Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#31
Ja tam się wybieram.
Odpowiedz
#32
Ja też się wybieram
Odpowiedz
#33
Ja nie mogę powiedzieć na 100% czy będę, ale jeśli mnie nie będzie to napewno nie z powodu wirusa.
Odpowiedz
#34
Ja juz sie pakuje. I to na caly tydzien. Kto tez planuje zdobyc Grand Championa? Nie bójcie się. Wszystko wraca do normy a grypa byla, jest i bedzie. Trzeba sie określić. Zgłaszajcie się żeby organizator miał większą motywację. On czeka na ilosc chetnych a Wy czekacie na informacje czy się w ogóle odbedzie - no koło zamkniete. Meldować sie i do zobaczenia Smile
Odpowiedz
#35
(08/06/2020, 16:25)Marek Ch napisał(a): Nie bójcie się. Wszystko wraca do normy

Gdzie wraca do normy? Jak na razie to od 3 dni w Polsce padają dobowe rekordy ilości zachorowań...
Odpowiedz
#36
Wybieram się. Ale nie będę nosił flippera na plaże, tylko relaks i przyjemności.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#37
Na 80% będziemy
Odpowiedz
#38
Właśnie klepnąłem kwatere na tydzien. W plaza juz nie ma miejsc a na okolo coraz mniej.
Odpowiedz
#39
Będe, i jeszcze 1 osobę do grania przywieze
Andrew
Odpowiedz
#40
Przy dobrych wiatrach może 15 osób chętnych więc słabo to widzę. Ekipa z DE pewnie odpuści. IFPA jest dalej zablokowana.

Nie uda mi się załatwić dodatkowej sali więc z miejscem będzie jak rok temu albo lekko mniej bo w tej wnęce co stały flippery na parterze na granda będzie muzyka prawdopodobnie więc 3-5 szt tylko na korytarzu przy bilardzie od poniedziałku.

Wsparcia dodatkowego nie będzie bo za mała frekwencja więc zostajemy przy moich maszynach. Trochę ubyło ale jest na czym grać. Myślę, że 30 szt w pełni sprawnych powinienem uzbierać. Z topów brak MM, TAFG, TWDLE ... Confused

Niby wszędzie trzeba w maseczkach, dezynfekcja itp. Sam po 10 minutach w maseczce mam dość. W plazie ciasno i gorąco. Pewnie wszyscy oleją maseczki i co wtedy ? Połowa ludzi będzie miała pretensje, że może sie zarazić ? Po każdej grze wycierać flippera alkoholem ? Chyba do wieczora wszyscy już pijani będą Smile


Jeszcze nie podjąłem decyzji czy robimy. Zdecyduję w ciągu 1-2 tygodni.

Od właścicieli PLAZA PARK dostałem zielone światło ale cała odpowiedzialność jest na mnie.

Na turnieju musiałoby pojawić się 35 osób lub więcej aby zrobić go w podobnej formie jak co roku. Przy obecnej sytuacji z COVIDem to raczej nie wykonalne ...

Co myślicie ?
Odpowiedz
#41
(29/06/2020, 23:21)marcinkg napisał(a): Przy dobrych ...

Co myślicie ?

  Czyli dalej kwadratura koła: ludzie czekaja az sie okreslisz a Ty czekasz az ludzie sie zapiszą. Nie zachecasz takim wpisem a wręcz przeciwnie.

1.) Mysle, ze chociazby dla wlasnego wizerunku nie powinienes sie juz wycofywać. Jak juz powiedziales A to trzeba i B. Chociazby z szacunku do tych kilku napaleńców; zrobić. Może byc okrojone, minimlane, mniej maszyn, symboliczne ale zrobić. Mamy cięzkie czasy ale większość firm jedzie teraz na "przetrwanie". Zrobisz mniejszy ale zrobisz, i turniej o cieszącej sie renomie przetrwa.
2.) A juz zadreczania sie ,ze beda mieli pretensje gdy sie zarażą, to w ogóle nie rozumiem. Nikt nie ma prawa miec do Ciebie zadnych pretensji. Jestesmy dorosli i kazdy odpowiada za siebie. Kto nie chce ten nie przyjezdza i koniec tematu.
3.) Maseczki to juz wogóle totalna dezinformacja. W PUB-ach normalnie gram "bez" a w muzeum jest nakaz noszenia. Ale jesli nawet jeszcze bedzie ten obowiazek, to lepiej sprawdzi sie przyłbica. 

   Wszyscy jestesmy swiadomi, ze bedziej mniej ludzi ale nie poddawaj sie.
Odpowiedz
#42
Marcin, sądzę, że nikt nie chce Cię wpuszczać w koszta, a zorganizowanie takiej imprezy niestety kosztuje. Kalkuluj, jak potrafisz, ale pamiętaj, że poświęcenie ma swoje granice. Pytałeś, co sądzimy, to piszę.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#43
Sercem jestem za ale rozsądkiem....

Plaza i turniej to rodzinny wyjazd, gracze + żony + dzieciaki, rok temu piękna pogoda pełno ludzi w środku, na tarasie, dzieciaki na arkadówkach, free play, piwko, żarełko.
Jak to wszystko ogarnąć w jakimś reżimie? Sam nie wiem. Zamykać się od każdej strony? Czy ktoś będzie stał i pilnował? Już maseczki to w ogóle...
A co w kuracjuszami Plazy? Nie ma jak ich uniknąć w holu od jadalni.....
Z jednej strony to już koniec wakacji, z drugiej jeśli to zakażanie się naprawdę u nas jakieś tam jest to koniec wakacji będzie pewnie najlepszym świadectwem - wyjazdy krajowe, zagraniczne, mix ludzi z różnych województw.

Gdybyś to miał na miejscu, że tylko otwierasz i lecimy to bym przekonywał na tak. Ale wiedząc z zeszłego roku z czym to się wiąże plus covid, plus nie wiadomo co się wydarzy z wyborami, po wyborach itp chyba bym spasował będąc na Twoim miejscu.
Odpowiedz
#44
adas 2008 pisząc " plus nie wiadomo co się wydarzy z wyborami, po wyborach itp chyba bym spasował będąc na Twoim miejscu."co masz na myśli???
Jakaś wojna domowa ma być?Co mają wspólnego wybory z turniejem?Boisz się o rodzinę to siedzisz w domu proste.I tak się zarazisz wcześniej czy później.Słaby odpada mocny jedzie dalej...Patrząc co robią Polacy nad morzem to po wakacjach będzie pewnie mnóstwo zawirusowanych.Ja bym robił tylko nie na taką ilość osób jak ostatnio.
Odpowiedz
#45
No chociażby to, że jakby po I turze wyniki były 40 na D a 38 na T to nie wiem czy P.K nie zrobiłby stanu wyjątkowego i wtedy można sobie organizować turniej w domu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości