Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update/naprawa forum
#1
Rozpoczęły się prace mające na celu naprawę błędów związanych z kodowaniem, poprawą działania forum oraz dodaniem nowych funkcjonalności.

W związku z tym przez najbliższe 2-3 tygodnie serwis będzie co jakiś czas niedostępny. Przerwy będą trwały od kilku godzin do kilku dni.

Posty pisane w tym czasie mogą (choć nie muszą) znikną dlatego w przypadku ważnych informacji (na przykład dotyczących turniejów) proszę ich autorów o zapisywanie sobie ich kopii.

Postaramy się aby przerwy były jak najkrótsze a prace zostały zakończone jak najszybciej.
#2
test 123
aązżźcćłó
#3
Polska czcionka została przywrócona na prawie całym serwisie. Niestety teraz posty, które zostały utworzone po ostatniej awarii zamiast polskich znaków zawierają krzaczki i niestety tak już pozostanie. Na szczęście błędy zostały usunięte ze wszystkich wcześniejszych tematów i postów.

Straciliśmy czytelność w postach z ostatnich 3 miesięcy ale odzyskaliśmy to co tu powstało przez ostatnie 9 lat.

Prośba do autorów ważnych tematów o ręczne ich poprawie.

Prace trwają nadal.
#4
Forum przeszło w ostatnich dniach kilka updatów. Po ostatnim znów pojawił się jak widać problem z czcionką. Na chwilę obecną wreszcie mamy już zainstalowaną najnowszą wersję skryptu. Prace trwają nadal (kolejne kroki to poprawa kodowania oraz instalacja dodatków).

Odpowiadając na jedno z pytań: obecny wygląd forum jest oczywiście przejściowy Smile

Gdyby ktoś zauważył jeszcze jakieś nieprawidłowości - prośba o info.
#5
Ja się przez długi czas (tydzień) nie mogłem zalogować. Przeładowywała się strona i tyle.
Dziś napisałem do RAV o kontakt do Ciebie NEX i od razu zadziałało Smile

A jak biorę zapomniałeś hasła to mam tak:

Ran into problems sending Mail. Response: 535 5.7.8 Login incorrect.
#6
adas_2008 napisał(a):Ja się przez długi czas (tydzień) nie mogłem zalogować. Przeładowywała się strona i tyle.
Dziś napisałem do RAV o kontakt do Ciebie NEX i od razu zadziałało Smile
Forum cały czas jest w trakcie przebudowy. Jeszce trochę to potrwa

adas_2008 napisał(a):A jak biorę zapomniałeś hasła to mam tak:
Ran into problems sending Mail. Response: 535 5.7.8 Login incorrect.
Dzięki za info
#7
Forum działa już na najnowszej wersji phpBB. To jednak jeszcze nie koniec zmian - prace w toku.

Problemy z logowaniem (które pojawiały się w ostatnich dniach) zostały usunięte.

Dziś na forum pojawiło się sporo botów, które zaspamowały nam prawie każdy dział forum. Wprowadziliśmy nowe zabezpieczenie - powinno być już OK

Gdybyście zauważyli jakieś błędy lub nieprawidłowości - prośba o info.
#8
A jest szansa, że to też wróci do normy: "Ustęp 1 – zan..."? Ten ciąg znaków pojawia się zamiast myślnika.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#9
Pinball Wizard post_id=34815 time=1564592980 user_id=700 napisał(a):A jest szansa, że to też wróci do normy: "Ustęp 1 – zan..."? Ten ciąg znaków pojawia się zamiast myślnika.
Nie zauważyłem tego - dzięki za info.
Przed nami jeszcze jedna duża zmiana. Zobaczymy czy po jej przeprowadzeniu problem pozostanie.
#10
Prace nad nową wersją forum dobiegają końca. Myślę że najpóźniej do końca stycznia wszystko powinno być już gotowe (może nawet wcześniej).

Potrzebujemy jeszcze 2-3 osoby do testów. Chodzi i sprawdzenie nowych funkcjonalności, wyłapanie ewentualnych błędów, wyrażenie zdania odnośnie wyglądu itp. Jeśli ktoś jest chętny i może poświęcić na to trochę czasu - prośba o PM.
#11
W najbliższym czasie forum zostanie na kilka dni wyłączone. Będzie to związane z ostatnią już zmianą skryptu. Po tej zmianie forum wróci w zupełnie nowej odsłonie (nowy wygląd, nowe funkcjonalności, poprawione błędy). Wszystkie posty oraz ustawienia zostaną oczywiście zachowane.
#12
Update zakończony. Wszelkie informację dostępne są w nowym temacie: http://forum.flippery.org.pl/showthread....2#pid33382
#13
Temat zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości