Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polećcie kuriera do flipera lub arkadówki
#1
Często sprzedający nie chce się borykać z przesyłką i życzy sobie odbiór osobisty, co z racji odległości nieraz nie wchodzi w grę. Potrzebuję kuriera, którego ja bym mógł zamówić – tak by przyjechał do sprzedającego z paletą, załadował flipera na paletę i do mnie przywiózł. I żebym mógł to załatwić jako osoba prywatna, nie podając nipu. Ktoś zna i może polecić sprawdzoną firmę świadczącą takie usługi?
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#2
Znając rynek transportu drobnicy w kraju i europie to nie znajdziesz kierowcy który przyjedzie z paletą, zapakuje flipperka, przewiezie go i rozładuje(chyba że prywaciarz ale wtedy cena może być czterocyfrowa w zależności od odległości)
Sęk tkwi w tym, że ktoś tylko przewozi a nie pakuje...kto weźmie odpowiedzialność za źle spakowaną maszynę itp.
Są takie strony jak taniepalety, szukaj w googlu. Za 150zł można wysłać, ale spakowaną, przeważnie jeździ dla nich Poczta Polska albo jakiś duży kurier jak DHL lub Siódemka.
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#3
Polecił mi na privie hudyglowa gościa. Jeszcze raz dzięki.

Przetargał fliper przez całą Polskę - z Pruszcza Gdańskiego do Krakowa za 600 zeta. Był porządnie zapakowany i dotarł bez ryski. Furgonetką go wiózł. Jestem zadowolony. Sprzedawca nie chciał pakować na paletę, upierał się na odbiór osobisty. Chromle te firmy kurierskie - byłem gotów zapłacić extra ale żadna nie oferuje usługi że kurier podjeżdża z paletą i stawia na niej klamot. Jakbym miał pożyczać auto i się sam tarabanić to za benzynę, autostrady (600 kilosów w jedną stronę)i nocleg (w jeden dzień bym nie obrócił) bym zapłacił tyle samo pewnie. Zadowolony jestem!
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#4
A jakby Panie w środku nie było bebechów to co? :-) .
Odpowiedz
#5
A gdyby sprzedający spakował flipa na paletę porządnie(dopłacić mu stówkę czy dwie za to) to mogę załatwić transport po kraju za 135zł paleta euro.
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości