Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Blue City (NIEAKTUALNE)
#1
Blue City
Warszawa, Al. Jerozolimskie 179

The walking Dead


1 gra, 3 kule - 5 PLN

Dodane: 14 maja 2017 przez Sebastian G

(o aktualnym stanie maszyny czytaj zawsze w ostatnich/najnowszych postach)
Odpowiedz
#2
Dziś przetestowałem Walking Dead z Sebastianem i wygląda to następująco:
1. Stan maszyny doskonały, dobrze wypoziomowana, wszystko działa, łapki z dobrą siłą. Nie ma się do czego przyczepić.
2. Cena - na wejście odstraszająca (żeby nie użyć innych niecenzuralnych słów). Ten niemiły stan nieco osładza premia za 5 mln, co nie jest wielkim wyczynem (w zasadzie da radę zrobić na skilshot). Łatwa do zrobienia jest też EB. Niestety po zrobieniu premii (jest jedna w grze) wartość podskakuje o 5 mln, po kolejnej premii o kolejne 5 mln. Jak w kolejnej grze nie uda się zrobić premii to znowu spada do wyjściowej wartości 5 mln.
Generalnie nie jest dramatycznie ale jednak 5PLN za 3 bile robi wrażenie ...
RAA
Odpowiedz
#3
Zajrzałem dziś przy okazji pobytu w Blue City. Na chwilę obecną wygląda to tak:

- 1 gra, 3 bile, 5 PLN
- Premia za 20,9 mln potem podbija x2
- Skopany SkilShot. Wybita bila trafia często w grzyby zamiast w górny przelot
- Mega czuły TILT. Ci którzy mnie znają wiedzą że naprawdę rzadko trząchnę maszyną a tu co druga bila kończyła się tiltem, do tego fliper niezbyt stabilnie ustawiony, buja się na wszystkie strony

Reasumując: nikomu nie polecam - moim zdaniem strata czasu i pieniędzy
Odpowiedz
#4
też odwiedziłem wczoraj BlueCity. Widać, że właściciel maszyny czyta forum... Mogę podpowiedzieć, że ustawienie premii na 100mln było by jeszcze lepszym pomysłem no i może dać 1 bilę zamiast trzech to będzie prawdziwe wyzwanie dla graczy. A czemu nie 10 PLN zamiast 5PLN?

Przy aktualnych ustawieniach premii i tilta szkoda czasu i pieniędzy.
RAA
Odpowiedz
#5
Podpowiecie gdzie w Blue City szukać tego filppera? Nie przypominam sobie aby była tam strefa rozrywkowa. Jedyne co mi przychodzi do głowy to klub Lucid.
Odpowiedz
#6
Maszyna stoi (przynajmniej stała) w TIME MACHINE MINIGOLF
Odpowiedz
#7
NEX napisał(a):Maszyna stoi (przynajmniej stała) w TIME MACHINE MINIGOLF

Potwierdzam lokalizację, maszyna sprawna. Tylko że przyjemność z gry nie taka jak na maszynach za lat '90tych (może powodem jest brak wprawy w grze i zniechęcenie przez stratę kilkunastu złotych za może minutę zabawy)...
Odpowiedz
#8
Flip znikł :/
Odpowiedz
#9
W sumie i tak nie było sensu na nim grać... Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości