Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na chwilę obecną mój ulubiony pinball to...
#1
Po długim namyśle stwierdzam, że Cirqus , Medieval , Twilight i wszystkie inne , no prawie wszystkie bo Papaya to strasznie nie trawiďż˝ :mrgreen:
Odpowiedz
#2
taki ulubiony, na ktorym moge ostatnio grac caly czas WHITEWATER,
ostatnio mialem okazje zagrac na INDIANIE tez calkiem calkiem, gra wymagajaca duzo wysilku, oczywiscie gdzies jest jeszcze TWILIGHT ZONE,
a tak naprawde to chyba duzo gra sie na flipperach na ktorych ponioslo sie jakas wieksza porazke ;d i cwiczy, cwiczy do upadlego :evil:
Odpowiedz
#3
...
F14 Tomcat
Gateway
Start Trek TNG

a także

Galaxy
Black Knighy
Jungle Lord
Thirlwind

...i zapewne co najmniej kilkanaście innych Smile
Odpowiedz
#4
No to się zastanowiłeś Smile ale lista , Jungle Lord nie widziałem , stary ?
Odpowiedz
#5
Jungle Lord to rocznik 1981 - podobnie jak pierwszy Black Knight
http://www.youtube.com/watch?v=x5-SPR9dJyU
Odpowiedz
#6
EM- Capersville, Jubilee, Pat Hand
first gen SS- Black Knight, Xenon, Black Hole
system 11- F-14 Tomcat, Black Knight 2000, Radical!
Dot Matrix- White Water, Getaway, Medieval Madness
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#7
moj typ na najlepszy zaraz po indianie ;d
creature from the black lagoon
Odpowiedz
#8
musicie przywieźć kiedyś tą kreaturkę na Ligę Smile
Odpowiedz
#9
Też ciężko powiedzieć, ale moje typy to:

1. Roadshow (może dlatego, że to pierwszy fliper na którym grałem)
2. The Addams Family - wymiata
3. Flinstones - znam tylko z emulatora, ale już tak mi się podoba, że zacząłem na niego pieniądze odkładać Wink
Odpowiedz
#10
Rednax napisał(a):....3. Flinstones - znam tylko z emulatora, ale już tak mi się podoba, że zacząłem na niego pieniądze odkładać Wink

posiadam i polecam, wciągająca maszyna.
Odpowiedz
#11
Creature Black Lagoon
Whitewater
Congo (ostatnio bardzo mi się spodobał)
Mario
Odpowiedz
#12
Congo rozwala mnie swoją innością , np. skill fire ! , mnogość multiballi (2,3 i 4 kulowe) Ciekawe combo itd. niby taki prosty a ma tyle ukrytych akcji Smile
Odpowiedz
#13
Faktycznie ilość multiballi jest spora - naliczyłem chyba 4 rożne. Kilka ciekawych niespodzianek i bonusów tylko.... gdy już pozna się te maszynkę robi się trochę nudna. Brakuje mi w niej jakiegoś "trudnego zakończenia" dającego ogromną ilość punktów (jak Final Frontier w Star Treku, zaliczenie wszystkich paneli w TZ czy wszystkich misji w Indianie...) - jakiegoś... fajerwerku dla którego chciałoby się grac Wink
Pobawiłem się troszkę na VP - może gdy pogram dłużej na prawdziwym - zmienię zdanie Wink
Odpowiedz
#14
Proponuję taką zabawę - piszcie jakie tytuły najbardziej lubicie, macie czy nie mniej ważne, ale i to można dodać.
Ja zaczynam:
MAM (i nigdy nie sprzedam): Shadow, Indiana Jones, White Water
MARZĘ o: Revange from Mars, Tales of Arabian N.
Odpowiedz
#15
Ciekawe że marzysz o RfM, lubię ten flipper ale chyba szybko się nudzi bo za dużo tam nie ma Smile

Ja marzę o wielu stolach bo nie mam ani jednego czołówka to Star Trek: the Next generation, Twilight Zone i ostatnio jak mocniej się w zasady zagłębiem Terminator 2.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości