Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#46
Hmm...Coś takiego nawet nie przyszłoby mi do głowy.Nawet nie wiem co napisać na twoje rozumowanie.Zostawmy politykę z boku i naparzajmy na flipperach Big Grin.
Odpowiedz
#47
JK nie ma możliwości wprowadzania stanu wyjątkowego, jest szeregowym posłem. To tak w kwestii formalnej.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#48
(01/07/2020, 09:38)adas_2008 napisał(a): No chociażby to, że jakby po I turze wyniki były 40 na D a 38 na T to nie wiem czy P.K nie zrobiłby stanu wyjątkowego i wtedy można sobie organizować turniej w domu.

hääääää ??? ,a ktora to bila byla i kto w koncu zrobil tego Granda ??

Jak nie chcesz robic turnieju tak jak co roku,to zamiast 30 maszyn,wystaw tylko 10, i zrob mini turniej dla tych ludzi co przyjada,a napewno zjawi sie kilku wariatow Smile np. High Score w kwalifikacjach do upadlego ,i pierwsza czworka wchodzi do finalu albo jakos tak
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#49
Windows 9 nie było.
iPhone 9 nie było.
PPPP9... Zobaczymy.

Miałem pomóc Marcinowi współorganizować turniej i dostarczyć kilka ciekawych maszyn. Nagłośniłem też temat w Niemczech zapraszając kilku Niemców i ludzi z zagranicy. Ale w obecnej sytuacji kompletnie rezygnuję ze swojego pomysłu i nie liczyłbym na gości z zagranicy. Natomiast uważam że fajnie by było gdyby chociaż było kilka maszyn i abyśmy mogli jednak się spotkać. Aczkolwiek nie zamierzam siedzieć w pomieszczeniu bez klimatyzacji w maseczce. Większość czasu raczej spędziłbym na plaży z synem.

To nie Marcin ma się określić z turniejem tylko Wy musicie zdecydować czy jedziecie czy nie. Warunki nie będą takie dobre jakie były w zeszłym roku. Ale jeżeli dla kogoś ten turniej jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu, to nie powinien z niego rezygnować. Osobiście nie gram więc byłbym tylko dla towarzystwa.

Marcin uważam że powinieneś zbierać wpisowe. Jeżeli będzie 30 osób chętnych to zorganizujesz turniej. Jeżeli nie będzie 30 osób to zwrócisz wszystkim pieniądze a turniej się nie odbędzie. Mogę być pierwszym który wpłaci wpisowe, chodź grać w turnieju i tak nie zamierzam.

A co do polityki... Nie ma ona tutaj najmniejszego znaczenia.
Odpowiedz
#50
(01/07/2020, 15:47)xianek napisał(a): ...
A co do polityki... Nie ma ona tutaj najmniejszego znaczenia.

Z całego serca pragnę, żebyś miał rację.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#51
!!! UWAGA !!! UWAGA !!!! UWAGA !!!

PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPNIA 2020

!!! OSTATECZNIE ODWOŁANY !!!


Z przykrością wrzucam tą informację ale zdrowie najważniejsze. Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok u mnie jak wróci normalność. 

Nie jestem w stanie spełnić wymogów które obowiązują aby zorganizować turniej. Nie ma szans na 2m odstępów między ludźmi, wycieranie flippera po każdej grze, noszenia maseczki przez cały dzień, stacji do bezdotykowej dezynfekcji i pewnie jeszcze kilka innych. Jeśli wpadnie do nas jakaś kontrola to kosmiczny mandat gwarantowany.

Przepraszam wszystkich z którymi w ostatnich tygodniach rozmawiałem i dawałem nadzieję na organizację. Niestety siła wyższa.

Inne lokalizacje które mają lepsze warunki już powoli zapraszają do siebie. 

Prawdopodobnie nie będzie żadnego flippera w PLAZA PARK w tym czasie. Jeśli coś w tej kwestii się zmieni to dam znać. Jest nadzieja, że operator który będzie obstawiał cały plac postawi choć jednego ale sezon bardzo powoli się rozkręca i jeszcze kilka dni temu nic nie wstawili.

Myślę, że nie jest za późno aby zmienić plany wakacyjne.

Najbliższy turniej 18-19 lipca w Pinball Station na który zapraszam w imieniu organizatorów.
Odpowiedz
#52
Szkoda ale rozumiem. Ty tu decydujesz.
Jeszcze porywalizujemy Smile
Ja i tak jade na tydzien odpocząć.
Może będzie okazja pograc poza turniejem - daj znać prosze.
Jakbys jednak gdzieś dostawił maszyny lub znał miejscówki to tez napisz. Chętnie zostawie pare drobnych Smile
Odpowiedz
#53
Mega smutna wiadomość Sad(
Odpowiedz
#54
No co zrobić jak nic sie nie da zrobić. Szkoda. Ale ja i tak przyjeżdżam - jest zaklepany nocleg - jest impreza Smile
Andrew
Odpowiedz
#55
Jak możesz to wstaw coś na "wrzutki "
Odpowiedz
#56
Getawaya postaw i wystarczy Big Grin
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#57
(24/07/2020, 12:34)skyline napisał(a): Getawaya postaw i wystarczy Big Grin


  Jestem za  !!!!!!!
  To juz sobie sami zrobimy  turniej  "Corona Getaway Cup 2000"
Odpowiedz
#58
Tak, kilka maszyn na wrzutki i resztę już się ogarnie. Bez oficjalnego organizatora, żeby uniknąć komplikacji.
Ja mogę zapewnić nagrody i medale dla drużynówki.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#59
tego tez jeszcze nigdzie nie grali,wszyscy jada na turniej ktorego nie ma Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#60
Johnny Mnemonic - Matrix
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości