Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Hula Kula
#16
Kolejna miejscówka "zdobyta" w końcu i ja odwiedziłem to miejsce, z chęcią podzielę się moimi spostrzeżeniami z tej wyprawy. 
Nie ukrywam że nastawienie miałem negatywne, a wyszedłem zadowolony. 
Na czterech z sześciu maszyn da się grać. Ale najpierw trochę ponarzekam, zacznę od najgorszych maszyn na których nie da się grać. Aż szkoda że tak "zdziadziały" bo to świetne tytuły, niech ktoś przywróci je do życia. 

1. Metallica.
  
Zdecydowanie najgorsza maszyna z całego zestawu, nie da się na niej grać. Ścieżka dźwiękowa nie działa, a co to za frajda jak nie ma muzyki na flipperze muzycznym?  Undecided nieraz coś tam "burknie" jak się gdzieś tam trafi, ale weź traf jak łapki słabe, szczególnie prawa. Często po naciśnięciu prawa łapa zostawała w górze. W ogóle ledwo już się świeci ta maszyna, LED'y poprzepalane czy co. No nie idzie na tym grać, a szkoda bo to pierwsza moja przygoda z tym flipperem.

2. Star Trek. 
Zagrałem z sentymentu, ale się zawiodłem szczególnie tą górną prawą łapką. Wcale nie ma mocy ( dziwnie to wygląda, bo ona jest w połowie jakby podniesiona cały czas ) Dolne łapy słabe, ale da się nimi grać. 

Koniec narzekania, teraz pozytywy.

3. AC/DC
Działa bardzo dobrze, łapy OK. Świetna ścieżka dźwiękowa.  Nie ma chyba replay at. Ale dał mi jeden kredyt gratis za wpisanie się na listę, ktoś jeszcze dał mi grę za pół ceny. Bo w maszynie były już 2 żetony jak do niej podszedłem  Big Grin
   

4. Star Wars
Wszystko ok, nie ma do czego się przyczepić. Maszyna ciekawa, chyba następnym razem poświecę jej więcej czasu. Tutaj trzeba się trochę wysilić żeby dostać darmowy kredyt, bo replay at mamy od 298mln.

5. Guardian Of The Galaxy 
Również wszystko ok, raz zagrane. ( nawet lepiej mi poszło niż w "zagrywkach" ) Ale maszyna jakoś nie "żre" jak dla mnie. TILT bardzo czuły

6. Aerosmith 
Mój absolutny faworyt, działa wszystko OK. Świetny klimacik, podobnie jak AC/DC. Daje pograć replay at od 35mln, 70mln, 140mln. itd. Przy dobrych wiatrach na jednym wrzucie można mieć trzy gry dodatkowe. Coś i na tym ugrałem, "Dominator" zagrożony  Tongue 
   

Jeszcze z takich ciekawostek
- Wszystkie maszyny dosyć cicho ustawione, ale nie ma tragedii 
- Kasę na żetony wymieniłem bezproblemowo, 50zł za 45żetonów...moim zdaniem to tak na raz żeby się nagrać. Grałem prawie trzy godziny.
-Obsługa OK. Nawet nie odczułem ich obecności. 
- Obok flipperów zaraz przy wejściu stoi arkadówka Tekken 5 ( kawał maszyny ) może kogoś zainteresuje.
   
Odpowiedz
#17
Aerosmith bez dźwięku  Undecided mechanicznie ok
Guardians ok, czuły TILT 
Star Wars  dobry stan, żadnych mankamentów nie wyłapałem podczas gry. Głośno ustawiona jak na to miejsce, ale z przykrością stwierdzam że i tą maszynę w końcu ktoś dojedzie. A jak wiadomo, w HK raczej nie naprawiają flipperów. 


Na pozostałych nie grałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości