Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupię Funhouse lub Xenon
#1
Funhouse lub Xenon kupię, może być do naprawy lub niekompletny, budżet 2-4 tys. w zależności od stanu maszyny.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
#2
W dalszym ciągu poszukuję.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
#3
Te 2-4 tys. to chyba w euro?, jak siedzisz długo w branży to znasz ceny, powinno być łatwiej.
#4
Funhouse chcesz kupić za 2-4k a F14 sprzedać za 8,5k? :mrgreen:
#5
No co... Nie mow ze ty tez bys nie chcial Big Grin
Mezik
#6
Koledzy ochłońcie, zepsuta, zjechana maszyna nie jest więcej warta, to max. 1/3 ceny naprawdę sprawnej maszyny w dobrym stanie, a może i mniej.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
#7
Jak się trochę poszuka to NEX ma sporo racji. F14 jest w rankingu poza pierwszą 100, ale co ważniejsze ceny transakcyjne to w przeliczeniu ok. 5k więc 8,5k to trochę sporo nawet jak na cenę do negocjacji Smile. Za to Fun House jest w rankingu w pierwszej 30 no i ceny transakcyjne bliżej 12k. Na forum już sporo było o podbijaniu cen maszyn na sprzedaż i zbijaniu ceny maszyny do zakupu...
RAA
#8
Na podbijaniu ceny zakupu i zbijaniu ceny prze sprzedazy niejeden biznesmen poplynal Smile
Wazny jest chyba zdrowy rozsadek albo znalezienie frajerow Smile
Mezik
#9
Zepsuty, bożesz ty mój.
FunHouse najlepszy alfanumeryk na świecie i jeszcze Xenon.
Krzychu to jakbyś wszedł na forum mercedesa i napisał że kupisz W123 longa za 100 euro może być niesprawny.
Panowie szanujmy się.
#10
Chłopaki zupełnie nie macie racji, rynek kształtują transakcje a nie wygórowane lub zaniżane oferty. Rynek w Polsce jest bardzo płytki (tzn mało zbieżnych ofert) stąd te rozbieżności co do oczekiwań cenowych zarówno sprzedających jak i kupujących. Oferty z niską ceną zakupu bądź sprzedaży z wysoką to tylko rozbieżne oferty, które bardzo rzadko doprowadzają do transakcji (a nie zaniżanie bądź zawyżanie cen). Nie należy się nimi przejmować, a komentowanie ich delikatnie mówiąc nie jest na miejscu. Aby doszło do transakcji kupujący musi podwyższyć cenę lub sprzedający opuścić, nazywanie ich frajerami świadczy o braku znajomości zasad funkcjonowania rynku.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
#11
No tak kupic cos co jest warte 8tysiakow za 2tysiaki to faktycznie nie szukanie frajera tylko gleboka znajomosc rynku.
Odpadam z dyskusji bo sie nie znam.
Mezik
#12
Mezik czytaj ze zrozumieniem. ;-)
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
#13
Za stary jestem. Na mojej maturze nie bylo jeszcze czytania tekstu ze zrozumieniem :->
Mezik
#14
mezik napisał(a):Za stary jestem. Na mojej maturze nie bylo jeszcze czytania tekstu ze zrozumieniem :->

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#15
Jak sprzedawałem Getaway-a to nikt nie chciał dać nawet 3,5 k za niego choć tytuł jest wart 8-9 k.

EDIT:

RAA napisał(a):... F14 jest w rankingu poza pierwszą 100, ale co ważniejsze ceny transakcyjne to w przeliczeniu ok. 5k ...
Mylisz się, dwie ostatnie transakcje w Polsce to 2,5 i 1,5 k zł.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości