Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Władysławowo i Chłapowo] woj. pomorskie [NIEAKTUALNE]
#1
(aktualne do końca sierpnia 2017)

Władysławowo
obok dworca PKP salon gier,smażalnia "U Pirata"
Corvette,
Addams Family
Getaway,
COTBL ,
Indiana Jones


Chłapowo
ul.Władysławowska 3 salon gier
Addams Family,
Getaway,
Shadow


Chłapowo
ul.Władysławowska 9a salon gier
Fish Tales,
Terminator 2,
World Cup,
Hurricane,
White Water,
Dracula

jutro powinny być gotowe
Theatre of Magic,
Road Show

a potem następne...

Cena - 2×1 zł-5 kul.

Dodane: 2 sierpnia 2017 przez York
#2
Super info, bo wlasnie wpadlem do Wladka a jadac wybrzezem b malo fliperow...
Potwierdzam przy dworcu stoja jak i rok temu, Addamsi maja urwana lapke i wylaczony stoi
Dzis bede polowal na reszte Dzidki za info ;-) pozdro z juz nie fliperowego nadmorza
#3
Bylem w Chlapowie, pogadalem z Wlascicielem spoko gosciu ;-) drugi salon byl zamkniety a te na dworcu tez jego Ale sprzedac nie chcial nic hehe

PS ktos mnie oswieci jak tu sie wstawia zdjecie z telefonu do posta?
#4
Moje posty jakos gosc, nie zauwazylem na tel ze nie zalogowany...

Trasa wycieczki, ale fliperow malo, Wladek naj!


Załączone pliki Miniatury
   
#5
Lubie fotorelacje Wink

Chlapowo salon ten wyzej, zagralem kilka partyjek z przypadkowym Niemcem na T2 - oczywiscie mnie ogral Obok staly poskladane maszyny Drugi salon z Dracula i Road show byl zamkniety, nie dziwie sie bo koniec sezonu i deszcze... :[


Załączone pliki Miniatury
   
#6
nieuzytki


Załączone pliki Miniatury
   
#7
Wladek na dworcu PKP najlepsze co spotkalem w tym roku nad calym Polskim wybrzezem Big Grin
niestety Addams nie dzialal bo urwana lapka :[


Załączone pliki Miniatury
   
#8
Smile


Załączone pliki Miniatury
   
#9
jermo85 napisał(a):nieuzytki
uu boli taki widok! Big Grin przypomniało mi się.. rok temu jak bylem na wakacjach w bułgarii na koniec sezonu, widziałem z okna hotelowego Star Wars DE vis a vis, idę tam następnego dnia i już go nie ma bo wywieźli ;f
#10
jermo85 napisał(a):Lubie fotorelacje Wink[

Super! Fotki zawsze mile widziane w tym dziale Smile

btw ciekawe gdzie te maszyny stoją po sezonie - fajne tytuły.
#11
Maszyny stoją w magazynie niedostępne dla wielbicieli...Poskładane flippery do naprawy.Zapraszam na następny sezon bo będzie w czym wybierać wszystkie powinny być w super stanie.
P.S.Road Show jak stał w górnym salonie(na zdjęciu) to nie mógł stać na dolnym bo jest tylko jeden :-)
#12
York napisał(a):P.S.Road Show jak stał w górnym salonie(na zdjęciu) to nie mógł stać na dolnym bo jest tylko jeden :-)

fakt pisane na szybko i po czasie, moj blad liczylem na Dracule i addamsow wg pierwszego posta

Nie wiem czy znowu przyjade na Pl morze bo pogoda i ceny to wariactwo... odl lat woallem cieplejsze rejony a cos mnie skusilo tym razem i troche pozalowalem calej wycieczki - zimno, deszcze, rozrywki malo

Tylko to Drzwirzyno to powod do wizyty nad naszym morzem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości