Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flipper Star Trek The Next Generation Williams
#16
Jaras_PL - dzięki. Tak myślałem, że w porządku gość jesteś.

Możesz podrzucić fotki Terminatora ? Za co zamianka ?
Odpowiedz
#17
Ceny oczywiście w euro.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#18
no chyba nikt nie pomyślał że w złotówkach Wink . marcinkg masz tu numer do właściciela Terminatora 2 i zadzwoń zaproponuj mu coś na zamiankę a pewnie się dogadasz. tel. wysyłam na pw.Chłop jest tez z Elbląga ale osobiście go nie znam.
Odpowiedz
#19
Dziś wynalazłem w Elblągu flipper 24 firmy Stern .Właściciela poniosło chyba bo chce 12k a uwalony blat jakby od 10lat kurczaki na nim zajadał.Zaproponowałem mu 6k ale chyba się nie zgodzi.Jakby ktoś chciał to też mogę dać namiar.Wymianka nie wchodzi w grę bo to w barze stoi typowej spelunie a właściciel jakoś olewczo podchodzi do sprawy bo to pewnie super zarobkowy temat.Ogólnie to chory królik.Szukam dalej tych trumien ....... jutro też coś mam do obejrzenia jakiegoś Star Treka ale właściciel nie wie nic poza tym że jeszcze rok temu działał.Dam znać jak będzie się to nadawało do sprzedania.
Odpowiedz
#20
Jaras_PL postaraj się panować nad słownictwem i nie podawaj na publiku cudzych numerów telefonów bez zgody ich właścicieli (usuń to albo usunę Ci tego posta)
Odpowiedz
#21
Konrad, o co Ci chodzi... Confusedhock:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#22
Jarnie napisał(a):Konrad, o co Ci chodzi... Confusedhock:
Dokładnie Jarku o to co napisałem - nie rozumiem skąd Twoje zdziwienie.
Przypomnę że staramy się nie używać słów niecenzuralnych a danych osobowych nie publikujemy bez zgody osób których one dotyczą.

Słownictwo jak widzę już ostało poprawione a telefon usunięty (dzięki Jaras_PL za szybką reakcję).
Odpowiedz
#23
Nie widziałem wulgaryzmów w poście przed edycją... Stąd moje pytanie
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#24
No i mam te krype.Okazał się wypasiony Star Trek od Data East Undecided .Właściciel jeszcze dziś rano zapewniał że flipper jest w super stanie bo był bardzo mało używany.Jak dotarłem to na miejscu niestety właściciela już nagle nie było ,flipper oczywiście mocno używany,cały do czyszczenia i lewa strona obudowy do podmalowania a prawa dużo lepsza można powiedzieć że ok.Ogólnie szału nie ma ale działa normalnie i grać się da.Byłby ktoś chętny za 5k ?
Odpowiedz
#25
Zrób zdjęcia, wrzuć je gdzieś, udostępnij i zaraz będziesz miał odpowiedź....
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#26
ok lada dzień go ogarnę troszkę żeby był atrakcyjniejszy i zrobię te fotki
Odpowiedz
#27
Kolego Jaras_Pl - piszesz o mnie i moich fliperach. Ja także jestem użytkownikiem tego forum.
Nie życzę sobie abyś udostępniał mój nr telefonu ;-)
Odpowiedz
#28
To bardzo kolegę przepraszam ale kolega sam do mnie dzwonił z ogłoszenia i chciał wymienić flipper.Stąd tylko grzecznościowo chciałem pomóc i skontaktować klienta żebyś go sobie zamienił ale widzę że chciałem dobrze a jest wielki problem.Wśród tylu rozmów telefonicznych nawet o tym nie wspomniałeś że jesteś tu na forum bo tak to bym informował chętnych żeby kontaktowali się na pw.
Odpowiedz
#29
Tutaj chyba bardziej się ludzie orientują ile to warte :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości