tanie połączenia lotnicze Łodzi z Monachium to duża zachęta do takiego przedsięwzięcia.
Andrew
#7
Najpierw było gadanie, że fajnie byłoby zrobić Mistrzostwa w PLN ale, że terminy pozajmowane przez innych i takie tam, a jak jest okazja to zaczyna się szukanie problemów... Jak Andrew daje lokal to jeden problem z głowy. Trzeba teraz podsumować co da radę ściągnąć z kraju i kto wchodzi w temat. Do listopada jest jeszcze sporo czasu. W kwietniu możemy przynajmniej konkretnie przemyśleć czy damy radę. Proponuje w najbliższą sobotę u Jacka obgadać temat.
RAA
#8
Artur, przegadamy i to zapewne jeszcze nie raz. Na razie mamy za 2 miesiące PPO i to jest priorytet. W związku z organizacja PPO jest jeszcze masa rzeczy do obgadania i do zrobienia.

Po PPO będziemy bogatsi w doświadczenia w organizacji kolejnej dużej imprezy. Osobiście mam nadzieję że wypadnie to tak dobrze (lub jeszcze lepiej) jak w roku poprzednim i wtedy może zaczniemy poważnie rozmawiać o ME.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować rozeznać temat wcześniej jednak tak jak wspomniałem priorytetem jest najbliższe PPO.

btw rozmawiałem dziś z Jankiem. Poprosiłem aby rozeznał temat od strony IFPA czyli co wymagają, w czym pomagają.
#9
Pogadam z IFPA jakie sa ich wymagania co do ME i dam znać, co jeszcze potrzeba oprócz dobrej lokalizacji.
#10
Dokładnie o to mi chodzi. Ustalić co jest wymagane, co mamy bo przy okazji PPO jest już ogarnięte, kto i jak się może zaangażować. Jak wyjdzie, że nie ma szans to odpuszczamy. A może się okazać że jest w zasięgu. Do zobaczenia w przyszły weekend.
RAA
#11
no widze ze temat jednak siedzi w glowie Smile najwiekszym problemem jak pisalem juz wczesniej jest lokalizacja gdzie mozna pomiescic tyle osob czyli 200 plus.... ,bo niestety malo gdzie w Europie jest taka mozliwosc !! i dlatego w tym roku poprostu nie bedzie Mistrzostw Europy,bo nie ma gdzie zorganizowac :/ ale jednak jest cien nadzieji Smile jezeli lokal jest,a widze ze jest, to w sumie najwiekszy problem jest rozwiazany !! a na sciagniecie maszyn bedzie przeciez kasa z wpisowego, i to wcale nie malo ,bo bedzie to ponad 50 tys zlotych !!
PPO ma oczywiscie priorytet,ale po PPO bedziecie bogatsi o doswiadczenia,wezcie na spokojnie przedyskutujcie sprawy,wszystkie za i przeciw i zobaczcie jakie sa szanse. Ja znam osobiscie i to bardzo dobrze Smile Szefa IFPA na Europe,nawet teraz w sobote bede sie z nim widzial Smile wiec jesli cos trzeba to chetnie sluze pomoca ! trzymam kciuki za was :-) do listopada jest jeszcze duzo czasu.

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#12
Jako główny problem widzę brak systemu informatycznego (zdalne spisywanie wyników) jaki wiedziałem na ME. Nie kojarzę był w Polsce gdzieś zastosowany. Uważam, ze na PPO powinnismy takowy przetestować by moc myślec o imprezach wyższej rangi.
Andrew
#13
Jak to działa i co to robi? Smile
#14
Andrew napisał(a):Jako główny problem widzę brak systemu informatycznego (zdalne spisywanie wyników) jaki wiedziałem na ME. Nie kojarzę był w Polsce gdzieś zastosowany. Uważam, ze na PPO powinnismy takowy przetestować by moc myślec o imprezach wyższej rangi.

no to byloby idealne, hmmm moze sprobuje podpytac u Belgow,bo to u nich wlasnie takie cos funkcjonowalo idealnie,moze uda sie zalatwic,dajcie znac jak jestescie zainteresowani Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#15
Ja wlasnie pisze coś takiego. Ale zawsze możesz się podpytać, jak by nie wyszło to można spróbować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości