Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłumaczcie mi ten fenomen, proszę
#61
To prawda - też bym kupił ale nie za te kwoty które są oferowane u nas w PL. Nad trwałością się nie zastanawiałem - ale macie rację, to też trzeba brać pod uwagę.
Niemniej jednak - ja uwielbiam starocie, mają coś magicznego haha - może to sentyment z dzieciństwa. Nówka sztuka - why not, ale czy to będzie to samo? hmm...

a propos - zdradzę Wam wynik moich poszukiwań, ja chyba się poddam ale jeśli ktoś by chciał zdobyć ten tytuł (który notabene jest na 12 miejscu w rankingu https://www.ipdb.org/lists.cgi?anonymous...ist=top300) Creature from the Black Lagoon - to jest wystawiony na sprzedaż... trzeba by bujnąć się tylko 1340km z Wawy do Bukaresztu w Rumunii Smile ale flipper jest dostępny za 1390EUR więc cena moim zdaniem jest warta zachodu. Mnie przeraża jazda taki kawał, samemu ciężko, można ogarnąć wysyłkę za 300-400EUR na palecie - ale bez oglądania wiadomo, ryzyko. Myślałem nawet o tym żeby polecieć tanimi liniami na 1 dzień do Bukaresztu ale to też koszt około 500zł (w zależności od ilości przesiadek). No i jeśli wysyłka paleciakiem to sprzedający musiałby pomóc w załadunku (kierowca może nie mieć palety). Mógłbym wynająć auto dostawcze za 0,45gr z kilometra w PL i 0,10gr za granicą - ale to jednak kawał drogi... no, chyba żeby od gościa kupić kilka i podzielić się kosztami Smile ale jak od kilku dni o tym myślę to już jestem tym zmęczony Smile

Napisałem do gościa z ogłoszenia (nie odpisał i nie logował się od 04.12 na portalu), nie dzwoniłem. Rozeznawałem się w międzyczasie w kontaktach moich (potencjalnych) w Rumunii.

Poniżej link do ogłoszenia - może ktoś z Was by przynajmniej skorzystał? Smile

https://www.olx.ro/d/oferta/pinball-sau-...92babda698
Odpowiedz
#62
(08/12/2021, 10:50)wordhea napisał(a): [...] Creature from the Black Lagoon - to jest wystawiony na sprzedaż... trzeba by bujnąć się tylko 1340km z Wawy do Bukaresztu w Rumunii Smile ale flipper jest dostępny za 1390EUR więc cena moim zdaniem jest warta zachodu. [...]
 
Hmmm, aż trudno uwierzyć że w Rumunii nie zorientowali się że za CFTBL można wziąć więcej... ale kto wie?
Odpowiedz
#63
nie wiem, może ceny tam są niższe? aczkolwiek w obecnych czasach to odległość nie stanowi już tak wielkiej bariery
chyba że coś w nim nie działa do końca tak jak powinno, no jest to zagadka jakaś - gdyby nie ta odległość to już pewnie bym go oglądał

są tanie bilety teoretycznie lotnicze - ale kurde po naście/naśdziesiąt godzin z przesiadkami i to pewnie byłby dramat tak się męczyć
Odpowiedz
#64
(08/12/2021, 10:50)wordhea napisał(a): trzeba by bujnąć się tylko 1340km z Wawy do Bukaresztu w Rumunii Smile ... Mnie przeraża jazda taki kawał, samemu ciężko...

Ja po Indiane pojechalem do Niemiec 1200km. Z bratem jako backupowym drajwerem. We dwóch można. Smile

Bez tragarzy, Ci przyjechali już na miejsce rozładunku sami. Big Grin
Odpowiedz
#65
No wszystko zależy też od tego jak jesteś napalony na maszynę i jaka jest cena Smile Niemcy w sumie kraj obok, bez fatalnych rumuńskich dróg Smile więc wolałbym chyba do Niemiec hah
Odpowiedz
#66
Jak się jest na coś napalony, to odległość nie gra roli. Muszę to mieć i koniec, zwłaszcza że koszt transportu jest przeważnie niewielkim procentem w całym wydatku Smile
Odpowiedz
#67
(10/02/2022, 19:14)tetrus napisał(a): [...] zwłaszcza że koszt transportu jest przeważnie niewielkim procentem w całym wydatku Smile

W dzisiejszych czasach szczególnie trafne stwierdzenie Wink
Odpowiedz
#68
Flipery w dekade podrozaly bardziej niz samochody hehe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości