Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KUPILEM JUZ FLIPPERA FISH TALES, WTOPILEM 1500 :)
#1
FLIPPER FISH TALES NA OLX

ROZMAWIALEM Z MILYM PANEM, PIENIAZKI WYSLANE NA KONTO I PRAWDOPODOBNIE WALEK/SMIESZNY ZART

ALE DRUGA ROZMOWA Z PANEM NAGRANA W KTOREJ TO WSZYSTKO LADNIE POTWIERDZA

NUMER KONTA Z ALIOR BANKU, JA TEZ PUSCILEM Z ALIORA FIRMOWEGO WIEC POWINNA BYC SPRAWA JASNA

KURIERA JUTRO ZAMOWIE ABY WE WTOREK ODEBRAL POD PODANYM ADRESEM (KTORY MOZE NAWET NIE ISTNIEJE)

1500 TO NIE DUZO, A MOZE PO SKIEROWANIU SPRAWY NA POLICJE JAK FLIPPER SIE U MNIE NIE POJAWI DO KONCA TYGODNIA NAUCZY KOGOS ROZUMU
Odpowiedz
#2
A nie mowil ci ze jutro ktos przyjezdza z Muzeum z Krakowa? Pierwszy sie dodzwonilem do goscia
Odpowiedz
#3
Do momentu gdy już poszła kasa gość o nikim nie mówił. Po fakcie gadałem z Radsonem i on tez po niego podobno rano będzie.

Jak zapytałem o gościa jak to jest ze Pan mi sprzedaje, pieniądze już na koncie a kolega ma być po niego rano to odpowiedział ze tamten Pan chyba Pana kolega to dopiero jutro chciał, a Pan dziś juz przelew zrobił.

A dla mnie go Pan jutro ładnie zapakuje i kurier odbierze we wtorek.

Chyba wkurzyłem jakiegoś trola dzisiejszym postem w innym temacie Wink
Odpowiedz
#4
Właśnie ja też byłem pierwszy hehe. Te foty już były w innym ogłoszeniu chyba za 7k czy jakoś tak. Z ciekawosci Hopper o ktorej dzwoniłeś bo ja 20:24 :-)
Odpowiedz
#5
Radsson napisał(a):Właśnie ja też byłem pierwszy hehe. Te foty już były w innym ogłoszeniu chyba za 7k czy jakoś tak. Z ciekawosci Hopper o ktorej dzwoniłeś bo ja 20:24 :-)

20.19.. aukcja sie chyba o 20.17 zaczela..

kaki adres odbioru dla `kuriera?
Odpowiedz
#6
ja o 21.37 Smile

Miejscowość gdzieś w sercu BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO hehe

Kiedyś MEDIEVAL MADNESS był za pół darmo i adres to jakiś zakład psychiatryczny w okolicach Trójmiasta.

Pewnie ktoś już się tam dotyka ze szczęścia :oops:
Odpowiedz
#7
marcinkg napisał(a):ja o 21.37 Smile

Miejscowość gdzieś w sercu BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO hehe

Kiedyś MEDIEVAL MADNESS był za pół darmo i adres to jakiś zakład psychiatryczny w okolicach Trójmiasta.

Pewnie ktoś już się tam dotyka ze szczęścia :oops:

ja slyszalem ze 40 km os Sanoka, nr 11, w garazu stoi...

jak kiedys bede w okolicy to podjade i zastukam
Odpowiedz
#8
hopper napisał(a):
Radsson napisał(a):Właśnie ja też byłem pierwszy hehe. Te foty już były w innym ogłoszeniu chyba za 7k czy jakoś tak. Z ciekawosci Hopper o ktorej dzwoniłeś bo ja 20:24 :-)

20.19.. aukcja sie chyba o 20.17 zaczela..

kaki adres odbioru dla `kuriera?

O żesz Ty... chyba się starzeję i robie się wolny hehe
Ale dziwne bo mialem pierwsze wyświetlenie..
Odpowiedz
#9
hopper wykupił sobie SUPER MOCE na OLX i przeglada ogłoszenia przed dodaniem i jeszcze nie nabija licznika wyświetleń :mrgreen:

od Sanoka z 80km pokazuje ale faktycznie numer 11. Może ma 3 sztuki, że wszyscy po niego jedziemy :lol:

Na forum w tej chwili 4 zarejestrowanych i 14 gości :!:

Przypadek ? Nie sądzę ...
Odpowiedz
#10
marcinkg napisał(a):hopper wykupił sobie SUPER MOCE na OLX i przeglada ogłoszenia przed dodaniem i jeszcze nie nabija licznika wyświetleń :mrgreen:

od Sanoka z 80km pokazuje ale faktycznie numer 11. Może ma 3 sztuki, że wszyscy po niego jedziemy :lol:

tak czy siak.. wyglada na to ze ktos tu kogos nieladnie zrobil w CHU.. Polski sport narodowy.. teraz sie tylko okaze kto kogo

Pozdrawiam
Odpowiedz
#11
Hehe, nie złe jaja
Odpowiedz
#12
Podsumuje cala sytuacje za pozwoleniem Smile
Jesli to byl walek to by tlumaczylo dlaczego koles nie informuje kolejnych dzwoniacych ze towar wlasciwie jest juz sprzedany, no bo chce w konia zrobic jak najwieksza liczbe osob.
Jesli natomiast nie jest to walek i sprzedajacy informowal ze juz zaklepal sprzet pan z krakowa, pan z boleslawca lub jeszcze jakis inny pan... to wtedy pozostaje lekki niesmak Smile
Bardzo jestem ciekawy zakonczenia tego numeru Smile
Mezik
Odpowiedz
#13
Tylko na co komu Fish Tales ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#14
Ja się zastanawiam po co w ogóle robić wałek - chyba że dla "sportu narodowego".
Jeśli dobrze kojarzę prawo to kasę będzie musiał oddać i jeszcze ciupa grozi.

Marcin

Szacun dla Ciebie że poświęciłeś 1500 zł. Mi by było szkoda.
Odpowiedz
#15
Niestety nie masz racji , przeslij mi 1500 zł i spróbuj je ozdyskać , jak chcesz moge wystawić nawet coś na olx
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości