Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zacząć...
#16
Diablo napisał(a):Naciesz się zanim go zepsujesz .

Trochę wiary w człowieka Wink
Dlaczego miałbym popsuć?
Odpowiedz
#17
thugnigga napisał(a):
Diablo napisał(a):Naciesz się zanim go zepsujesz .

Trochę wiary w człowieka Wink
Dlaczego miałbym popsuć?

Nie słuchaj :evil: to żartowniś :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#18
leszek golon napisał(a):
thugnigga napisał(a):[quote="Diablo"]Naciesz się zanim go zepsujesz .

Trochę wiary w człowieka Wink
Dlaczego miałbym popsuć?

Nie słuchaj :evil: to żartowniś :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:[/quote

Tyle emotikonek że nie wiem już ocb Smile]
Odpowiedz
#19
Już bez emotikonów:

Diablo to żartowniś, nie słuchaj go....

Ja Ci mogę sprawdzić maszynę gratisowo, tak jak obiecałem 😎
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
Troche fotek.. tak wiem stan mogłby byc lepszy Smile
jakby ktos mi napisał co powinno byc w tym miejcu gdzie od spodu playfieldu widac tylko slady po srubach Smile
czy powinny byc 3 przyciski w skrzynce serwisowej czy 2 jak na zdjeciu? ma ktos do opchnięcia brakujący?
Co powinno byc obok głosnika niskotonowego? ( jest kabelek i kawalek metalu ktory ewidentnie do czegos jest Smile
na zdjeciach widac też radosną twórczośc poprzedniego własciciela - kawalek blachy zamiast plastiku ktory podobno się caly czas łamie (lewa strona nad LW1) - plastik zamówiony btw Smile


fotki pod linkiem
Fotki LW3

sory ale jakos nie moge dołączyć zdjęc do posta.


PS: czasami przy podłaczeniu pina do gniazdka i włączeniu go - wywalają korki. pstrykam korki i wszystko hula. OCB ?Smile
Odpowiedz
#21
Co do ilości przycisków dla potrzeb programowania oraz testu to chyba nie powinno być żadnych wątpliwości. Na schemacie dokładnie widać, że są dwa i tyle ich jest w rzeczywistości.
mizet102
Odpowiedz
#22
Te ślady to miejsca po uchwytach od dechy.
A bracket przy głośniku od knockera.
Odpowiedz
#23
I wszystko jasne. Zastanawiałem się dlaczego przy secialach nie ma knockniecia Smile thnx
Odpowiedz
#24
Panowie a czemu przy włączeniu flipka wywala korki? Jak je wlacze (czasami 2 razy tak się dzieje) to w końcu jest ok.. irytujące. Undecided
Odpowiedz
#25
Już o tym pisałem. Domyślam się, że mówisz o wyłącznikach (bezpiecznikach) nadprądowych. Zakładam, że Twoją instalację wyposażono w bezpieczniki szybkie o nominale 16 amperów. Jeśli tak jest, to niestety, ale będą czasami (raczej częściej niż rzadziej) się wyłączały. Rozwiązaniem jest albo zastosowanie bezpieczników zwłocznych albo zamontowanie w maszynie układu tzw softstart. Jest w necie sporo opisów takich urządzeń. Możesz je również nabyć u mnie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#26
thugnigga napisał(a):Panowie a czemu przy włączeniu flipka wywala korki?

Aż dziwne że się Pinball Wizard nie przyczepił. Wywalić to się można na ulicy jak ma się sznurówki niezawiązane. :mrgreen:
Odpowiedz
#27
Ojtam ojtam. Sam czasami używam trochę żargonu.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#28
Panowie
Podłączyłem nowego toppera i mam problem ( podłączyłem go nie wtyczką tylko do wtyczki przewody Wink - i kogut kręci się non stop a nie tylko wtedy kiedy powinien. Czy to wina toppera czy wtyczki czy może moja ?Wink
Odpowiedz
#29
thugnigga napisał(a):Panowie
Podłączyłem nowego toppera i mam problem ( podłączyłem go nie wtyczką tylko do wtyczki przewody Wink - i kogut kręci się non stop a nie tylko wtedy kiedy powinien. Czy to wina toppera czy wtyczki czy może moja ?Wink


Filmik poglądowy może będzie pomocny

https://youtu.be/rnT7m6GkPF0
Odpowiedz
#30
leszek golon napisał(a):
thugnigga napisał(a):Panowie
Podłączyłem nowego toppera i mam problem ( podłączyłem go nie wtyczką tylko do wtyczki przewody Wink - i kogut kręci się non stop a nie tylko wtedy kiedy powinien. Czy to wina toppera czy wtyczki czy może moja ?Wink


Filmik poglądowy może będzie pomocny

https://youtu.be/rnT7m6GkPF0


Dzięki ale to widizalem. Typ podłącza i działa. Ja podłączam (bez wtyczki) i sienkrci cały czas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości