Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa własnego Custom Flipper DIY by dioda2000
Ja piernicze myślałem że to się nie wyda na tym forum a tu masz :oops:
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz
I bardzo dobrze ze "się wydało" Smile
Naprawdę masz się czym pochwalić, super wyszło. Gratulacje Smile
Odpowiedz
dioda2000 napisał(a):Ja piernicze myślałem że to się nie wyda na tym forum a tu masz :oops:
Zabierz maszynkę na retro do Szczecinka.Chętnie,ponownie przetestuję cudeńko.Wrzuć parę szczegółów odnośnie imprezki retro w Szczecinku,może koledzy się skuszą i wpadną na retropartyjkę. ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
Kriszna napisał(a):Zabierz maszynkę na retro do Szczecinka.Chętnie,ponownie przetestuję cudeńko.Wrzuć parę szczegółów odnośnie imprezki retro w Szczecinku,może koledzy się skuszą i wpadną na retropartyjkę. ;-)

Oczywiście że będzie przywieziony na RETRO więc wszystkich zapraszam do Szczecinka dnia 9 lutego 2019 Kino Wolność ul. Wyszyńskiego 65 START godz. 10:00
jak już worek się rozwiązał to wywiadów było już kilka, jak ktoś chciałby sobie pooglądać wywiady z tych imprez i relacje to na YT szukajcie pod hasłami "retro games koszalin, retro games szczecinek, pilkon w pile, gameage, szafa z gram"i przepraszam za błędy które mogą pojawić się w wywiadach, no wiecie stres :-P
Pozdrawiam
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz
Gratulacje :!: :!: :!:
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za słowa uznania, flipper doczekał się kolejnego upgrade a mianowicie został zainstalowany monitor LCD 22" z raspberryPI w backbox który wraz z połączeniem arduino wyświetla animacje/filmiki podczas rozgrywki nie długo załączę w pierwszym poście zdjęcie oraz filmik na YT wygląda i działa moim zdaniem super, ale mile widziane uwagi lub sugestie. ;-)
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz
najs!
Odpowiedz
W pierwszym poście krótka prezentacja na YT animacji wideo.
Flippery,Arcade,Amiga,Nintendo,Commodore,Atari, all RETRO GAMES
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości