Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KUPILEM JUZ FLIPPERA FISH TALES, WTOPILEM 1500 :)
#16
Wiadomość z ostatniej chwili: sympatyczny pan miał konta w innych bankach i przytulił nie tylko Marcinowe 1500,-
Czy w jednym z przypadków źle trafił okaże się niebawem...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#17
Mezik:

Sprzedający nie informował o tym, że po flippera juz ktoś jedzie czy nawet dzwonił. Zadzwoniłem, zapytałem o kilka rzeczy i powiedziałem, że jestem zdecydowany na zakup i mogę wpłacić na konto. Zgodził się, podał numer konta, dostał kasę i wyłączył telefon :evil:

Jeżeli pytasz o to czy wiedziałem o tym że jadą Panowie z Muzeum i Pan z Bolesławca po jednego flippera, a mimo tego wysłałem kasę to odpowiadam: NIE

Sam juz nie raz dzwoniłem po flippera z allegro czy olx chwile po wystawieniu i kończyło się, że już 5 innych osób jest w drodze i płacą 2x więcej. A na miejscu wiadomo, że chce się wyrwać taniej niż cena na aukcji.

Od chyba 2 lat sporadycznie sprawdzam co jest, bo nie chce sie demerwowac. Nawet nie mam tych super mocy które wy macie :-P
Odpowiedz
#18
jak to kiedys uslyszalem "Panie.. ja za nie pomacana kure to nie place" - a gosc chcial rower kupic, a nie jakiegos flipera Wink tak ze Panowie - licho nie spi! uwazajta na siebie i przekrety na olx, bo allegro sie juz bardziej pilnuje. Plaga na zachodzie sa przekrety na 'fliper w okazyjnej cenie' - kto sledzi fora ten wie... " mam fliper wartosci 6k eur ale wystawiam za 4k.. fliper stoi w anglii.. likwiduje kolekcje,, zarezerwuje panu jak pan wplaci 500-1000 eur".. a zdjecia z innych aukcji..

Wiadomo - jest sporo ludzi ktorzy chca sie pozbyc kloca z piwnicy/garazu/stodoly.. bo zepsuty, bo nie ma glowy, bo nie wiem jak naprawic.. Panowie, naprawde.. ja rozumiem zasade "no risk,no fun" ale towar trzeba zobaczyc..

nie dajmy sie robic w chu na pseudookazje


przy okazji - proponuje nowa kategorie - UWAGA OSZUST - na wszystkie podejrzane aukcje.. dzialajmy jako solecznosc.. zawsze ktos jest w pl blizej zeby podjechac i sprawdzic dla zainteresowanych kolegow
Odpowiedz
#19
To za parę lat, jak wszystkie flipery z piwnic i stodół już wyjadą a rynek się ustabilizuje. Do tego momentu to kto pierwszy ten lepszy.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
Jarnie napisał(a):to kto pierwszy ten lepszy.
czasem jak się okazuje "kto pierwszy ten bardziej w plecy" Wink

Prawda jest taka, że niezależnie od tego czy jest to flipper, samochód, smartfon czy cokolwiek innego to zawsze obowiązuje zasada że im oferowana cena jest niższa od ceny rynkowej tym ryzyko ze coś jest nie tak jest większe. Jeśli ktoś mimo tego kupuje to po prostu podejmuje takie ryzyko i tyle. Oczywiście ryzykować każdy ma prawo...

To trochę jak gra hazardowa - pojawia się ogłoszenie z czymś wartym 5k za 1k. Ktoś decyduje się zaryzykować ten 1k aby ewentualnie "wygrać" 4k. Raz mu się uda raz nie, raz wygra, innym razem wtopi...
Odpowiedz
#21
Jaki jest finał zakupu?
Odpowiedz
#22
Liczyć że się wyrwie za 1500zł dmd, wymienione gumki, na chodzie, stan gabinetowy :-D taa.
Odpowiedz
#23
ogolnie 1500 w plecy

zgloszone na policje

zobaczymy co dalej
Odpowiedz
#24
raczej w plecy, kiedyś na podstawie faktury proformy przelałem 4000zł zadatku i tyle widziałem, policja po kilku miesiącach umorzyła śledztwo!
Odpowiedz
#25
marcinkg napisał(a):ogolnie 1500 w plecy

zgloszone na policje

zobaczymy co dalej
Nic . Czekamy na kolejną atrakcyjną ofertę na olxie , tym bardziej jak jest po wymianie gumek i moze byc to np 97 maszyna w naszej kolekcji .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#26
thomy napisał(a):Liczyć że się wyrwie za 1500zł dmd, wymienione gumki, na chodzie, stan gabinetowy :-D taa.

nie takie dmd się rwało za 1500 :-P

albo 197 ... Dla Ciebie chciałem pod choinkę kupić :evil:

podniesiemy wpisowe za PPPP VI i sie wyrówna 8-)
Odpowiedz
#27
chyba dla mnie do remontu na gwiazdkę , dzieki za taką gwiazdkę .
Swojego fisha kupilem za 2000 zł też na olxie ! Ale nie miał wymienionych gumek raczej sparciale , blacik wcześniej kupiłem w UK , odnowilemi polakierowałem, na wiosnę odnowię skrzyneczki , może nawet sie pojawi na PPPP IV . smiało podniesiesz wpisowe i nikt nawet okiem nie mrugnie w końcu przyjadą zobaczyć najładniejszego Fisha w Polsce .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#28
Jaki macie rekord na fishu?
Odpowiedz
#29
Na PPPP IV a to twojego fisha wynosilismy na brzeg morza ;-)

Jak ktoś pisze wymienione gumki i żarówki to często jest to kilka sztuk, a nie 100 % wiec to i tak dla mnie bez znaczenia.
Odpowiedz
#30
Ale daje do myślenia :->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości