Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinball Station Cup I
#1
Pinball Station Cup I

Lokalizacja: Warszawa, ul. Kolejowa 8a
Data: 19 listopada 2017 godzina 10:00

Zasady:
Eliminacje: każdy gra na 5 maszynach wybranych z 8 dostępnych - z tej rundy dalej przechodzi 16 osób.
Runda II: 16-tka gra w grupach 4 osobowych na 4 losowo wybranych maszynach. Do kolejnej fazy przechodzi 8 osób.
Runda III: 8-ka gra w grupach 4 osobowych na 4 losowo wybranych maszynach. Do kolejnej fazy czyli do finału przechodzą 4 osoby
Finał 4 osoby grają na 5 maszynach przy czym każdy wybiera jedna a piatą losujemy.

Koszt biletu:
50 PLN. Bilet obejmuje oczywiście także całodzienne korzystanie ze wszystkich dostępnych w Pinball Station maszyn.

Zapisy na miejscu jednak ewentualne zadeklarowanie w tym wątku chęci udziału w turnieju - mile widziane.
#2
I się wybieram.
RAA
#3
Będę
#4
To kto będzie? Jak na razie to wiem że około 10 osób na pewno !
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
#5
Do której godziny trzeba zagrać eliminacje?
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#6
-obecny na turnieju
#7
Ja na pewno.
#8
Również będę.
Na jakich maszynach gramy i o 10:00 wszyscy mają zaczynać eliminacje?
#9
Rejestrację zamykamy o 11:00 i startujemy, kwalifikacje gramy do 14:00. Tytuły maszyn będą znane po zamknięciu rejestracji Smile jak ktoś ma się spóźnić na rejestrację to ktoś inny może go zapisać, warunkiem jest opłacenie wpisowego.
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
#10
Kuba nie ma się co gorączkować o tytuły maszyn. Pewno będą te co będą sprawne więc drogą dedukcji da się zrobić listę. Poza tym dobry gracza nie zajmuje się takim detalami. I tak będzie paru co znają scenariusze maszyn Smile
RAA
#11
W tajemnicy: IJ, RS, DM.

PS
Z nieoficjalnego źródła: Kuba śpij spokojnie.
#12
Jaro napisał(a):W tajemnicy: IJ, RS, DM.

PS
Z nieoficjalnego źródła: Kuba śpij spokojnie.
Wiem, że to nie było do mnie, ale po tym co napisałeś nie mogę spać spokojnie, ani w ogóle Wink Chyba już pojadę, żeby się nie spóźnić.
#13
Poproszę wyniki
#14
A no tak, jeszcze wyniki Smile

1 Daniel Nowak
2 Paweł Nowak
3 Rafał Bytomski
4 Szymon Marciniszyn
5 Jakub Ciepliński
6 Marcin Dylewski
7 Cezary Głowala
8 Piotr Czubkowski
9 Jakub Tkacz
Konrad Masłowski
11 Andrzej Cieślik
12 Tomasz Brzykcy
13 Karol Sarad
14 Jacek Wenda
15 Sebastian Gwizdała
16 Rafał Jodełko
17 Tomasz Makaruk
18 Mariusz Tkacz
19 Zuzanna Natorska
20 Jarosław Rupiewicz
21 Artur Natorski
Marcin Lewandowski
23 Piotr Jakubowski
24 Tomasz Kubiak


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości