Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
Super, tylko jakoś tak po 11stej - daj pospać na wakacjach Smile
Andrew
Odpowiedz
RAV napisał:
Uwaga specjalna:
Ponieważ korzystamy z uprzejmości i gościny pana Tomka (sam nie wiem, czy jest świadomy na co się zgodził? uprzejmie prosimy o kulturalne zachowanie i pozostawienie po sobie dobrego wrażenia Smile

Kto nie zrozumiał, napiszę wprost:
W łazience podejdź bliżej bo on nie jest taki długi jak Ci się wydaje.

Trzymam kciuki i z góry dziękujemy za gościnę.
Odpowiedz
Przybyło grających. Przy tej liczbie zawodników eliminacje potrwają ok. godziny dłużej, czyli zapewne gdzieś do 19.
Odpowiedz
"Hala turniejowa" nie pomieści nawet wszystkich grających jednocześnie, więc należy się raczej nastawiać na "mecz bez publiczności". Na szczęście Kołobrzeg jest pełen atrakcji Big Grin
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Jakby jeszcze tylko molo było...
Odpowiedz
(20/08/2020, 16:28)RAV napisał(a): Jakby jeszcze tylko molo było...

Jak już odpowiednio dużo "powspominacie", to przeniesiecie molo z Sopotu...
Odpowiedz
W temacie podwózek to może jakoś moja wife albo kolegi mojego coś ogarną.
Trenowaliśmy to last year z Marcinem Kr.
Tylko z tego co mówiła to stawki poszły ostro w górę Sad
Odpowiedz
Marcin i Andrzej jednak próbujcie coś ogarnąć bo ja z czasem rano pewnie słabo będę więc lepiej mieć coś pewnego. Nie wiadomo kto o której skończy, ja będę musiał ostatni posprzątać i drzwi zamknąć więc powrót też średnio.

Nie będzie INDIANAPOLIS 500 i jednego NBA FASTBREAK (bez sensu 2). Będzie za to JUNKYARD i JUDGE DREDD.
Odpowiedz
A propo NBA. Czy w dziale Trips Tricks może ktoś zamieścić odpowiedzi na Quiza. Tutaj przewaga znajomości odpowiedzi to 10 punktów ekstra nad nowicjuszem.
Odpowiedz
No pytania z Quiza to zupelnie inna dziedzina niz flippery Smile ale pan Google na pewno sobie poradzi Wink
RAA
Odpowiedz
Kto tam ogarnia i jakiegoś Whatsupa założy żebyśmy tu się mogli poodnajdywać ? Jakby co szukajcie cowboya Smile
Andrew
Odpowiedz
Heja! Ja zapewne nie będę grał, bo w sumie i tak nigdy nie gram w turniejach. Mój syn Kamil (6), też raczej nie, ale zdecydujemy w ostatniej chwili. Pogoda na tą chwilę jest taka, że pada, a więc siedzenie na dworze jest średnio przyjemne. Natomiast... będę robił zdjęcia i na bieżąco będą dostępne tu:

https://xianek.eu/pppp9

Jak ktoś jest z dzieciakami to Kamil jest bardzo towarzyski i nie ma korona wirusa :-)
Odpowiedz
Deszczem zbytnio bym się nie przejmował - 0,2-0,8 mm/m.kw. To tak, jakby z palców strząsnął. Poza tym jest wiatka koło grilla. W tej chwili nie pada.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, panu Tomkowi za gościnę i przygotowanie maszyn. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok Smile

Wyniki turnieju PPPP IX
1. Artur N.
2. Marcin J.
3. Marcin K.
4. Mariusz T.
5. Mateusz G.
6. Andrzej C.
7. Jakub T.
8. Marek C.
9. Sebastian G.
10. Rafał W.
11. Radosław S.
12. Tomasz W.
13. Agnieszka M.
14. Kamil S.

Finaliści z trofeami:
[Obrazek: 2020_08_22_zwyciezcy_Kolobrzeg.jpg]
Odpowiedz
Oprócz głównego turnieju był jeszcze mikro turniej... O najgorszy wynik na Junk Yard. Sporo osób wzięło w nim udział, aczkolwiek poniżej pierwsza trójka. Turniej wygrał Jakub T., drugie miejsce Andrzej K., trzecie miejsce Martin J.

   

Małe sprostowanie: Jakub powtarzał grę ze względu na to że pierwszą grę zagrał jako pierwszy ze wszystich na innych zasadach. Tak więc początkowo wydawało się że wygrał Andrzej, ale oficjalne wyniki są takie jak powyżej. Nagrody w postaci fantów (plakat, translite) były za pierwsze dwa miejsca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości