Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Zagrywki
#16
@ NEX
A jak ten The Walking Dead? Działa? Przywieźli czy jedzie dopiero?

Boję się żeby nie skończyli jak Hula Kula z tymi flipperami....
Odpowiedz
#17
TWD jest już wstawiony (to maszyna przewieziona z Hangaru na Targówku). Nie wiem w  jakim jest stanie gdyż, nie grałem ponieważ jakoś nie przepadam za tą maszyną.
Po tym jak został poprawiony Ghostbusters (tilt jest już ustawiony normalnie a bile z dołków są wybijane o wiele lżej niż poprzednio) wnioskuję, że dbają o maszyny.
Odpowiedz
#18
Byłem dziś. TWD wyłączony, nie było kogo spytać czemu ale nie był nawet wpięty do prądu a nie chciało mi się łazić pod maszynami.
Reszta gra i buczy.
Odpowiedz
#19
Na dzień dzisiejszy prawa łapka w Deadpool padła, stan agonalny...praktycznie nie ma siły.
Mam nadzieję że do turnieju wszystko będzie na tip top.
Reszta OK.
Odpowiedz
#20
Po kilku godzinach w Zagrywkach mogę śmiało powiedzieć, oczywiście ocena subiektywna, że to miejsce na poważny turniej się nie nadaje. Jest potwornie głośno, prawie nie słychać maszyn, a jedynie klubowe techno łupanie w głośnikach klubu.
...Jasne, przecież sami piszą, że to bar, Activity Bar, więc pretensji mieć nie można... ale stwierdzam fakt.
Oczywiście docenić to miejsce trzeba za to, że można poznać i "ograć" nowe maszyny, więc za to duży plus.
Jeszcze jeden plus takiego miejsca to fakt, że młodzież i dzieci (tak, przeważają wśród gości), zostawiają zawsze kredyty, idąc na inne atrakcje activity baru  Wink

Co do maszyn, The Beatles przechylony lekko na prawo a na Star Wars targety nie wyskakiwały.
Reszta bez poważniejszych uwag a tilty dość wrażliwe, ale w granicach rozsądku.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#21
Widzę, że tylko jeden duży mankament powoduje, że miejsce jest nieodpowiednie do poważnego turnieju - odgłosy głośniej muzyki. Skąd pewność, że w dniu turnieju będą również tak głośnie? Co do stanu maszyn to myślę, że gdyby w innych lokalizacjach występowały tylko takie problemy jak wymieniono powyżej to wszyscy byliby przeszczęśliwi Smile. Może w takim razie można polecić jakieś inne miejsce idealne do zrobienia turnieju i ten turniej zorganizować? Wszyscy czekają z wypiekami na policzkach Smile
RAA
Odpowiedz
#22
Dorzucę jeszcze info odnośnie Monster Bash (także z soboty): fliper wybija po dwie kule na raz, gdy jedna z nich ucieknie maszyna zlicza bonus i przełącza na kolejnego gracza.
Odpowiedz
#23
(25/08/2020, 23:52)RAA napisał(a): ... Skąd pewność, że w dniu turnieju będą również tak głośnie?...
Co to za pytanie? Nie znajduję w moim komentarzu nigdzie info, jak będzie.
Muzyka gra bardzo głośno i już. Jak będzie w dniu, to się okaże...

(25/08/2020, 23:52)RAA napisał(a): ... Może w takim razie można polecić jakieś inne miejsce idealne do zrobienia turnieju i ten turniej zorganizować? Wszyscy czekają z wypiekami na policzkach Smile
W Warszawie Pinball Station
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#24
Dziś dowiedziałem się że Game of Thrones zostaje na stałe. W Zagrywkach jest już więc 10 maszyn Smile
Odpowiedz
#25
Z tego co słyszałem The Walking Dead wyjechał na Mokotów. W Zagrywkach pozostaje 9 maszyn.
Odpowiedz
#26
Uwaga - Flippery uruchamiają dopiero o godzinie 16-ej (takie info otrzymałem od jakiejś kobiety z obsługi, która kręciła się przy wyłączonych maszynach). Byłem dziś wcześniej (około 14-ej) i naciąłem się :/
Odpowiedz
#27
(15/06/2021, 17:49)NEX napisał(a): Uwaga - Flippery uruchamiają dopiero o godzinie 16-ej (takie info otrzymałem od jakiejś kobiety z obsługi, która kręciła się przy wyłączonych maszynach). Byłem dziś wcześniej (około 14-ej) i naciąłem się :/

W sumie to nie dziwie się że Ci we wtorek o 14-ej nie dali pograć na flipperach  Big Grin chyba że te godziny nieaktualne...


Godziny otwarcia

wtorek
16:00–01:00

środa
16:00–01:00
czwartek
16:00–01:00
piątek
16:00–03:00
sobota
12:00–03:00
niedziela
12:00–01:00
poniedziałek
16:00–01:00
Odpowiedz
#28
(15/06/2021, 22:01)Cino napisał(a): W sumie to nie dziwie się że Ci we wtorek o 14-ej nie dali pograć na flipperach  Big Grin chyba że te godziny nieaktualne...

Po fakcie to też sprawdziłem sobie na stronie. Ostatnio gdy tam byłem to mieli otwarte codziennie od południa.
Przejeżdżałem tamtędy, miałem godzinkę czasu, widząc wchodzących/wychodzących ludzi zatrzymałem się i zajrzałem, okazało się ze zmienili godzin na "od 16-ej". 
W sumie to szkoda że to zmienili, w godzinach popołudniowych można tam było w spokoju pograć (bez tłumów i męczącej głośnej muzyki).
Odpowiedz
#29
Wpadłem dziś na 3h. Kilka uwag odnośnie maszyn:

The Beatles - nie wybija targetów
Game of Thrones - lewa łapka opada do połowy pod ciężarem bili, prawa też niezbyt mocna. Nie działa jest możliwość wyboru "House" (na początku gry) co rzutuje na całą grę. W sumie maszyna sprawia wrażenie już mocno wyeksploatowanej.
Star Wars - lewa łapka podnosi się tylko do 2/3 wysokości.
Stranger Things - nie zawsze zalicza prawy loop oraz strzały w Demogorgona. Maszyna sprawia wrażenie już mocno wyeksploatowanej.
Monster Bash - wszystko działa. Denerwujące jest jedynie ustawienie wybijania z Scoopa w taki sposób że bila w 50% (czasem częściej) trafia idealnie między łapki. Psuje to całą frajdę z gry (zwłaszcza ze TILT jest na tej maszynie dosyć czuły).

Na pozostałych maszynach nie zdążyłem zagrać.
Odpowiedz
#30
Godzilla wjechał do Zagrywek, udało mi się trafić przypadkowo na "premierę"  Tongue 

Wyjechali Beatlesi, prawdopodobnie flipper będzie stał w Hangarze na Mokotowie. Ale to do zweryfikowania, w Zagrywkach już go nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości