Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars
#1
(06/04/2020, 16:27)skyline napisał(a): za 20 tys ,to chetnie ze trzy sztuki przytule Smile
Kolego skyline, to załóż oddzielny temat, bo takie komentarze przez wiele osób są uważane za niegrzeczne.
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#2
Krzychu, post skyline nie łamie Regulaminu.

Komentowanie postów w dziale Giełda (tak samo jak we wszystkich pozostałych działach) NIE jest zabronione. Umieszczając jakikolwiek post (także post typu kupię/sprzedam) należy się liczyć z tym, że może on zostać skomentowany przez innych użytkowników - taka jest zasada działania for.

Jeśli ktoś chce umieścić ogłoszenie kupię/sprzedam a nie życzy sobie aby było ono komentowane to może skorzystać z platform ogłoszeniowych (np. OLX).
Odpowiedz
#3
Ale Krzychu nie twierdzi, że post Skyline łamie regulamin. Twierdzi, że może być uznany za niegrzeczny. I ja też tak twierdzę.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#4
No cóż, jeden uzna za niegrzeczny, innemu nie przeszkadza - kwestia gustu.
Odpowiedz
#5
Dyskusja nabiera tempa...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#6
(18/04/2020, 19:13)Jarnie napisał(a): Dyskusja nabiera tempa...

...i coraz mniej związana jest z tematem wątku czyli kupnem flippera. Aby nie zaśmiecać tamtego wątku, posty które nie nawiązują do tematu przenoszę do działu OT.
Odpowiedz
#7
Pinball Wizard napisał(a):Ale Krzychu nie twierdzi, że post Skyline łamie regulamin. Twierdzi, że może być uznany za niegrzeczny. I ja też tak twierdzę.
Wizard, nie jesteś sam w takiej opinii. Więc, administratorze ogarnij się trochę!!!

PS.
Możesz dać mi bana.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#8
(18/04/2020, 22:54)Jaro napisał(a): Więc, administratorze ogarnij się trochę!!!

Jaro przeczytaj jeszcze raz na spokojnie ten wątek Wink Napisałem, że post Marcina nie łamie Regulaminu (bo nie łamie) a to  czy jest grzeczny czy niegrzeczny to kwestia gustu. Co tu Twoim zdaniem wymaga "ogarnięcia"?
Odpowiedz
#9
Ogarnięcia wymaga to, że jest tu nas coraz mnie,a nie coraz więcej.

PS.
Czytaj opis, bo już kiedyś napisałeś, że opis nie ma nic wspólnego z główny wątkiem.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#10
(19/04/2020, 00:16)Jaro napisał(a): Ogarnięcia wymaga to, że jest tu nas coraz mnie,a nie coraz więcej.

Poświęciliśmy z Czarkiem kilkaset godzin aby postawić na nogi i zmodernizować ten serwis zarywając przez to nie jedną noc i marnując nie jeden weekend. Niestety dwie osoby cudów nie zdziałają i nagle nie pojawią się tu setki nowych użytkowników (choć - patrząc na statystyki - nowi jednak pojawiają się i to całkiem często).

Zajrzeć od czasu do czasu po to aby sobie pokrytykować, ponarzekać i pomarudzić jest łatwo, trudniej wymyślić coś ciekawego a jeszcze trudniej to zrealizować poświęcając na to własny czas...
Odpowiedz
#11
Niestety forum umiera. Strona naszych sąsiadów z DE oferuje dużo więcej treści, ofert, porad itp. Użycie translatora jest banalnie proste, co sprawia że sporo użytkowników korzysta z konkurencyjnego portalu.
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#12
(20/04/2020, 11:06)Jarnie napisał(a): Niestety forum umiera. Strona naszych sąsiadów z DE oferuje dużo więcej treści, ofert, porad itp.  Użycie translatora jest banalnie proste, co sprawia że sporo użytkowników korzysta z konkurencyjnego portalu.

No cóż, Jarek masz rację - polskie forum flipperowe nigdy nie dorówna niemieckiemu - wiele razy ten temat poruszaliśmy. W DE jest nieporównywalnie więcej ludzi insertujących się flipperami, miejsc, maszyn, turniejów... wszystkiego co z flipperami związane.

Ja osobiście nie zaglądam tam po to aby sobie pogadać gdyż nie znam niemieckiego a translator owszem jest banalny ale z tłumaczeniem bywa różnie. Do odczytu owszem nadaje się ale do pisania raczej nie (używając translatora do pisania czasem można wyjść na idiotę).
Odpowiedz
#13
Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#14
Translator jest dobry do czytywania. Do pisania nadaje się słabo CHYBA, ŻE jako tako znasz dany język - przynajmniej na tyle aby sprawdzić i poprawić ewentualne bzdury jakie wstawi translator.

(20/04/2020, 14:19)Jarnie napisał(a): Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


Masz na myśli Xianka? Z tego co napisał to uczy się niemieckiego, więc to chyba zły przykład.


(20/04/2020, 14:19)Jarnie napisał(a): Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


Nie wydaje mi się aby Niemcy (jak zresztą i każda inna nacja) na własnym forum zamiast we własnym jeżyku zaczęli nagle pisać po angielsku po to aby łatwiej im się było dogadać z Polakami Wink Pewnie gdy ktoś poprosi o pomoc to oczywiście ją uzyska ale to będą wyjątki a nie reguła.


Istnienie polskiego forum jest ważne. Niejedna osoba trafiła na turnieje właśnie dzięki temu forum i pewnie jeszcze niejedna trafi. Wątpię aby ktoś trafił na polski turniej dzięki... forum niemieckiemu.

Inna sprawa - już widzę jak na niemieckim forum pogadasz sobie o lokalizacjach maszyn w Polsce Wink Napisz, że byłeś wczoraj w Hali Gwardii i zauważyłeś dwie nowe maszyny - szybciutko Cię tam pogonią  Wink
A mnie o wiele bardziej interesuje to co dzieje się w Pinball Station, Hali Gwardii czy w Zagrywkach niż w Fuldzie, Pinball Universe czy innych niemieckich lokalizacjach.

Ja osobiście na niemieckie forum najczęściej zaglądam gdy szukam informacji o jakimś niemieckim turnieju.

Bardzo mnie cieszy że nasi zachodni sąsiedzi mają tak świetnie działające forum ale nigdy nie zastąpi ono naszych polskich serwisów.

I na koniec najważniejsze: każdy ma wybór - jeśli ktoś chce udzielać się tylko na forach zagranicznych to jest to jego prywatna sprawa. Ważne aby ten wybór mieć.
Odpowiedz
#15
Mógłbym postawić Ci zarzut zaklinania rzeczywistości, ale spytam wprost: dlaczego pisze tu tak znikoma ilość osób ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości