Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię nogi do flippera
#1
Kupię nogi do Williams Bally.
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#2
Standardowo na forum nikt nic???
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#3
Standardowo przy tym samym problemie to musiałem kupić za granicą, normalnie w sklepie :mrgreen: Przy okazji kupiłem inne super ważne rzeczy oczywiście :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Spróbuj tutaj.Ostatnio zamówiłem u kolegi za 400 PLN za używane,pomalowane. https://www.olx.pl/oferta/fliper-flipper...391ae210d1
Pinball EM
Odpowiedz
#5
Kriszna napisał(a):SprĂłbuj tutaj.Ostatnio zamĂłwiłem u kolegi za 400 PLN za uĹźywane,pomalowane. https://www.olx.pl/oferta/fliper-flipper...391ae210d1

Pan Spruch.
Dzięki za info.
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#6
Mam w kartonie stare zardzewiałe nogi od White Water - jeśli chciało by Ci się je doprowadzić do przyzwoitego stanu, to mogę je sprzedać za 100PLN + wysyłka.
Odpowiedz
#7
mx666 napisał(a):Mam w kartonie stare zardzewiałe nogi od White Water - jeśli chciało by Ci się je doprowadzić do przyzwoitego stanu, to mogę je sprzedać za 100PLN + wysyłka.

Cześć kolego doszła ci wiadomość na priv?
6 milion dollar man,the flinstones,twilight zone,theatre of magic, AC/DC, monster bash, scared stiff,indiana jones, Metallica, tales of the arabian nights,cirqus voltaire , Ghostbuster, Dr.Dude, Iron Man, Jurassic Park Ster, Iron Maiden
Odpowiedz
#8
pylu81 napisał(a):
mx666 napisał(a):Mam w kartonie stare zardzewiaÅ‚e nogi od White Water - jeÅ›li chciaÅ‚o by Ci siÄ™ je doprowadzić do przyzwoitego stanu, to mogÄ™ je sprzedać za 100PLN + wysyÅ‚ka.

Cześć kolego doszła ci wiadomość na priv?

Tak, nawet odpisałem - system wiadomości na tym forum lekko kuleje.
Odpowiedz
#9
mx666 napisał(a):system wiadomości na tym forum lekko kuleje.
A dokladniej co Ci kuleje?
Odpowiedz
#10
Kuleje noga!? Chyba o to chłopakom chodzi.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#11
NEX napisał(a):
mx666 napisał(a):system wiadomoÅ›ci na tym forum lekko kuleje.
A dokladniej co Ci kuleje?

Sendbox + Outbox, wiadomości czasem wiszą w tym ouboxie i w sumie nie wiadomo kiedy faktycznie docierają do odbiorcy.
Odpowiedz
#12
Wszystko dziala prawidlowo. Wiadomosci docieraja zawsze do adresata od razu. W folderze "do wyslania" znajduja sie wiadomosci ktore do adtesata juz dotarly ale nie zostaly przez niego odczytane.
Na przyszlosc zanim stwierdzisz ze cos nie dziala upewnij sie czy przypadkiem sam czegos blednie nie zrozumiales. Ewentualnie poszukaj info na forum lub po prostu zapytaj.
Odpowiedz
#13
NEX napisał(a):Wszystko dziala prawidlowo. Wiadomosci docieraja zawsze do adresata od razu. W folderze "do wyslania" znajduja sie wiadomosci ktore do adtesata juz dotarly ale nie zostaly przez niego odczytane.
Na przyszlosc zanim stwierdzisz ze cos nie dziala upewnij sie czy przypadkiem sam czegos blednie nie zrozumiales. Ewentualnie poszukaj info na forum lub po prostu zapytaj.

Spoko, no hard feelings Wink - stwierdziłem tak na podstawie pytania skierowanego do mnie "czy wiadomość dotarła" (co implikuje możliwość jej niedotarcia), nieprzejrzystego UX flow-a oraz informacji, która kiedyś przemknęła mi gdzieś na forum, że były problemy ze skrzynką nadawczą/odbiorczą (co również implikuje, że może mieć to miejsce przy kolejnej okazji).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości