Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Galeria CH Marino
#1
Galeria CH Marino
w krainie zabaw "Fioletowa Sowa"
Wrocław, ul. Paprotna

The Who's Tommy

Dodane: 26 lutego 2017 przez Yoogi
Odpowiedz
#2
1 gra - 2 zł


Galeria czynna w godzinach :

poniedziałek - sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00
Odpowiedz
#3
Potwierdzam, bylem, gralem tam ze 3 razy Maszynka nawet ciekawa a najlepsze ze zawsze ma nabite 5kredytow, wiec grasz za friko Ale 1 kula zawieszona pod rampa i troche wariuje ale da sie pograc :] obsluga nie ma klucza do szyby, jakis facet to wywiozl z domu i tam wstawil, czyli to nawet nie zarabia a prad idzie hehe

Od siebie dodam ze we WRO nie ma gdzie grac, no chyba ze o czyms nie wiem
Jedyne o czym slyszalem to jakies 2maszyny w Zakletych rewirach, dostepne tylko w czasie imprezy zamknietej i o starr warsie ponball2000 nawet nie wspominam Bo nie lubie i jak gralem raz to wymagal serwisu cos zle dzialala...
Odpowiedz
#4
Pinballa2000 w TGG juz nie ma, zreszta byl nie w pelni sprawny...
Takze zostaje tylko jeden jedyny dostepny w Marino, tez swiruje bo 1 kula utknela pod railami a 2ga sie czesto blokuje na gorze hyhy

cos ma pecha Wroclaw do fliperow :[
Odpowiedz
#5
Ona polubila flipery od Bytomia i Dzwirzyna Wink tak sobie pykalismy w Marino z 2miesiace temu


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
jermo85 napisał(a):Pinballa2000 w TGG juz nie ma, zreszta byl nie w pelni sprawny...
Takze zostaje tylko jeden jedyny dostepny w Marino, tez swiruje bo 1 kula utknela pod railami a 2ga sie czesto blokuje na gorze hyhy

cos ma pecha Wroclaw do fliperow :[

Grałem ze dwa razy na tym w TGG, ale rzeczywiście żadna frajda. Ostatnio specjalnie pojechałem czy nic nowego nie dołożyli, ale był tylko jeden stół do cymbergaja i kilka do bilarda lol
Odpowiedz
#7
Tak, bylem tam w dniu wstawiania ostatniego posta....
Sprobuje dotrzec co firmy co im wynajmuje i wyczaic czy gdzies cos stoi jeszcze od nich :]

Takze na dzien dzisiejszy pzoostaje tylko Marino, wariujacy ale za free oraz 2 maszyny jak ktos sie dostanie do Zakletych Rwirow i one byly ciekawe.
Odpowiedz
#8
w kregielni miraż w tgg wystawiał http://foxgame.eu/ obecnie jest inna firma z tego co kojarze, swoja drogą kiedyś byla metallica sterna - chyba od foxgame.eu
Odpowiedz
#9
Wow ta Metallica to musial byc szal jak nic tu nie ma i chyba dawno Bo ja tam dopiero wpadlem jak stal p200 ale szybko zniknal

fox games to duzo nad morzem widzialem, chyba jakis duzy gracz

a teraz wstawiaja w TGG maszyny z firmy


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#10
to ja sie ich pytałem czy maja flippery we wrocławiu to mowili że nie. zreszta na ich fejsie też nie widać flipperow
Odpowiedz
#11
Flipery to nie wiem czy maja, wzialem z jakiegos automatu i mialem drazyc temat
No ale jak pytales to wiadomo.
Odpowiedz
#12
Czyzby 3ci fliper w Zakletych ? czy to ten z TGG? jednak p2000 to a nie lubie :]
https://www.facebook.com/ZakleteRewiry/p...=3&theater
Odpowiedz
#13
z roku 2015 post
Odpowiedz
#14
Tak, odgrzalem kotleta ale dzialo sie tam cos wiecej niz myslalem w tej kwesti :]
Odpowiedz
#15
Berud post_id=29468 time=1505904015 user_id=692 napisał(a):w kregielni miraż w tgg wystawiał http://foxgame.eu/ obecnie jest inna firma z tego co kojarze, swoja drogą kiedyś byla metallica sterna - chyba od foxgame.eu

ta metalica stoi teraz w park trampolin na ul otmuchowskiej we wrocku. a na marginesie maszyna z marino jest teraz u mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości