Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Idę na Flippery
#1
Nie raz zdarzało się na tym forum że ludzie umawiali się na wspólną grę na Flipperze. Pomyślałem że może aby nie offtopować za bardzo w innych tematach warto stworzyć jeden taki wątek w którym można będzie umówić się na wspólny wypad Smile
Odpowiedz
#2
Uważam że to dobry pomysł. Smile W poniedziałek 07.05.2012 będę od 17:15 przez jakieś dwie godziny (chyba że mi pieniądze będą za szybko znikać Big Grin) na Solcu, obczaić jak się gra na Doctor Who. Jak ktoś jest chętny to zapraszam.
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy na 100% dam rade dotrzeć ale spróbuję wpaść na jakaś godzinkę Smile
Odpowiedz
#4
Jestem jutro wczesnym popołudniem na Solcu, kto może ?
Odpowiedz
#5
Wkręciłem się w Doctor Who, więc przez najbliższe dni będę w miarę regularnie bywał na Solcu od 17 z małym hakiem przez jakieś 2 godziny. Jak ktoś może i chce to niech się pojawia.
Odpowiedz
#6
Wieczorkiem mam w planie zajrzeć do 2 kółek. Wybiera się ktoś jeszcze?
Odpowiedz
#7
Jestem koło 19-tej
Odpowiedz
#8
Pograłem trochę ,stan jako taki,przy piwku da się wytrzymać
Odpowiedz
#9
Z chęcią potrenowałbym troszkę przez wyjazdem do Berlina.
Od listopadowych MP tylko raz zdarzyło mi się pograć na fliperach. Co prawda w Warszawie nie za bardzo jest gdzie ale może warto skoczyć chociaż na JackBota do 2 kółek - i tu pytanie: ma ktoś w czwartek lub piątek ochotę na wypad na kilka gier?
Odpowiedz
#10
W Czwartek chętnie się wybiorę. Mam wolny czas od 15:30.
Odpowiedz
#11
Panowie, jako że kondycja ekipy to ważna rzecz, zapraszam do siebie w piątek od 18. Jeśli tylko kogoś nie przeraża wdrapanie się na 5 piętro, to może pikatować moje Demolition Man, Indiana Jones i RoadShow. Wszystkie w bardzo dobrym stanie. ;-)
Odpowiedz
#12
dyleck napisał(a):Panowie, jako że kondycja ekipy to ważna rzecz, zapraszam do siebie w piątek od 18. Jeśli tylko kogoś nie przeraża wdrapanie się na 5 piętro, to może pikatować moje Demolition Man, Indiana Jones i RoadShow. Wszystkie w bardzo dobrym stanie. ;-)

Cholera w piątek miałem coś innego ale... kij! Jak jest możliwość potrenować na 3 maszynach i to maszynach w tak dobrym stanie to nie ma bata - jestem! Smile
Odpowiedz
#13
Co prawda nie mieszkam w Warszawie, tylko w Konstancinie, ale to prawie to samo. Adres wyślę na priv wszystkim chętnym.
Odpowiedz
#14
I to jest inicjatywa! BRAWO i jeszcze można kondycję poprawić.
Jak krakus nie dam rady, ale szacun, oby więcej flipperowców takie zaproszenia wystosowywało.


dyleck napisał(a):Panowie, jako że kondycja ekipy to ważna rzecz, zapraszam do siebie w piątek od 18. Jeśli tylko kogoś nie przeraża wdrapanie się na 5 piętro, to może pikatować moje Demolition Man, Indiana Jones i RoadShow. Wszystkie w bardzo dobrym stanie. ;-)
Odpowiedz
#15
Prezes napisał(a):I to jest inicjatywa! BRAWO i jeszcze można kondycję poprawić.
Jak krakus nie dam rady, ale szacun, oby więcej flipperowców takie zaproszenia wystosowywało.

Generalnie to co jakiś czas zawsze ktoś wystosuje. Wink Jakbyś jednak dał radę, to zapraszam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości