Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#16
(09/02/2020, 07:01)marcinkg napisał(a): Flipper na plaży fajna sprawa ale nigdy nie wiem kiedy jest na to odpowiedni moment. 

Moja prywatna opinia:  
Rok temu w piątek przed 16:00 na otwarcie turnieju czekała duża grupa osób. Proponuję aby otwarcie turnieju było związane z wyniesieniem maszyny na plażę (np. ok. 15:30). Widzę dobre strony takiego rozwiązania: szansa że dodatkowe osoby zapiszą się na turniej bo się o nim dowiedzą a osoby biorące udział  będą zmotywowane aby uczestniczyć w otwarciu turnieju. 

(09/02/2020, 07:01)marcinkg napisał(a): Czy podobał się rok temu Rick Raider' low-score side tournament ? Zrobimy go po niedzielnym finale ELITE TOURNAMENT.

W zeszłym roku nie brałem udziału ale pomysł wydaje się być fajny.  Można pomyśleć o możliwości zapisania się niezależnie od gry w turnieju. Zapisałbym swoje dzieci - każdy ma szansę wygrać Smile Fajnie gdyby była nagroda dla zwycięzcy.

(09/02/2020, 07:01)marcinkg napisał(a): Myśle, że zostaniemy przy 3 dniowym turnieju. 

Zdecydowane TAK. Widzę sam plusy takiego rozwiązania.

(09/02/2020, 07:01)marcinkg napisał(a): ADRES BEZ ZMIAN

Może warto zainwestować w jakiś baner? Ostatnio bylem po raz pierwszy i miałem problem aby znaleźć miejsce - wójek google nie za bardzo chciał pomóc... Poza tym może zwiększy się frekwencja? 
Odpowiedz
#17
Pomysł z dodatkową salą jest fajny ,trochę luźniej będzie .Może dla urozmaicenia turnieju jakieś starsze rocznikowo flipery by się znalazły ? (tak sobie gdybam Smile
Odpowiedz
#18
Jak myślicie, czy sezon w tym roku będzie normalny i nie będzie przeszkód do organizacji turnieju ?
Odpowiedz
#19
Trzymamy kciuki. Słabo to wygląda ale mamy jeszcze trochę czasu.
Odpowiedz
#20
Jak tak dalej pójdzie to wyjazdy wakacyjne raczej odpadną. Ale miejmy nadzieję, że coś zmieni się na lepsze!
Turnieje są zgłoszone do IFPA (Marcin, opisy lokalizacji są już czytelne, bez polskich znaków diakrytycznych):
główny
niedzielny
Nie wiadomo tylko, czy IFPA będzie naliczała punkty. Obecnie żadne turnieje nie są wliczane do rankingu.
Odpowiedz
#21
(27/03/2020, 06:41)marcinkg napisał(a): Jak myślicie, czy sezon w tym roku będzie normalny i nie będzie przeszkód do organizacji turnieju ?


Chciałbym żeby turniej bez problemu się odbył w zaplanowanym terminie, ale co będzie za parę miesięcy to ciężko stwierdzić. Jestem dobrej myśli, byłby to mój pierwszy turniej na który wybieram się z mazowieckiego. Chcę się sprawdzić na tle dobrych graczy. Aktualnie jestem na "głodzie" bo za 10 dni pyknie mi miesiąc bez grania na flipperach. Niech to wszystko wraca do normy, bo nie ma gdzie pograć :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości