Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 25.08
#1
[Obrazek: flipper2012w4.jpg]

Po raz pierwszy na północ od Warszawy spotkają się polscy (a być może nie tylko polscy) wielbiciele flipperów!

Oto lista maszyn turniejowych

PEWNE:

MONSTER BASH
SCARED STIFF
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
WHITE WATER
THE SHADOW
JACKBOT
STAR WARS EPISODE 1
STAR TREK NEXT GENERATION
CORVETTE

ORAZ NIEKTÓRE Z TYCH:
NO FEAR
WHO DUNNIT
FLINTSTONES
POPEY
THE GETEWAY
DEMOLITION MAN
FISH TALES
ROADSHOW

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmian flipperów!



Wyniki z turnieju będą zaliczone zarówno do polskiego rankingu flipperowego, jak i światowego WPPR. Wszyscy uczestnicy dostanę pamiątkowe dyplomy, specjalne zwycięzcy, ci także rozmaite pamiątkowe trofea!

Na zawody w Dźwirzynie przybędzie znaczna część czołowych polskich flipperowców, niemniej przyjadą także gracze, którzy dopiero niedawno zaczęli swą przygodę ze stalową kulą. Dlatego namawiamy każdego na udział. W cenie wpisowego (40 zł) jest 10 zł do wykorzystania w barze oraz nielimitowana gra na maszynach pozaturniejowych. Zresztą już same eliminacje na paru flipperach zapewnią moc zabawy! Za drobną opłatą będzie też możliwość gry w dzień przed (a więc trening) i dzień po zawodach. Więcej informacji znajdziecie na plakacie. Tamże również kontakt do głównego organizatora Marcina Kisiela (pomoże on także w sprawie noclegu).

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY! Nieważne ile masz lat i jakie doświadczenie po prostu przyjdź, a się przekonasz dlaczego warto.



PLAZA PARK PINBALL PARTY




25.08 (sobota) Dźwirzyno ul. Wyzwolenia 5, otwarte od 10:00, start turnieju 13:00.



24 sierpnia (piątek) i 26 sierpnia (niedziela) większość flipperów będzie stała w miejscu turnieju więc można trenować : )



Proszę osoby zdecydowane na przyjazd o wpisanie tego w poniższym temacie, w jaki dzień przyjeżdżasz, sam czy z drugą połówką, na jak długo zostajesz, jakim środkiem transportu, potrzbuję pomocy w znalezieniu noclegu. Z jednej strony będę wiedział na jaką ilość graczy mam się nastawić, z drugiej w kwestiach transportowych będzie was łatwiej połapać z dworca czy znaleźć kwaterę.
#2
cztery osoby, nie mamy noclegu, zostajemy do niedzieli 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#3
ok, jestes juz w piatek czy w sobote rano bo niewiem czy nocleg z soboty na niedziele tylko czy tez z piatku, pokoj moze byc 4 osobowy ?
#4
wiekszosc graczy do ktorych dzwonilem deklarowala swoj przyjazd, ok 20 osob z za Kolobrzegu (Warszawa i okolice, Mysłowice, Kraków, Gdansk) a tu tylko Jarek aktywny : )
#5
młody mi przekazał, że wszystko pilotuje... ja jestem na urlopie, zależny tylko od reszty małolatów...

liczę bardzo na AFM 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#6
jak bedzie juz w magazynie to zostanie dopisany : )
#7
DLA TYCH KTÓRZY NIE SĄ DO KOŃCA ZDECYDOWANI NA PRZYJAZD (A ZAPEWNIAM, ŻE WARTO) WRZUCAM KILKA FOTEK LOKALIZACJI GDZIE GRAMY:

Część flipperów już stoi, od środy przywożę resztę.

[Obrazek: flippery.jpg]

Lokalizacja z widoku ulicy, jakby ktoś nie mógł trafić.

[Obrazek: obiekt.jpg]

50m od plaży.

[Obrazek: plazai.jpg]

Bar w którym dla każdego coś się znajdzie.

[Obrazek: barnl.jpg]

Stołówka.

[Obrazek: stolowkab.jpg]

Automaty.

[Obrazek: rozrywkao.jpg]

Wnęka w której będziemy grali, flippery po prawej i lewej, tablica od projektora tylko lekko zsunięta aby widzieć tabelę, lub na TV w stołówce lub przyniosę LCD z domu i postawie na stoliku.

[Obrazek: wneka.jpg]

A po zmaganiach karaoke.

[Obrazek: stolikikaraoke.jpg]
#8
no pięknie :-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#9
Witam.Mam do ciebie pytanie czy mogę sobie pozwolić skopiować twój plakat reklamujący turniej w Dzwirzynie i rozplakatować go w kilku miejscach w Poznaniu może znajdą się jacyś chętni którzy o tym turnieju nie dowiedzą się z Neta i przyjadą.

pozdrawiam leszek
#10
Zawsze jest zgoda na tego typu działania - każdy może brać z naszej strony wszelkie materiały o imprezach PSF-u lub przezeń współorganizowanych i w dowolny sposób je rozpowszechniać. Wręcz o to prosimy, dajcie tylko znać że to zrobiliście.
dzięki


leszek golon napisał(a):Witam.Mam do ciebie pytanie czy mogę sobie pozwolić skopiować twój plakat reklamujący turniej w Dzwirzynie i rozplakatować go w kilku miejscach w Poznaniu może znajdą się jacyś chętni którzy o tym turnieju nie dowiedzą się z Neta i przyjadą.

pozdrawiam leszek
#11
Marcin. Chcemy przyjechac w piatek a wracac w niedziele. Daj znac gdzie szukac moclegu nie moge znalezc informacji na ten temat w innym watku...
#12
Zrobilem rezerwacje w osrodku domino. W razie czego mozna skasowac do czwartku.
#13
prywatne kwatery z lazienka 45zl od osoby znalazlem w poblizu, maja pokoje 2,3 i 4 osobowe wiec pewnie u wszystkich bedzie tak samo jezeli chodzi o ceny

25 sierpnia to juz koncowka sezonu i stoi mnostwo pustych kwater i wynajmujacy sa sklonni na obnizki z powodu braku klientow, wiwec kazdy na luzie jak przyjedzie bez noclegu znajdzie cos na miejscu w 15 minut, ja pierwszy raz bede ogladal i szukal w piatek rano wiec mam telefony do was i do osob ktore pytaly o nocleg zadzwonie i powiem co i jak
#14
Do automatów turniejowych na 99% dołączę ATTACK FROM MARS.
#15
marcinkg napisał(a):prywatne kwatery z lazienka 45zl od osoby znalazlem w poblizu, maja pokoje 2,3 i 4 osobowe wiec pewnie u wszystkich bedzie tak samo jezeli chodzi o ceny

25 sierpnia to juz koncowka sezonu i stoi mnostwo pustych kwater i wynajmujacy sa sklonni na obnizki z powodu braku klientow, wiwec kazdy na luzie jak przyjedzie bez noclegu znajdzie cos na miejscu w 15 minut, ja pierwszy raz bede ogladal i szukal w piatek rano wiec mam telefony do was i do osob ktore pytaly o nocleg zadzwonie i powiem co i jak

podaj kilka nazw kwater w pobliżu, bo rozmowa z panią w plaza jest strasznie ciężka, chcieliśmy zostać na tydzień, to raz mówi że są pokoję za chwilę że nie ma, potem że musi się dowiedzieć, a potem że ona nic nie wie Confusedhock:
:mrgreen:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości