Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[i] Czemu nikt się nie interesuje tymi dwoma
#1
Witajcie,

Pytanie do znawców (za takiego się osobiście nie uważam):

https://www.olx.pl/oferta/fliper-royal-f...e08985078b

https://www.olx.pl/oferta/fliper-flipper...a146629b1f

Czy te dwie maszyny to takie totalne szroty, że się nimi nikt nie interesuje?
Kto się przyglądał? Widział może?

Bo tak wiszą na tym olx a ceny jak na pierwszą maszynę są w zasięgu....

Z góry dzięki
Odpowiedz
#2
Bo to typowe stare gówna które się znudzą po miesiącu i do tego są warte max.2000zl .Kolego jakby były coś warte i interesujące to by ich nie było w pierwszy dzień.Daj sobie spokój bo szkoda kasy na coś takiego.
Odpowiedz
#3
Co do Royal Flusha to na forum jest wątek w którym o tym fliperze dowiesz się chyba wszystkiego Smile Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć EMa w lepszym stanie.
Odpowiedz
#4
@Jaras: znudzą nie znudzą, jak się kupi jeden nawet jakiś "lepszy" to też się może znudzić.
A na drugiego kasy nie będzie Sad Poza tym zawsze ktoś wpadnie puknąć okazyjnie to jemu się nie znudzi Smile
Ten drugi pewnie by się dało zbliżyć z ceną do 2000 - pytanie co dalej bo to raczej materiał dla "renowatorów"
@Nex: muszę wyszukać. Dzięki
Odpowiedz
#5
adas_2008 napisał(a):@Nex: muszę wyszukać. Dzięki
W ogłoszeniu był link Wink
http://www.forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=2765
Odpowiedz
#6
To u mnie nie było Smile
Odpowiedz
#7
Na OLXie na dole ogłoszenia jest link Smile
Odpowiedz
#8
O matko jaki ja gupi jestem.......

Ale tak to jest jak się człowiek 3 rzeczami na raz zajmuje, praca, flippery, telefony, świnki morskie Smile

Jak za dwa lata pracy to i tak uważam, że mało sobie nasz kolega życzy.
Odpowiedz
#9
Jaras_PL napisał(a):Bo to typowe stare gówna które się znudzą po miesiącu i do tego są warte max.2000zl .Kolego jakby były coś warte i interesujące to by ich nie było w pierwszy dzień.Daj sobie spokój bo szkoda kasy na coś takiego.



Dobitnie, troszkę wulgarnie. Ale myślę że dość trafnie !

Nie są to popularne flipy z wodotryskami. Ale raczej już "klasyki" i pierwowzory gatunku.
Nie sądzę aby się znudziły jak to napisał Ci kolega Jaras, zaraz po jednym dniu.
Pewnie z kilka miesięcy byś sobie pograł.
Sama mam takiego z 81r. I bardzo "jara" mnie że jak się go włączy, to czuć "smak lat 80".
Zapach, dzwięki. Dla mnie to idzie się wręcz "rozpłakać" przy grze na nim. Tak mocno uderza we mnie wyczuwalna fala powracających sekundami, minutami czasów, tak pięknych czasów gdy na parkietach królowało BoneyM. Kobiety nosiły piękne makijaże (niczym papugi z Amazonii) ,królowały skóry, krótkie spódniczki. Metal, Punk, HardRock, i wszyscy byli o wiele bardziej wyluzowani.

Jak masz budżet do 2000zł. To ta tańsza oferta, nie jest wcale taka zła. Lata długo, więc masz pole do popisu przy targowaniu się.
Im człowiek ma mniej zasad,tym łatwiej je porzuca"(A.Majewski)

Jedni mają poglądy,inni interesy(K.Kampa)

"Kto hoduje kilka róż,kocha piękno;kto hoduje tysiące–kocha forsę"(W.Grzeszczyk)

----MAYBE YEARS: 85-95 WILL RETURN SOON,,,?!----
Odpowiedz
#10
Korzystając z okazji, że temat jeszcze nie zestarzał się zbytnio.
Czy uważacie za stosowne albo kontynuować ten albo zrobić jakiś jeden zbiorczy dla takich lamusów jak ja (może się to kiedyś zmieni) z ofertami jakie krążą po allegro z prośbą o ocenę atrakcyjności i współczynnik cena do zadowolenia?

Być może byłbym jedynym odbiorcą takiego tematu ale może ktoś jeszcze jest kto z przyczajki czyta a wstydzi się zapytać czy warto itp.

Z góry dzięki.
Odpowiedz
#11
Podobny temat już chyba jest na forum. Wygląda na to, że flipper który wisi na Allegro czy OLX dłużej niż jeden dzień, nie jest warty zainteresowania Wink
Odpowiedz
#12
Albo właściciel nie jest skory do negocjacji Wink
Odpowiedz
#13
Bardzo trafne wnioski 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#14
Dosyć radykalne te wnioski....

Przecież czasem może być tak, że jest wart swej ceny ale nie ma amatora bo 1. wszyscy już go mieli / mają 2. amator nie wie czy jest wart tyle co Sprzedający chce

Pewnie bym znalazł jeszcze trochę aspektów ale wrzucam pomysł do kosza.
Odpowiedz
#15
Generalnie jeśli flipper jest wart swojej ceny to zapewniam Cię że gdy zadzwonisz 5 minut po wystawieniu ogłoszenia, to usłyszysz że co najmniej jedna osoba już po niego jedzie - bez nawet cienia przesady.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości