Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamienię TZ
#1
Doszedłem ostatnio do wniosku, że TZ to jednak nie moja broszka. Próbuję się go pozbyć lub wymienić aby nabyć TOM albo TAF. Wiem, że TZ troszkę mniej wart niż te dwa, dlatego proponuję dopłatę. Mam zamiar szukać kupca z całej Europy, ale trochę szkoda pozbywać się z naszego kraju kolejnego automatu dlatego chcę napisać też tutaj. Mam sprzedawcę i na TOMa i na TAF, ale wydawać te parę tysięcy EUR żeby utykać z tym TZ, którego i tak muszę się pozbyć, mi się nie uśmiecha.

Czy jest ktoś kto chciałby się zamienić z dopłatą za TAF albo TOM?

Parę szczegołów:
- playfield zadbany jak nic, położony na nim bodajże mylar, można zdjąć bo nie jest przyklejony
- gumki wymieniane rok temu (ale od tamtej pory nie grałem, tylko zaglądałem do backboxa żeby baterie wymienić)
- pudło w dobrym stanie
- parę modów (samochodzik, podświetlenie shooter lane)
- cały oświetlony LED, doinwestowałem w kolorowe LEDy do backboxa także fajnie kolorem świeci
- mały problem na płycie sterującej, trzeba wymienić mostki prostownicze (jak wciśnie się oba flippery to mamy reset)
- solenoid od multiballa możnaby wymienić bo słabo chodzi

TZ trochę nie na moje umiejętności żeby serwisować, więc nie dotykałem go za bardzo. Stoi i kurz łapie, szkoda mi go, więc wolę oddać w dobre ręce. Z dopłatą jaką proponuję (2000 EUR, ewentualnie 1600 EUR i cały mój sprzęt od Elviry z dwoma nowiutkimi playfieldami jak kto woli, ps. za same nowe naklejki do pudła dałem 200 EUR) da się go zrobić na cacy.
Odpowiedz
#2
Takiej maszyny się pozbyć toszto grzech Panie.
Odpowiedz
#3
Niby tak, ale stoi nieużywany to szkoda mi go. A na TAF czy TOM to bym grał.
Odpowiedz
#4
Jeszcze na Indianę albo STTNG, TAF trudny w.., a w TOM to kufer i kufer, takie moje zdanie he.
:-)
Odpowiedz
#5
Update:

- zegar chyba nie działa poprawnie, ale z tego co wiem jest to najczęstsza usterka w każdym TZ
- podświetlenie dziury od slot machine jest niebieskim LED
- mini playfield nie działa jak powinien moim zdaniem, ale to może być wina tego lewego flippera, który powoduje reset (dziś to naprawiam)
- z sidedecalami jakaś lipa, odtłuszczałem, czyściłem a i tak się nie trzymają i playfield zdziera, nie chciałem zrywać bo może ktoś z tym coś zrobi :?:

[Obrazek: IMG_0934.jpg]

[Obrazek: IMG_0935.jpg]

[Obrazek: IMG_0936.jpg]

[Obrazek: IMG_0937.jpg]

[Obrazek: IMG_0938.jpg]

[Obrazek: IMG_0942.jpg]
Odpowiedz
#6
Wewnętrzne decale , najpierw trzeba przygotować powierzchnię pod naklejki . Wewnętrzna strona to zwykła chropowata decha pociągnieta czarną "olejną " Najlepiej uzyć lakier jedna warstwa nie wystarczy szlifujemy i lakierujemy , szlifujemy i lakerujemy aż do powstania gładkiej powierzchni , jak już osiągniemy efekt " szyby" śmiało można kleić . Bedzie miało się do czego trzymac.


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości