Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik flipperowy w Górze Kalwarii 11.08
#46
Świetna impreza, super atmosfera i maszyny. Oby takich więcej. Gratuje Alex. Paweł i Sebastian wielki dzięki za pomoc
#47
Dziękuję wszystkim za pomoc i udział, a zwłaszcza debiutantowi (lapusz) i Julkowi oraz tym, którzy przybyli z daleka (Śląsk i Kraków). Impreza bardzo udana, może częściowo poza pogodą i awariami, ale jak w większości doskonale wiecie wpływ na jedno i drugie mamy podobny :-?

Z częścią do zobaczenia koło Kołobrzegu i/lub u Maria, ALE Z WSZYSTKIMI NA MISTRZOSTWACH POLSKI ! - nieobecność nieusprawiedliwiona będzie karana uderzeniem po łapkach. :mrgreen:

pozdrawiam
Łukasz


avallach napisał(a):
Paweł napisał(a):Zapraszam od 11:00 , wpisowe 35zł, gramy do której chcecie, nawet do poniedziałku Smile
bede na 100%(musze sobie odbic ostatnia impreze), zabiore dziewczyne(ona nie je miesa - ale za to ja jem, i to za dwochBig Grin), a slowa o zostaniu do poniedzialku traktuje bardzo powaznie(biore namiot!!!), jakby sie dalo to prosze o jakos orientacyjna liste maszyn(tak z ciekawosci). do zo!!!
acha mozemy kogos zabrac z krk
#48
Fajnie że byłeś i mam nadzieję, że się znów zobaczymy koło naszych ulubionych maszyn.


lapusz napisał(a):Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom i wszystkim uczestnikom za super sobotę!!! Wchodzę - piękne maszyny, napoje, grillik i świetne towarzystwo! Raz jeszcze dzięki i do następnego!
#49
wielkie podziekowania za super imprezke !!Szczegolnie dla Pawla i Lukasza za udostepnienie swoich maszyn :-> bardzo mi sie podobalo, i mojej drugiej polowce tez mimo ze nie grala,rewelacyjna atmosfera,super przygotowane maszyny ( mimo kilku drobnych usterek) ale to sie zdarza,grill,jedzonko przedewszystkim swietni ludzie ,mega klimacik i duzo duzo frajdy z grania,wszystko na luzie,same usmiechy na buziach :-) warto bylo przejechac tyle kilometrow zeby zobaczyc starych znajomych i poznac nowych zainfekowanych wirusem flipperowym.Bardzo mile spedzona sobota !! oby wiecej takich udanych imprez :-) Panie JAM Tongue duparyza pojedziemy nastepnym razem Big Grin tandem juz czeka hahahahaha .

Pozdrawiam i do nastepnego Smile Marcin i Marta
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#50
Dziekuje i Gratuluje.jak zwykle nuda :-P .Do zobaczenia niebawem na kolejnych zawodach.

PS.Skyline dzieki wielkie za podrzucenie do miejsca zamieszkania bo inaczej bylaby naprawde 'du pa ryza' Wink

Pzdr
#51
Czy są już pełne wyniki?
#52
Karty wiatr zwiał ze stołu i Paweł szuka :?: :mrgreen:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#53
jacquesik napisał(a):Karty wiatr zwiał ze stołu i Paweł szuka :?: :mrgreen:


poszly do grilla :mrgreen:
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#54
tradycyjne podziękowania i gratulacje. impreza przednia. +pozdrowienia dla małopolskich koneserów rapu.
#55
takie pytanko mam,kiedy sie pojawi lista na WPPR ?? bo pozniejsze turnieje w PL juz sa a tego jeszcze nie ma ;-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#56
skyline napisał(a):takie pytanko mam,kiedy sie pojawi lista na WPPR ?? bo pozniejsze turnieje w PL juz sa a tego jeszcze nie ma ;-)
Nikt mi nic nie zgłaszał, więc nic się nie pojawi
#57
janekV8 napisał(a):
skyline napisał(a):takie pytanko mam,kiedy sie pojawi lista na WPPR ?? bo pozniejsze turnieje w PL juz sa a tego jeszcze nie ma ;-)
Nikt mi nic nie zgłaszał, więc nic się nie pojawi


ale jesli dostaniesz te wyniki to pojawia sie na WPPR ??
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#58
skyline napisał(a):
janekV8 napisał(a):
skyline napisał(a):takie pytanko mam,kiedy sie pojawi lista na WPPR ?? bo pozniejsze turnieje w PL juz sa a tego jeszcze nie ma ;-)
Nikt mi nic nie zgłaszał, więc nic się nie pojawi


ale jesli dostaniesz te wyniki to pojawia sie na WPPR ??
Jeśli je dostanę to pogadam z szefem WPPRu i on podejmie decyzję. Na naszą niekorzyść gra opóźnienie z przesłaniem wyników przez Pawła, a przede wszystkim brak zgłoszenia tego turnieju do kalendarza odpowiednio wcześniej (do mnie, a ja mogę zgłosić to dalej).
#59
janekV8 napisał(a):
skyline napisał(a):
janekV8 napisał(a):
skyline napisał(a):takie pytanko mam,kiedy sie pojawi lista na WPPR ?? bo pozniejsze turnieje w PL juz sa a tego jeszcze nie ma ;-)
Nikt mi nic nie zgłaszał, więc nic się nie pojawi


ale jesli dostaniesz te wyniki to pojawia sie na WPPR ??
Jeśli je dostanę to pogadam z szefem WPPRu i on podejmie decyzję. Na naszą niekorzyść gra opóźnienie z przesłaniem wyników przez Pawła, a przede wszystkim brak zgłoszenia tego turnieju do kalendarza odpowiednio wcześniej (do mnie, a ja mogę zgłosić to dalej).


turniej byl odpowiednio wczesniej zgloszony do kalendarza i byl tez widoczny na stronie WPPR ;-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#60
turniej zgłosił Łukasz Dziatkiewicz, natomiast jego rola nie powinna się na tym zakończyć, powinien dopilnować przesłania wyników
Aby w przyszłości uniknąć takich problemów:

Wszystkie zapowiedzi turniejów, które mają być punktowane w WPPR zgłaszajcie do mnie (z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem) to będziemy mieli tu porządek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości