Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja EM Royal Flush
#61
to ciesze się za mamy to wyjaśnione......
Odpowiedz
#62
Toy napisał(a):Kriszna daj mi trochę czasu jeszcze. Dzisiaj będę testował rożne folie samoprzylepne które po wycięciu ploterem posłużą jako arkusz/formatka-szablon do wypełnienia.
Oczywiście można wykleić cały bok gotowa grafika na foli, ale my przecież nie idziemy na łatwiznę i chcemy żeby to było zrobione tak jak onegdaj. Smile
Czasu ci u nas dostatek i się z Tobą zgadzam że trza ;-) to odmachnąć ;-) jak onegdaj ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#63
Odświeżam troszeczkę temat.Na obecną chwilę stoję przed zrobieniem grafiki na skrzyni.Szablony w drodze.Podłączyłem uziemienie na poszczególne metalowe elementy które znajdują się na skrzyni oraz coin door. Powoli,powoli zbliża się finał tego przedsięwzięcia. :->


Załączone pliki Miniatury
           
Pinball EM
Odpowiedz
#64
Prawa strona gotowa.Jutro lewa i się chyba upiję. ;-)


Załączone pliki Miniatury
   
Pinball EM
Odpowiedz
#65
No Jest po Królewsku :!: :!: :!:
Odpowiedz
#66
Kriszna napisał(a):Prawa strona gotowa.Jutro lewa i się chyba upiję. ;-)

Robota czasochłonna co? Smile

Napić się warto, tylko pamiętaj zrobić to już po a nie przed Smile
Odpowiedz
#67
Dokładnie,robota czasochłonna. Dziękuję za udostępnienie plików grafiki.Lewa strona ukończona,poczekam aż grafika dobrze wyschnie,poskładam wszystko do kupy bo jak wiadomo w kupie siła ;-) no i końcowy test. Toy,coś mi się wydaje że będziesz musiał zawitać do mnie z Twoim Royalkiem bo mi się zameczysz, a teraz idę wyczesać następnego drina. :-D
Pinball EM
Odpowiedz
#68
I nastała ta chwila.To już ostatni post w tym temacie.KONIEC PROJEKTU REAKTYWACJI RF!!! Chyba było warto... :-D


Załączone pliki Miniatury
   
Pinball EM
Odpowiedz
#69
Gratulacje.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#70
Ładnie,bardzo ładnie :-)
Odpowiedz
#71
Eee tam ostatni post. Pokaż jak pracuje. Może filmik z rozgrywki? A może nie wszystko działa Wink ?
Odpowiedz
#72
Wreszcie, teraz graj i graj :-)
Odpowiedz
#73
Kriszna napisał(a):I nastała ta chwila. Chyba było warto... :-D


Ja także dołączam z gratulacjami.Krzysztof zrobiłeś kawał dobrej roboty teraz tylko się bawić i cieszyć zabawką.
Odpowiedz
#74
Wygląda świetnie! Gratulacje.

Wrzuć w wolnej chwili więcej fotek, jakiś film...
Odpowiedz
#75
Elegancko! Motywujesz mnie do działania. Mam nadzieje że i mi uda eis osiągnąć taki efekt!
Wrzuć jeszcze kilka zdjęć. Daj się nacieszyć Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości